o_Orange

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  387
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O o_Orange

 • Ranga
  Brygadzista
 1. o_Orange

  GITARA!

  Siema Mam do Was takie proste pytanie. Chciałbym wrócić do częstszego grania na gitarze w związku z tym szukam nowego instrumentu który zastąpi mi starego klasyka bliżej nieokreślonej marki. Myślałem o takim akustyku: http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/gitary/gitary-akustyczne/squier-sa-105-nat Słyszałem o nim dobre opinie szczególnie jeżeli chodzi o jakość wykonania (oczywiście w tym przedziale cenowym). Z marką Squier mam dobre doświadczenia ale w kategorii gitar basowych więc chciałem się zapytać o Waszą opinię ewentualnie o inne modele w tej cenie które możecie zaproponować. :)
 2. Łap: http://rozklad-pkp.pl/bin/query.exe/pn? :)
 3. Ponowię pytanie poprzednika - szukam laptopa dla studenta do 2000 złotych. :)
 4. Siema, mam pytanie dotyczące JAVY. Chciałem dodać do panelu coś w rodzaju spisu treści - jednokolumnową tabelę w której dodatkowo każdy wpis będzie swojego rodzaju buttonem i która będzie zawierać pasek do scrollowania który mógłby się przydać przy dużej ilości rekordów. W jaki sposób najlepiej zrobić takie coś? :)
 5. o_Orange

  GITARA!

  Dzięki :)
 6. o_Orange

  GITARA!

  A mógłbyś polecić jakiś w cenie do 600 ewentualnie 800 złotych?
 7. o_Orange

  GITARA!

  Gitara basowa. Myślicie że do nauki, ćwiczeń i grania "garażowego" wystarczy ta piętnastka: http://guitarcenter.pl/catalog/bas/wzmacniacze/comba-basowe/marshall-mb15 czy dużo bardziej opłaca dołożenie tych dwóch stów do mocniejszego wzmacniacza: http://guitarcenter.pl/catalog/bas/wzmacniacze/comba-basowe/marshall-mb-30 Generalnie chodzi mi o to czy w kameralnych warunkach piętnaście watów więcej będzie miało wyraźnie pozytywny wpływ na jakość grania? :)
 8. o_Orange

  GITARA!

  Dzięki, już kupiłem za 985 - w Riffie mieli dwudniową obniżkę cen na squiery. :)
 9. o_Orange

  GITARA!

  Siema, co sądzicie o tym bassie? Oczywiście jako o instrumencie dla początkującego? :) http://www.riff.net.pl/gitary-basowe/fender-squier-affinity-j-bass-mtr
 10. i = i + 1 zwiększa wartość zmiennej i o 1 np dla i = 5 : i = 5 + 1 -> i = 6
 11. o_Orange

  Co to za wokalista? - Quiz

  Sorry za dłuższą nieobecność. Jeżeli chodzi o moją zagadkę to jest to oczywiście Krzysztof "Grabaż" Grabowski wokalista między innymi Pidżamy Porno i Strachów na Lachy. :)
 12. o_Orange

  Co jest na zdjęciu? - gra dla wszystkich

  edit: sorry double post PS swoją drogą niesamowicie nam internetowy język polski podupadł, można powiedzieć zangielszczał
 13. o_Orange

  Co jest na zdjęciu? - gra dla wszystkich

  Spoko, Kakarotto +1 tylko wisi to to w Sukiennicach, a nie w Mariackim. :)
 14. o_Orange

  Jaki to sportowiec?

  JC_Denton1 +1 brawo :)
 15. o_Orange

  Jaki to sportowiec?

  Kim jest ten pan?