Luqstar

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  105
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Luqstar

 • Ranga
  Wróg ludu

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Człeniu, to Ty mi z jakimiś Tbiami wyjeżdżasz i grą z gatunku MMO za którą płaci się miesięczny abonament? Diablo III na premierę to była jedna, wielka, zmieszana ze smarkami mela skierowana prosto w twarz fanów tej serii i Twoje (słabe) usprawiedliwianie tej gry Diablopodobnej nic Ci nie dadzą. Uwierz mi. "Bo z Diablo II było podobnie" - ludzie trzymajcie mnie. Ty w ogóle śledziłeś przebieg tej produkcji od zapowiedzi, aż do nieszczęsnego 15 maja 2012r.? Wiesz co miało być w tej grze, a ostatecznie się w niej nie znalazło, bo Blizzard stwierdził, że coś nie jest "awesome" (czyli wydymajmy naszych fanów wycinając to i dając w płatnych dodatkach)? A tak naprawdę w rezultacie wyszło tak, że w tej grze awesome jest tylko feeling walki, a cała reszta jest co najwyżej dobra. Poza tym myślisz, że Blizzard robi komuś łaskę tym, że wydaje jakieś patche które usprawniają grę? Niech nie wydaje to Diablo III będzie martwe i dokupienia w Biedronce za 10zł. Już nie mówiąc o tym, że straciliby dobry wizerunek na który pracowali ładnych parę lat, a który i tak sobie nadszarpali po wydaniu DIII. Diablo III w obecnej formie jest niezłe, ale nic poza tym, a sam dodatek był dla mnie śmieszny jeśli chodzi o zawartość i to wydany po dwóch latach od premiery podstawki, tyle się[m] nad jednym aktem i Palkiem. No ale jak Ty się jarasz takimi rzeczami jak swobodne przemieszczanie się między aktami w płatnym dodatku to ja nie mam więcej pytać. PS: Masz jakiś problem z domyśleniem się, że moje odpowiedzi są kierowane do Twojej osoby i mam Ci bezpośrednio odpisywać? Jakoś nie zauważyłem w tym temacie gorącej dyskusji z udziałem wielu użytkowników, ale spoko, jak sobie życzysz. Zresztą tak naprawdę to już koniec tematu bo nasza rozmowa i tak sprowadzi się do jednego https://www.youtube.com/watch?v=SnkZGN_xIVs
 2. Nie, DII nie było pocięte i ja zdaję sobie sprawę, że mamy inne czasy.
 3. @up no ta, zapomniałem, że DIII to strasznie pocięta gra.
 4. @up właśnie mi przypomniałeś jakie dziadowskie itemy ma DIII w porównaniu do Diablo II. Bez kitu, żenada.
 5. Martwa pewnie jeszcze nie jest, ale niedługo tak się stanie, po czym kolejna reanimacja trupa za sprawą kolejnego aktu i wyciętymi talizmanami z podstawki.
 6. > Dla mnie Diablo 3 to skończona historia. Źle tą grę zrobili, tzn. zrobili inną grę niż > Diablo 2, niektórym się podoba, a mi coraz mniej. Jest World of Warcraft gdy komuś się > marzy bardziej RPG, rozwijanie postaci tygodniami. PVP leży ale jest/będzie Heroes of > the Storm, który będzie polem do takich zabaw, ale to nie znaczy że Diablo 3 ma być aż > tak pociętą grą. Grze przede wszystkim po prostu przydałby się kolejny dodatek, jeśli > nie dwa. Wyrzucenie z gry Auction House uważam za głupi pomysł. Powinna być jakaś platforma > do handlu, jakieś gry tworzone tylko z myślą o wymianie przedmiotów. Przecież to dzięki > temu żyło Diablo 2. A poszli od skrajności - real money AH, w skrajność czyli zabicie > handlu. Diablo III nie ma szans żeby żyło tyle co DII chyba, że przez cały czas będą tę grę usprawniać, wydawać duże patche, dodatki. W innym przypadku gra będzie martwa.
 7. Luqstar

  Prey 2 skasowane

  @up sprawdzaj bo gra jest przednia.
 8. Luqstar

  Prey 2 skasowane

  Nie szkoda mi tego projektu, bo ta gra nie wyglądała na Prey''a. To co Human Head Studio może czas pomyśleć nad Rune 2?
 9. Luqstar

  Bloodborne najprawdopodobniej w 30FPS

  @fenr1r niedługo twórcy będą robić gry na konsole działające w 1k/s tłumacząc się tym, że chcą aby rozrywka była fotorealistyczna. Konsole to szroty i wasze gadanie nic nie zmieni, a wy oszukujecie samych siebie, ale skoro to lubicie? Nawet dobrych exów nie macie...
 10. Luqstar

  Bloodborne najprawdopodobniej w 30FPS

  Next-gen buhahaha! Żal!
 11. Nie wyobrażam sobie grania w Wieśka w innej wersji językowej niż Polska.
 12. To robi wrażenie https://www.youtube.com/watch?v=32vlOgN_3QQ. Jeśli Bagiński uzbiera duży budżet na ekranizacje Wieśka to będzie bomba.
 13. Trochę się zawiodłem, spodziewałem się czegoś dużo lepszego. Przy tym https://www.youtube.com/watch?v=EGYrm9kRzWs dostawałem ciar na plecach.
 14. Wymagania za duże. Gra wygląda tak sobie, a wymagania większe od BF4 na których dzieje się dużo więcej.