EvilMike

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  18
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O EvilMike

 • Ranga
  Robotnik
 1. Prośba o przyjęcie :) Nick: Trisenna Rasa: Human Klasa: Elementalist
 2. Mealthes prosi o przyjęcie :)
 3. Nick: Mealthes ASur - Mesmer
 4. Jestem za nazwą Gramonie :)
 5. Recenzet zapomniał o jednym z większych minusów jaki w chwili obecnej posiada ta gra, a mianowicie o braku możliwości wymiany kart z innymi graczami. Co to w ogóle ma być za karcianka, jeżeli nie da się wymieniać kart. Miejmy nadzieję, że dodadzą ten aspekt z czasem.
 6. Chciałem zwrócić uwagę, że 11 kwietnia wchodzi do Aiona patch zwany Ascention podnoszący level cap do 60. Dodatkowo gra uzyska status True Free <czy jakoś tak> gdzie gra będzie kompletnie darmowa bez żadnych restryckji dla wszystkich (przynajmniej wg opisu na stronie Aiona). :)
 7. Beta w skrócie: Minusy: Chaotyczna, zabugowana, sniper/camp fest, pomimo szumnych zapowiedzi Crysis 2 z patchem hd i dx11 wygląda lepiej, nie można zniszczyć wszystkiego, zbyt realistyczna. Plusy: Wymaga kombinowania, realistyczna, świetny dźwięk, efekty, grafika, dużo gadżetów, broni, dodatków. Wielkie mapy. generalnie szału nie ma. Grałem we wszystkie cody, moha i bad company 2 i zdecydowanie bad company 2 wypada z tego wszystkiego najlepiej.
 8. EvilMike

  DotA 2 niemal na pewno nie w tym roku

  Prawda jest jedna i do tego absurdalnie prosta. Ten cały turniej został zorganizowany po to aby wypromować grę ponad standardowe community LoLa HoNa czy Doty. Założenie było słuszne, realizacja trochę gorsza. Na replayach z YouTube gra wygląda zdecydowanie lepiej i przyjemniej dla oka. A patrząc prawdzie w oczy im więcej ludzi z grających obecnie w HoNa czy LoLa zostanie przy swojej ulubionej grze tym lepiej dla community Doty2, bo to co się wyprawia na LoLu czy HoNie (whining o picki, wyzywanie od noobów itp itd) jest poprostu poniżej wszelkich norm. W Docie oczywiści też miało to miejsce ale nie w takim stopniu. Obecnie gram w HoNa i jak dosłownie w każdej grze widze wyzywanie, wyklinanie, whinowanie zanim jeszcze gra się zaczęła to naprawde mam tego serdecznie dość. Dota 2 wygląda przyzwoicie, niektóre artworki herosów są do bani (venomancer,earthshaker) inne są cudowne (roshan,magina,doombringer,balanaar). Większość animacji jest ładna i przejrzysta. Są gusta i guściki, a tutaj chodzi o gameplay, który jest klonem Doty i taki ma pozostać. A LoL i HoN niech sobie żyją własnym życiem.
 9. EvilMike

  Alarm betowy: DotA 2

  Bzdura. Strefa czasowa Polski jest taka sama jak Niemiec. Czyli CET. Google i wikipedia nie gryzą.
 10. EvilMike

  Alarm betowy: DotA 2

  jesteś pewien, że o 12? ja tam widzę godzinę 10 CET (GMT+2)
 11. Nikt nigdy nie powiedział, że Kinect nie będzie kompatybilny z nowym XBOXem :) Logiczne jest, że nowy X będzie korzystał z Kinecta pełną gębą.
 12. EvilMike

  Pro Evolution Soccer 2011 - recenzja

  Nie, nie mam takiego wrażenia, że była podpłacona bądź jednostronna. Recenzent ma ABSOLUTNĄ rację co do tego PESa. Drewniane animacje biegania zawodników z kijem w dupie ranią oczy od bodajże 08. A sugerowanie, że recenzent wziął łapówkę od EA jest naprawdę głupie i nie na miejscu. Przegrałem w pesa ostatnie 4 lata. To co stało się z tą serią woła o pomstę do nieba. Sztuczna inteligencja w pesie SSIE prze okrutnie. bramkarze od 06 zachowują się jak debile. W Fifie obrońcy wychodzą z siebie, skaczą, fruwają, wystawiaja nogi jak leci piłka. A pes? no błagam... Fifa ma pare błędów. Ale są to błędy naprawdę nieznaczne i do zniesienia. A Konami przyjęło taktykę EA. Odgrzewają kotleta, nawet nie udając, że poprawili błędy (SI bramkarza i obrony)