Yaboll29A

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  88
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Yaboll29A

 • Ranga
  Przodownik

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jeśli to finalnie będzie taka jasna kolorowa gierka to jej po prostu nie kupie. Nie zamierzam płakać bo gra nie ma klimatu jakiego bym chciał. Oni mają prawo do swojej wizji gry, czas pokaże czy droga obrana przez nich będzie słuszna kiedy gra wyjdzie i gracze zagłosują swoimi portfelami kupującją bądź nie. Jak narazie tą gre traktuje obojętnie, nie oczekuje jej, jak podadzą więcej informacji pokażą jakiś gameplay to zdecyduje czy mi ta gra odpowiada.  
 2. Miałem w lipcu kupować ale w ziązku z takim obrotem sprawy zaczekam na jakieś zbiorcze wydanie.
 3. Tylko dlaczego musze o tym czytać na portalu o grach?
 4. A ci sąsiedzi byli częstymi gośćmi u tego człowieka w domu że wiedzą czym się on najczęściej zaajmował? Niestety ludzie często potrafią być nieobiektywni w ocenie drugiego człowieka tylko dlatego że on jest od nich inny, ludzie wtedy o drugiej osobie mogą mieć jak najgorsze zdanie nawet jeśli to co myślą nie jest prawdą. 
 5. Jakoś nie dziwi mnie to że znowu się obwinia o kolejną zbrodniepopełniane przez młodocianych brutalne gry. Znacznie łatwiej jest uderzać w stosunkowo młody sposób rozrywki jakim są gry komputerowe niż prawo do posiadania broni które isnieje chyba od począdku istnienia USA i jest głęboko zakorzenioe w świadomości amerykanów.
 6. Granie w takie gry przy użyciu wirtualnego kontrolera na ekranie to porażka.
 7. Podobny klip można sklecić z różnych filmów nie koniecznie takich dobitnia stawiających na piedestale brutalną przemoc. A swoją drogą zastanawiam się dlaczego ci wszyscy ludzie walczący z rożny środkami przekazu jak gry muzyka czy inne żekomo ich zdaniem szkodzących młodzieży to bałwany. Czy ci ludzie to faktycznie bezmózgi czy ich bezmózgowie to gra mająca jakiś cel? Czy by zaistnieć jako obrońca moralności walczący z wszelkimi środkami szkodzącymi młodzieży trzeba być zakutym łbem? 
 8. Ciekawe czy w domu tego zabójcy znaleziono jakieś brutalne gry skoro z taką łatwością obwiniono je o to co zrobił ten człowiek?
 9. Jeśli nie ma trybu single player to kij z taką grą. Mam już dość gier mobilnych gdzie trzeba grać z innymi graczami.
 10. Dlaczego mnie to nie dziwi, stała się tragedia, znowu któś zabił i trzeba na kogoś zwalić wine za zło tego świata. A że zabójca był młody to od razu nasówa się jedyny winowajca, kozioł ofiarny któremu od dwudziestu paru lat przypisuje się w całości wine za przemoc wśród młodzieży. 
 11. To nie inne wersje gier tylko mentalność amerykanów która nie uległa zmianie od czasów dzikiego zachodu.
 12. I znowu Polska gra gdzie gramy amerykaninem.
 13.  Można się było tego spodziewać że wcześniej czy później po tym wydarzeniu pojawi się jaakiś gość który powie że to wina gier. Największym problemem amerykanów jest to że wielu z nich ma mentalność rewolwerowca mimo że tamte czasu już mineóły.
 14. Yaboll29A

  Znamy datę premiery Ancestors Legacy

  Na steamie wyszukujesz gre, niżej masz artykuł o otwartej becie, wchodzisz w niego tam klikasz by dołączyć i przeniesie cie do miejsca skąd można pobrać bezpłatną bete. Beta nie obsługuje Polskiego języka.