Cr0ss2500

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  140
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Cr0ss2500

 • Ranga
  Przodownik
 1. problem w tym, że ludzie tacy jak on (a jest ich mało) mogą pracować gdzie chcą w owej branży i zmieniać robote kiedy chcą .
 2. co z tego, że portal o grach, jak owa broń występowała od początku żywota większości terażniejszych fpsów... i każdy wie co to za broń :D
 3. w Marcu zapewne będzie killzone czy NFS dopiero xP zapomnijcie o jakiś grach AAA na PS4 przez najbliższy czas tylko indie/arcade, co nie zmienia faktu, że teraz na PS3 co miesiąc w plusie zapewne będą syte gierki.
 4. jeśli będzie only currentgenowy to wchodzę w to bo inaczej będą cięcia aby PS360 nie odstawał za bardzo xP
 5. w mojej kolejce stali ludzie w przedziale wiekowym 30-40 lat i wszystko w MM odbyło się kultularnie, więc nie wiem wtf :P ale niestarczyło dla wszystkich hyhy
 6. z "bokiem" może w końcu zacznie ktoś to porzadnie balansować... -__- w pve, bo przez tego typa i pvp balans można o kant pupy rozbić, oby ktoś ogarnięty go zastąpił.
 7. Cr0ss2500

  Forza 5 wykorzystuje 100% mocy Xboksa One

  Ryse też wyciska co się da z Xbona xD aż Crytek musi iść na kompromisy z CE3.5 hehe
 8. a ktoś wam to karze zakupywać ? w ostateczności takiego delikwenta będzie można okraść, jeśli cały szmal będzie nosił przy sobie - problem solved.
 9. poważnie 2013 rok i ludzie mają problem z ilością miejsca tak trudna zamiast jednej gry na premiere kupić 250GB do X''a czy do PS3 dysk "blaszakowy"... nie mówiąc już o pendrivach, które są takie jak barszcz.
 10. Ktoś kto grał w Demon Souls i Dark ... zrozumie xP
 11. hehe może i przejdzie, ale krew będzie zielona xP
 12. no tak, gry są dla dzieci, a stosunek 12latków to tylko wypadek i normalna rzecz przy pracy. EK faktycznie słabe jakościowo, ale ogólnie może faktycznie wolałbym 1:1 maczete hehe chociaż by się ładnie prezentowała na ścianie. niektórzy tutaj widzę po prostu nie mają tego dystansu, ale niebójcie się kochana młodzieży, rodzice i tak wam tego nie kupią.
 13. zapewne w GTA 11 coś takiego zrobią, ale wtedy to będziemy po prostu podłączać się przewodami i prowadzić wirtualne życie w świecie GTA MMO Like hehe.