MarchewaSoler

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  518
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O MarchewaSoler

 • Ranga
  Brygadzista
 1. MarchewaSoler

  Kane & Lynch Dead Men - Temat Ogólny

  Ma ktoś jakąś radę, jak przejść etap z buldożerem / koparką? Nie udaje mi się kierowcy zastrzelić, choć pakuje całe serie.
 2. Raz było tak, że przez dwie godziny gdzieś coś układałem, usuwałem zaraz, wyklejałem, zmieniałem tempo i córa Koryntu, nic nie wyszło; a jeden utworek to niemal bez żadnych zmian, od razu mi się ułożył. Przypadek. ;)
 3. Pracuj, lecz pamiętaj, że czasem "przypadkowo" zrobi się coś lepszego, niż wtedy, gdy się nad jednym dłubie godzinami. Obejrzałem "Hooligans" na jedynce uprzejmej, nie jest jakiś to zły film, ale dobrze, że nie trwał zbyt długo.
 4. MarchewaSoler

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  >Po prostu metalowcy są na wyginięciu Ciekawe spostrzeżenie. Podam dwie (cztery hehe) liczby z lasta. Metallica: 152 972 349 odtworzeń (1 812 898 słuchaczy) Jeff Mills: 833 698 odtworzeń (88 227 słuchaczy)
 5. MarchewaSoler

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  Myślę, że mugbym tego poschuać, ale nie wiem, czy zromuzie przekas i trudność tej muzyki, doradzice coś? :( @Miklak Fukpig smakuje najlepiej w małych porcjach, nie jest to wybitna muzyka, ale wokal przykuwa mą uwagę dostatecznie, by czasem posłuchać z przyjemnością.
 6. MarchewaSoler

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  A może by tak coś niemetalowego?
 7. MarchewaSoler

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  Ojej :<| nie napinaj się tak, bo zaczniesz suchać Slipknota. :{ @Miklak ><słucha nowego Fukpiga> no, w końcu; jak wrażenia?
 8. MarchewaSoler

  Muzyka elektroniczna - chała czy dobra rozrywka?

  HE HE, i tak nie wiesz o co chodzi. Propsuję linki Razora, dodatkiem dam swego, coby potwierdzić, że Polacy też niezły minimal / techno tworzą. :{ http://www.youtube.com/watch?v=rb7tRhicBE0
 9. MarchewaSoler

  CD-ACTION

  I drugi numer pod rząd kupiony po długiej przerwie. Tekstowo źle nie jest, do braku gw i wstępniaka się przyzwyczaiłem (niemniej szkoda wielka, że zniknęły), natomiast okładka ździebko słabowita jest - już po paru "czytaniach" końcówki się wyginają, co mnie irytuje. W Dark Messiaha gram cały weekend - opłacało się wydać te 16 zł. Kto wie, może powrócę do regularnego kupowania CDA.
 10. MarchewaSoler

  Akinator - Wszechwiędzący Internetowy Geniusz

  O, teraz jeszcze raz sobie z "nim" pograłem i tym razem udało mu się odgadnąć. Garm z Ulver.
 11. MarchewaSoler

  Akinator - Wszechwiędzący Internetowy Geniusz

  Drugie podejście do Akinatora i znowu przegrywa. Podał Jeffa Buckleya zamiast Krisa Angylusa z The Angelic Process. Pff.
 12. MarchewaSoler

  Piłka Nożna

  Ja podejrzewam, że sztab medyczny w Arsenalu jest coś "nie ten tego", w końcu od kilku lat jest plaga kontuzji. Fabregas, Verma, Walcott, RVP, gdyby byli to można byłoby powiedzieć, że zespoły grały w na równym, najsilniejszym poziomie (no, i jeszcze gdyby Lampard w Chelsea był). No ale...
 13. MarchewaSoler

  Piłka Nożna

  Akurat Fabian był jednym z przyzwoitszych zawodników Kanonierów w tym meczu. Zawiedli całkowicie Chamakh i Arsza, no i niestety dwójka środkowych obrońców, Kosa i Seba. Po jednym błędzie tego ostatniego Anelka cudem nie trafił do bramki... Ogólnie Arsenal grał nieźle, ale Chelsea broniła się i bardzo groźnie kontrowała.
 14. MarchewaSoler

  Seria Football Manager - temat ogólny [M]

  No, ja głównie takie zespoły prowadziłem, ale w CM 4 np. to Świt Nowy Dwór Maz. prowadziłem. Ale bez większych rezultatów. Tak, ofensywnie. Można to porównać do gry Kanonierów w dzisiejszym spotkaniu, choć mnie zdarzało się wygrać mecze z taką Chelsea. ;) W 2003/2004 Arsenal nie przegrał żadnego spotkania w lidze, a dalej... Nie wiem, jaki jest dokładna data pierwszej porażki od początku sezonu 2003 roku, ale nie chce mi się wierzyć, że do października 2005 tak trzymali. No, i wiki mówi, że: "Najwięcej kolejnych meczów bez porażki w lidze – 49 (7 maja 2003 – 16 października 2004) :P
 15. MarchewaSoler

  Seria Football Manager - temat ogólny [M]

  Raz czy dwa razy takie coś mi się zdarzyło, Arsenalem grając. Sam byłem tym nieźle zdziwiony, no ale mecz to mecz. ;) I nie z 2004-2005, tylko z 2003-2004. ;)