mooman

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  319
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O mooman

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Czy naprawdę ta FIFA taka fajna jest?? Nie grałem w nią jeszcze i się zastanawiam, w czym jest lepsza od poprzedniczki.
 2. mooman

  Mam Talent - Temat Ogólny

  No wiesz, może on też do niedawna grał tylko dla hobby... a poza tym, to jeśli chce coś na tym graniu zarobić, to może "musi" jeździć po świecie, bo nie wydaje mi się, żeby w Polsce popularne były koncerty akordeonistów. A ta piosenkarka - Anna Gogolin - bez jeżdżenia po świecie może za niedługo stać się bardziej popularna niż akordeonista - przynajmniej u nas, w Polsce.
 3. mooman

  Mam Talent - Temat Ogólny

  Tak, Martines mówił, że śpiewał piosenki Metallici i Black Sabbath po różnych klubach, i dlatego puścili tą piosenkę podczas jego zapowiedzi
 4. mooman

  Mam Talent - Temat Ogólny

  No nie mogę.... I znowu jestem wkurzony.... wg mnie to Anna Gogolin powinna być na miejscu Alexandra. Nie wiem kto brał udzuał w tych głosowaniach.... A skoro już mieli do wyboru Alexandra i Krzysia Golonkę to powninni wybrać Krzysia, bo Krzysiu w swoim talencie był lepszy niż Aleksander w swoim. Ale niestety Chylińska trzyma się ostro wokalistów i przez to Krzysiu odpadł...
 5. mooman

  Polacy mistrzami w CS-a 1.6!

  Dla niektórych to może i badziewie, ale jestem zdania, że powinniśmy się cieszyć z każdego sukcesu naszych rodaków na arenie międzynarodowej. Gratulacje!!!
 6. mooman

  Zbieramy kasę

  37 160,05 PLN
 7. Ja np. 16 lutego dostałem pr0gram dwa razy. Pierwszy raz o 2:30, drugi raz o 13:40. I co ja teraz zrobie z dwoma egzemplarzami...
 8. No żeby to tak kurka wodna! Ostatnio miałem zbyt dużo na głowie innych spraw i przegapiłem początek ósmej serii CSI Las Vegas na AXN. Przez przypadek dzisiaj zauważyłem, że jest już drugi odcinek. Czasem coś tam oglądałem na AXN ale nie widziałem żadnych zapowiedzi, a do programu TV też za często nie zaglądam. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie puszczą powtórkę.
 9. mooman

  Zbieramy kasę

  15 564,20 PLN
 10. mooman

  Zbieramy kasę

  13 786,20 PLN
 11. mooman

  Zbieramy kasę

  13 662,80 PLN
 12. mooman

  Retrogram: Westwood Studios

  Bardzo dobry odcinek Retrogramu. Grałem w kilka z tych gier. Najwięcej w kilka tytułów z serii Command & Conquer oraz Dune II i Dune 2000, ale też z kilkoma innymi było mi dane się zapoznać. Ogólnie rzecz biorąc ekipa Westwood Studio wniosła bardzo dużo do świata graczy i należą im się za to podziękowania.
 13. Mój GeForce 7600GT wystarczy mi jeszcze na jakiś czas. Jak już te nowe wynalazki osiągnął w miarę przystępne ceny i będą gry, które będą wykorzystywać nowe rozwiązania, to wtedy pomyśle o wymianie swojej karty graficznej na nowszy model.
 14. mooman

  Ghostbusters - zapowiedź

  Pierwsza jak i druga część filmu bardzo mi się podobały. W gierkę na Atari także lubiłem grać. Mam nadzieje, że nowa gra o pogromcach duchów również będzie odjazdowa, bo na razie całkiem dobrze się zapowiada.
 15. mooman

  Zbieramy kasę

  13 445 złotych i 40 groszy