crpgfan

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  150
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O crpgfan

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. HA!.Jak zwykle CD RED nie potrarfi samemu nieczego nowego wymyśleć,musi oczywiście to od kogos ściągnąc. A mówie o sposobie narracji.Jak zwykle musiało to chamsko ukraść od Bioware.
 2. No tak ,założę się że jakby DA 2 było tytułem ekskluzywnym dla PC to byś inaczej pisał.
 3. Mam nadzieje że pokażą w końcu gameplay z tej produkcji.Ale moge powiedzieć jedno jestem przekonany że obok nowego Deus Ex''a ,DA 2 będzie najlepszą grą przyszłego roku.
 4. Mógłbym zapytać cię o to samo ,ale nie spytam bo tak mi nie odpowiesz ,co chyba oczywiste? Co do konsol.To oczywiste że konsole miały największy wpływ na branże gier i nadal mają.Bo to po prostu naturalna kolej rzeczy. A jeszcze jedno ME 2 jest RPGiem,RPGiem nowej generacji.Co zawodowi znawcy tego gatunku potwierdzają dając wyskoie noty tej grze
 5. Och jak zwykle Pctowcy narzekają,ale nie zwraca się uwagi na takich.Konsole są stworzone do gier i dlatego właśnie na konsolach najprzyjemniej się w gry gra.I to właśnie dzięki konsolom powstały najwspanialsze gry w histrorii tej branży.To właśnie konsole miały największy wpływ na rozwój gier i nadal mają.Dlatego zgadzam się z Microsoftem ,obecna,siódma już generacja konsol to byc może najdłuższa generacja konsol w dziejach.i dlatego dla mnie plus że ja nie będe muisał wymieniac sprzętu jeszcze prezez kilka lat ,a w tym czasie Pctowcy będą musieli upredgowac swoje blachy po kilka razy że by im "GTA V " weszło. A to że konsole blokują rozwój gier jest kolejna bzdurą nawet nie wartą skomentowania.
 6. To prawda.Wystarczy zobaczyć jaką ogromną popularność mają gry typu Halo czy CoD.Dlatego najlpesza jest konsola
 7. Owszem,ale pamiętaj nie wszyscy to grubasy.
 8. crpgfan

  Privates nie pojawi się na Xboksie 360

  Nieprawda.Kościół pozostawia wolną wolę osobom które się ożeniły.Chocby np. "białe małżeństwa". Ale chyba że mówisz o judauiźmie to się wtedy zgodzę. L33T W grach Bioware może i jest seks ,ale jest go bardzo ale to bardzo mnało w porównaiu z goliznami choćby z Wiedźmina.Daltego Bioware stawia na emocje między postaciami na łączenie duchowe a nie cielesne. Henrar Nie widze tu żadnej hipokryzji.A raczej widzę dbałośc o wychowanie nowych pokoleń,które musza zachować dobre wartości.A nie puszczając takie gierki demoralizuje się społeczeństwo
 9. crpgfan

  Privates nie pojawi się na Xboksie 360

  O już się krytykuje religie prawda?Nie ma to jak krytykowac ją,przecież to jest takie modne w dzisiejszych czasach. Najlepiej to wolnośc,seks,narkotyki i po sprawie prawda?
 10. crpgfan

  Privates nie pojawi się na Xboksie 360

  I dobrze seks jest złem.Dlatego takich gier nam na XBL nie potrzeba.
 11. crpgfan

  FIFA 11 - porównanie jakości grafiki

  Wersja Xboxowa wyraźnie lepsza.Widać w wersjo na Xboxa bardziej wyrażne napisy itp
 12. crpgfan

  Bungie nie miało wyboru?

  Już kiedyś napisałem dlaczego.Dlaczego tak ci trudno to zrozumieć?
 13. crpgfan

  FIFA 11 - porównanie jakości grafiki

  Wiesz też mogę sobie ustawić lepsza głębie kolorów i mniejszy kontrast i będe miał na Xboxie jeszcze lepsza grafikę niż na tych screenach.
 14. crpgfan

  Bungie nie miało wyboru?

  Praca domowa?Niestety nie zadają już mi prac domowych ,ale może ty w chwilach esktremalnej nie dyspozycji umysłu musisz wyładowywac się na forum. To prawda gry Blizzarda są dla ludzi uzależnionych od gier i tyle.Taka jest niestety prawda.
 15. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Al tak czy owak trailery od Bioware lepiej wyglądają(pod względem technicznym).