Lemonardo

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  246
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Lemonardo

 1. > To zależy wszystko od funkcjonowania firmy. Można łatwo zarobić szybkie pieniądze, ale > strat wizerunkowych już niczym nie przykryją, chyba że w magiczny sposób nagle przestaną > istnieć i założą nowe studio, wtedy zaczną do czystej karty CDProjekt jakoś przykrył straty wizerunkowe, po tym jak Volition zleciło im konwersję Saints Row 2 na PC, która jak wiadomo nie należała do najlepszych :P
 2. W jednym akapicie piszecie "Król Potworów" i piszecie o Godzilli w rodzaju męskim (poprawnie), a w następnym Godzilla nagle staje się "nią". Przeszedł operację zmiany płci akurat w momencie gdy pisaliście ten artykuł? :>
 3. Do czego to doszło, że 130zł za grę to "atrakcyjna" "promocyjna" cena...
 4. "– W grze możesz posiadać samochody nie tylko dlatego, że ładnie wyglądają." - Ale tłumacza to wy wywalcie, bo angielskiego to on chyba nie zna :/ Oryginalny cytat: "You cannot have vehicles that are just there to look good.", czyli "Pojazdy w grze nie mogą być tam tylko po to, żeby ładnie wyglądały".
 5. DeithWX, ale przecież jak świat światem, zapis o zakazie modyfikacji oprogramowania zawsze był w większości EULA, nie tylko do GTA V. xD
 6. Cóż, skoro nawet Wiedźmin 3 ma Season Passa i Edycję Premium, to co dopiero inne gry...
 7. > Ale to nie od dziś wiadomo, że wiele uniwersów sciene-fiction są realizowane o jakieś > gdybania naukowców. Czy Gwiezdne Wojny mogą się spełnić jutro? Mogą! Tyle, że Star Wars to w zasadzie fantasy, a nie science-fiction. Nie ma tam nic naukowego, takim np. mieczom świetlnym bliżej jest do magicznych mieczy z legend niż do rzeczywistej broni laserowej.
 8. Adam Jensen is back... and he really, REALLY never asked for this. Jaram się. Mój portfel jest gotów.
 9. > @Lemonardo > Oczywiście zapominasz o zawartości tych dodatków. To nie zwykłe DLCki, tylko normalne > dodatki o pełnym czasie gry. Ale przecież zawsze jak inne firmy wydają Season Passy, to narzekanie jest na jedną z dwóch rzeczy: 1. Zapowiadają dodatki, mimo iż gra jeszcze nawet nie wyszła. 2. Chcą, żeby ludzie kupili te dodatki w ciemno. Nieważne, że te dodatki mają być większe - oba te punkty tutaj są spełnione. Jeśli ktoś narzeka na Season Passy, a w tym nie widzi nic złego, to jest zwykłym hipokrytą.
 10. 1. Zrób Season Passa do gry i zapowiedz go przed premierą. 2. Nazwij go "Expansion Pass" żeby ludzie się nie pluli. 3. ?????? 4. PROFIT
 11. Lemonardo

  Mapa świata Wiedźmina 3 w pełnej krasie

  A CDP już zapowiedziało Season Passa :) (Nie mogę podać linku, bo na gram.pl nie wolno podawać linków do innych sklepów).
 12. Lemonardo

  Dwutygodnik anime: Kill la Kill

  Cała fabuła tego serialu jest tylko pretekstem do tego, żeby młode dziewczyny miały na sobie jak najmniej ubrań. Najgorszy sort anime. Obejrzelibyście zamiast tego Gunbustera albo Legend of the Galactic Heroes.
 13. Przecież Diablo 3 JEST w perspektywie trzeciej osoby. Tyle że nie over-the-shoulder. Ale wszelkie rzuty izometryczne, kamery z lotu ptaka itp. to technicznie rzecz biorąc kamery trzecioosobowe.
 14. > > Rok 2015 > > Ludzie wciąż myślą, że gry AAA powstają po to, by przede wszystkim gracze się dobrze > bawili a nie dla zysków > > > Serio? Skoro dobrze się sprzedają, to znaczy, że ludzie się dobrze przy nich bawią. Jakby ludzie się dobrze nie bawili przy tych grach, to by nie kupowali następnych części. A to, że wąskie grono tzw. "graczy" narzeka, to już ich problem. Gra sprzedaje się lepiej = większej ilości ludzi się podoba.
 15. Lemonardo

  Sklep: Far Cry 4 na PC o 30% taniej!

  119,90 za grę sprzed prawie pół roku, to teraz się nazywa promocja? Jeszcze z rok temu to premierówki tyle u was kosztowały.
 16. To było do przewidzenia, przecież przez kolejny rok CDP będzie łatać Wieśka. W 2016 szykujcie się na Edycję Rozszerzoną. Premiery Cyberpunk 2077 zdecydowanie nie spodziewałbym się przed 2018 rokiem.
 17. Templariusze byli zdecydowanie lepsi od Asasynów we wszystkich okresach historycznych, które na razie odwiedziliśmy oprócz Renesansu i Współczesności. W tych dwóch okresach są tylko bandą chciwych maniaków. Zakon Templariuszy może zostać zbawiony tylko przez kogoś takiego jak Otso Berg ;_;
 18. A co to jest "Banjo Kazuie"? Ja słyszałem tylko o Banjo Kazooie...
 19. > Zawiodła nas III, zawiodła nas IV i zawiódł Unity. Do 3 razy sztuka. Kogo zawiodły, tego zawiodły. Ja na przykład uważam III i IV za najlepsze części serii, bijące poprzednie na głowę. Rogue też bym zaliczał do tego grona, gdyby nie najkrótszy wątek fabularny w serii i brak jakichkolwiek wartościowych sidequestów. Ze wszystkich części AC w jakie do tej pory grałem, jedyna na której się zawiodłem to Unity.
 20. Ostatnio mam wrażenie, że redaktorzy Gram lubią wyrzucać pieniądze w błoto. Najpierw artykuł o tym, że żądanie 250zł za pięciogodzinną grę bez jakiegokolwiek "replay value" to nie jest nic złego, teraz o tym, że wersje demonstracyjne do niczego nie są nikomu potrzebne... A przecież żyjemy w kraju, w którym mało kogo stać na wywalanie pieniędzy w ciemno.
 21. Beerlovers.pl to strona należąca do Kompanii Piwowarskiej, czyli koncernu produkującego Tyskie. Trochę trudno traktować ją poważnie :P
 22. Nie liczyłbym na zapowiedź daty premiery. Ostatnim razem, gdy Kojima miał ujawnić na swoim streamie coś bardzo ważnego dotyczącego TPP, to ujawnił... że w grze będzie można nosić czapkę kurczaka.
 23. Gdyby powiedział to jakikolwiek inny wydawca, to podniósłby się krzyk typu "jak nie umiecie robić 1080p 60fps to nie bierzcie się za next-geny". Ale skoro to CDP RED, to będą zaraz pieśni pochwalne za podjęcie wspaniałej decyzji...
 24. Ubisoft już usunął obrazek z rozpikselowanymi stworami ze swojego oficjalnego ogłoszenia, najwyraźniej ludzie za szybko się zczaili. Nie wiem po co w ogóle próbowali wcisnąć taki kit, na filmiku widać, że poprawa jakości i tak jest widoczna. Mogliby zrobić prawdziwe, nieprzekłamane porównanie, i dalej byłoby widać, że nowa wersja jest bardziej szczegółowa.
 25. Lemonardo

  GTA San Andreas [M]

  Prawda jest taka, że EULA praktycznie nie ma żadnej mocy prawnej. Jeśli na przykład sąd stwierdziłby, że takie działanie jest pogwałceniem praw konsumenta, to zasłanianie się EULA''ą nic by nikomu nie dało.