Mortus4

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  98
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Mortus4

 • Ranga
  Przodownik
 1. Mortus4

  Nie pamiętam tytułu gry, proszę o pomoc

  O to to właśnie. Dzięki wielkie!
 2. Mortus4

  Nie pamiętam tytułu gry, proszę o pomoc

  Dzięki, ale to niestety nie to.
 3. Za nic nie mogę sobie przypomnieć tytuły pewnej gry. Przeszukuję internet, sprawdzam gdzie tylko mogę, ale nic. Może ktoś akurat będzie wiedział i mi pomoże. Grałem tylko w demo, i było to już dość dawno temu, więc możliwe, że niektóre rzeczy trochę poprzekręcam. Nie jestem do końca pewny do jakiego gatunku zakwalifikować tę grę, ale chyba to było coś w konwencji strategii. Z tego co pamiętam, w demie zaczynało się wewnątrz dużego okrętu, na morzu. Można stamtąd było wypuścić swój mniejszy pojazd na wodę. Pojazd potrafił zarówno jeździć jak i pływać, więc po dojechaniu nim do lądu, po prostu jechało się dalej na kołach. W grze można było wydawać polecenia w widoku z góry, jak w strategii, lub przejąć kontrolę nad dowolnym pojazdem i własnoręcznie nim sterować. O ile się nie mylę, w pełnej wersji miały być też pojazdy latające, i zwykłe ludki, którymi również można było sterować, wtedy w takim jakby trybie fps-a. Całość była w takiej lekko futurystycznej konwencji. Okładka gry o ile się nie mylę przedstawiała jakiś pojazd.
 4. Chwila, a po co te szkice w ogóle potrzebne? Przecież jak Sonic wygląda każdy widzi i doskonale wie.
 5. > Grałeś w inne Burnouty? > Grałem, ale bardzo mało. Z Twojej odpowiedzi wnioskuję, że w innych Burnoutach to uczucie prędkości jest jeszcze większe. Cóż, chyba muszę się bliżej zapoznać z innymi grami z tej serii :)
 6. Wy tak na poważnie? Dla mnie Burnout Paradise to najlepsza gra o samochodach w jaką kiedykolwiek grałem. Żaden NFS nawet mu do pięt nie dorasta, a lepszego poczucia prędkości nie widziałem w żadnej innej grze. No ale cóż, różne są gusta jak widać.
 7. Wyglądać może i wygląda fajnie, ale ja dziwnie się czuję w słuchawkach na uszach a co dopiero w czymś takim.
 8. MediEvil 3 - na to czekam już dobre kilkanaście lat.
 9. Wiem, że nie na temat ale co z wynikami tego konkursu: http://www.gram.pl/news/2015/09/16/konkurs-wciel-sie-w-superbohatera-i-wygraj-film-avengers-czas-ultrona-na-dvd.shtml Miały być ogłoszone wczoraj. Chyba, że coś przegapiłem.
 10. Jakoś nagle CD-Action stracił w moich oczach... dobrze, że od ponad roku i tak już go nie kupuję. Dzieciarnia pewnie kupi, ale powiedzmy sobie szczerze - pomysł sam w sobie jest głupi, choć portfele redakcji pewnie nie będą narzekać.
 11. Ja to się raczej zastanawiam kiedy nerdzenie przed komputerem stało się "hardkorowe". Kiedyś za takie coś byłoby się wyrzutkiem społecznym z którego wszyscy się śmieją, że cały dzień tylko gra, a teraz...
 12. Zagrałbym Iron Mana. Za dużo bym się nie namęczył, bo i tak większość za mnie by zrobili graficy, animatorzy i efekty specjalne :)
 13. Mortus4

  Klasyki z PS2 niedługo na PS4?

  A ja się pytam gdzie jest MediEvil 3.
 14. Wow, nieźle. Sam tworzę jakieś mniejsze projekty średnio co roku, więc wiem ile to wymaga pracy i czasu. Tutaj jest napisane, że facet tworzy to 3 lata - jak na jedną osobę, to jest cholernie szybko. Wyrazy szacunku, naprawdę.
 15. Ja sobie nie wyobrażam polskiego dubbingu w tej grze. Nigdy go nie było w tej serii, więc czemu miałby być teraz. Zresztą i tak pewnie by był kiepski. Choć nie powiem, w takim God of War Linda jako Kratos brzmi o niebo lepiej niż oryginał.