ASHERIX

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O ASHERIX

 • Ranga
  Obywatel
 1. ASHERIX

  Gry komputerowe - uzależnienie - ankieta

  Dzięki wielkie, każda ankieta mi się bardzo przyda. Na forum jestem 6 lat, tyle, że się nie udzielam Ale tez witam
 2. Hej! Piszę pracę magisterską dotyczącą uzależnień behawioralnych, ze szczególnym naciskiem na tematykę ewentualnego uzależnienia od gier komputerowych. Potrzebuję wesołków, którzy mi dostarczą materiałów do analizy. Proszę o wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety (zero pisania, tylko klikanie i zaznaczanie). Nie udowadniam żadnej tezy, sam gram jak dziki, muszę mieć po prostu materiał by spłodzić część analityczną pracy. Będę wdzięczny za każdą odpowiedź i poświęcony przez Was czas. Dzięki wielkie za pomoc. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeFbkAkA5v45a_QBGRgmaDIh-a7YuQ7raY_usTU_ensOaxacA/viewform
 3. Miejmy nadzieję. Tylko u mnie to chyba nie będzie w sortowni UPS bo mi też, jak to napisano wcześniej"magicznie" się kurier zmienił z UPS na DB... Inna sprawa jest taka, że ja bym szanownych państwa ze sklepu gram nie oszczędzał za bardzo. Na jakim my świecie żyjemy, że nie raczą nigdzie napisać 2 zdań o przyczynie opóźnienia, lub jeśli to nie jest opóźnienie, to po prostu jakiegokolwiek komunikatu do swoich klientów, skoro dym już się zrobił? Konkurencja się spora na rynku robi, powinno sie o nabywców dbać, no ale cóż, każdy w przyszłosci za pomocą swojego portfela wypowie na temat tej sytuacji, ja z całą pewnością tak zrobię.
 4. ASHERIX

  Total War: Rome II

  Przepraszam, muszę się wyzłośliwić :) Hasło gram.pl dotyczące preorderów: "Graj, kiedy inni czekają. Ponad 90% naszych klientów otrzymało grę najpóźniej dzień przed premierą. Dzieki temu masz pewność, że i TY dostaniesz długo oczekiwaną grę jako pierwszy". Hehehehehe a moze by jutro od 9 rano zmienić hasło jakże piękne na: Czekaj, kiedy inni grają! Nasi klienci otrzymają grę nie wcześniej niz dzień po premierze. Dzięki temu masz pewność, że nie utkniesz na Steamie pobierając dodatkowe pliki, wszyscy już je pobrali, cały transfer tylko dla Ciebie. EDIT. Tak na poważnie, ciekawy jestem czy sie ktoś z firmy wypowie na temat tego całego chaosu i nam szaraczkom wytłumaczy czemu preordery stały sie postorderami.
 5. ASHERIX

  Total War: Rome II

  No to i tak pozytywnie, ponieważ ja w ogóle nie wiem czy, a jeśli tak, to kiedy... A filmiki z Total War org fajnie kampanię Swebami pokazują, ślinka cieknie... szkoda, że sobie będę mógł co najwyżej przez szybę na te łakocie popatrzeć.
 6. ASHERIX

  Total War: Rome II

  Fenomenalnie, zamówiona na gram.pl w czerwcu gra od rana ma status "pakowanie i przygotowanie do wysyłki". Tyle jeśli chodzi o granie jak reszta cywilizowanego świata, czyli od jutrzejszego poranka. Z tego co wiem, pisano cos na temat wysyłki dnia dzisiejszego... Ci, którzy zamówili u konkurencji juz dzis o 11.00 paczki od kurierów odbierali. Nauczka na przyszłość.