Matti_MM

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Matti_MM

 • Ranga
  Obywatel
 1. > Aztec Civilization Pack? W filmikach z wersji alfa, która była udostępniona dziennikarzom, > Aztekowie byli normalnie dostępną nacją do grania ... a to brzmi jak bym mieli zostać > wycięci i dorzucanie jako płatne DLC lub dodatek do pre-orderów. Zostaną wycięci i dorzuceni jako bonus do preorderów, to już potwierdzone. Świadomi konsumenci dostaną ich wprawdzie za darmo, ale niestety dopiero trzy miesiące po premierze gry.
 2. > Wiadomo coś czy pojawi się Polska? Nic oficjalnie nie było powiedziane. Nieoficjalnie... Jakiś czas temu miał miejsce... wyciek? W tle jednego dziennika deweloperów pojawiła się rozmazana tablica z portretami przywódców - społeczności na civfanatics udało się dopasować obrazy do 20 z 22 przywódców, wśród nich była królowa Jadwiga. Każda następna oficjalnie pokazana cywilizacja potwierdzała, że tablica została poprawnie odszyfrowana, zgadzał się każdy kraj i przywódca. Podczas gamescomu odbył się stream, w którym Ed Beach, główny projektant, pokazywał rozgrywkę niemiecką cywilizacją. W pewnym momencie otworzył civilopedię i przez dobrych kilka minut tłumaczył coś nt. Barbarossy, nieświadomy tego, że na bocznym pasku widać imiona wszystkich przywódców. Pasek zdradził kim byli dwaj do tej pory nierozpoznani przywódcy z tablicy i potwierdził obecność 18 z 20 tych już rozpoznanych. Niestety, dwie osoby wiszące na tablicy nie pojawiły się na pasku, Izabela (królowa Hiszpani) i Jadwiga, pomimo tego, że obiecana liczba cywilizacji się zgadza, jest 20 przywódców (dwóch dla Grecji) i 19 cywilizacji: 18 na start i Aztekowie jako bonus preorderowy. Najbardziej prawdopodobne wytłumaczenie: Polska nie będzie dostępna w bazowej grze, ale pojawi się jako jedno z czterech DLC wchodzących w skład Deluxe Edition, jednym z pozostałych trzech będzie Izabela jako alternatywna przywódczyni dla Hiszpani. Jeśli będzie to działać jak Civ V, DLC z Deluxe Edition powinny wyjść do mniej-więcej miesiąca po premierze.
 3. Matti_MM

  4chan sztucznie zaniża oceny No Man`s Sky

  To normalka przy każdej premierze. Nienormalne są natomiast ataki DDoS fanbojów gry na strony, na których pojawiły się niepochlebne recenzje, co spotkało Jima Sterlinga po tym jak dał grze solidnie uargumentowaną ocenę 5/10 (Mediocre).
 4. Potwierdził to znaczy powiedział, że owszem, wymienione pojazdy będą w grze, czy może potwierdził, że to wszystkie, które będą dostępne? 3 maszyny lądowe, Sokół i 2 myśliwce? Jeśli to drugie to prawda... szczerze powiedziawszy już nawet nie jestem zaskoczony czy zawiedziony.
 5. Matti_MM

  Armored Warfare - Test wersji alfa

  > > gra wcale nie musi odciągnąć wszystkich fanów wota. Starczy, że odciągnie tych płacących. > > > A biorąc pod uwagę podejście WG do wielu spraw (np. uporczywe upieranie się przy > kompletnie > > skopanej mechanice artylerii) jest na to spora szansa. > > Z tego co widziałem na filmikach (Jingles się kłania) jedyna różnica polega na tym, że > dostajemy ostrzeżenie o byciu namierzanym co o niczym nie świadczy bo RNG zarówno przy > obliczaniu trafienia jak i roll na obrażenia są póki co znacznie znacznie gorsze niż > aktualnie w WoT. Trafienie to dosłownie łut szczęścia, a obrażenia mają rozpiętość od > 0 do kompletnego zniszczenia pojazdu. Wiadomo mają jeszcze dużo czasu żeby to zmienić, > ale teraz wygląda to bardzo źle. > Swoją drogą mi artyleria w WoT nigdy nie przeszkadzała kontrowanie jej jest dziecinnie > proste, szczególnie po nerfach kiedy wiesz, że jak spudłowała to w zasadzie masz niemal > minute spokoju, w dodatku ciężko trafić. Arta byłaby w miarę uczciwa gdyby zadawała obrażenia > bardziej zbliżone do tych które zadają np ciężkie czołgi, ale w miarę równomiernie w > jakimś określonym węższym przedziale, skoro mają tą przewagę, że nie można im oddać i > wystarczyłoby żeby nie było takiego hejtu. Czyli nie wiem, więc się wypowiem. W pierwszej alfie dawno temu arta była identyczna jak w Wocie, w drugiej w ogóle jej nie było, bo poszła do przeróbki a ostatnio twórcy pokazali filmik, w którym zaprezentowali swoją wizję nowej arty, właśnie ze zmniejszoną alfą, mniejszym poleganiu na RNG, widokiem skopiowanym z moda Battle Assistant i specjalnymi pociskami, które mają zrobić z niej bardziej support niż damage dealera.
 6. Niecierpliwość drogą do Ciemnej Strony jest. Korzystać ze skrótów Jedi nie powinni. Cierpliwości, moi padawani potrzeba wam. Hmm... ;)