hitano

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O hitano

 • Ranga
  Obywatel
 1. Powyższe reklamy słabe. Jednak oprócz takich Microsoft pokazał kinect-a w pierwszym odcinku 2 sezonu NCIS: LA, który oglądało 15.68 mln widzów w Ameryce. Wydaje mi się, że wrzucenie i pokazanie kinect-a w akcji poprzez seriale pokazywane w największych stacjach w USA jest lepszym sposobem na rozreklamowanie tego produktu.
 2. Moje typy: Zdjęcie nr 3: Sega Master System II/1990; Ms. Pac-Man/1981; Alex Kidd in Miracle World/1986; built-in version 1990 Zdjęcie nr 9: Nintendo Entertainment System/1983; Super Mario Bros./1985; Donkey Kong/1983 Zdjęcie nr 10: Sega Mega Drive/1988; Sonic the Hedgehog/1991 ? ; Atari Jaguar/1993 ; a na grę nie mam pomysłu
 3. Fajnie, że trailer się pojawił, choć nic konkretnego czy w ogóle ciekawego nie pokazuje. Trzeba poczekać na kolejne, które mam nadzieję uchylą jakieś ciekawe rzeczy z gry.
 4. Fanowski film łączący Modern Warfare 2 z MGS jest najlepszy. Choć ten fail z javelinem też niezły. No i Jack Black w "wersji" kiddo też fajny. Natomiast babcię oraz fanowską wersję Kratosa już kawałek temu widziałem.
 5. Ja też spróbuję przetestować wersję na PC, mam nadzieję, że pójdzie na średnich wymaganiach na moim laptopie.
 6. hitano

  Grupa gram.pl w STEAM

  Ja też poproszę o zaproszenie :] http://steamcommunity.com/id/hitano/
 7. Bardzo fajny, ciekawy oraz dobrze wykonany krótki filmik a''la trailer. Z chęcią przejrzę inne produkcję tej grupy twórców ;)
 8. Jakiś terażniejszy konflikt, albo te znamienitsze z okresu Zimnej Wojny
 9. hitano

  Książki - temat ogólny

  No niestety wersja angielska jest jak na razie tylko w twardej oprawie stąd taka kosmiczna cena. Według tej księgarni internetowej http://www.krainaksiazek.pl/sklep.html?keyword=The+Desert+Spear&action=search&md=products_searcher&x=0&y=0 wydanie w miękkiej oprawie pojawi się dopiero na początku przyszłego roku, więc pozostaje ci poczekać taki kawał czasu lub przeboleć oszukańcze dzielenie Fabryki. Natomiast ja mam pytanie do osób, które przeczytały może już "Misję Ambasadora" i znają poprzednią trylogię z Soneą tej samej autorki. Może mi ktoś powiedzieć czy "Misję Ambasadora" czuć jakąś nowością czy to raczej dobry odgrzewany kotlet opowiadający historię kilkanaście lat po pierwszej trylogii?