korinek2

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  429
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez korinek2

 1. Udało mi się wymienić klucz PS4 na PC, tak więc zaproszenie już zużyte. Dzięki jeszcze raz Wojtek.
 2. Dziękuje za miłe chęci, ale niestety ps4''ki nie mam. Szukam zaproszenia na PC. W razie czego to zaproszenia nie zużywałem/potwierdzałem, więc mam nadzieję, że nie zostało ono zmarnowane.
 3. Gdyby ktoś miał zaproszenie do alphy na PC, to bardzo chętnie bym przyjął. Uplay: Nutella_0
 4. korinek2

  Kącik Tłumaczy: Angielski i inne języki. [M]

  Dosłownie odmieniłeś moją pisownie, nawet nie wiesz jak trudno było mi się pozbyć nawyku stawania spacji przed pytajnikiem albo wykrzyknikiem, w każdym razie dzięki wielkie za zwrócenie uwagi, bo to mnie zmobilizowało do poprawienia się. :) I mam też dalszą część dialogu, sprawdźcie proszę czy wszystko jest ok. Jak wcześniej wszelkie sugestie mile widziane. - Who sent the order this time? (no answer) - Whoever you are, you need to know that you''ve got the wrong guy. I''m not the one who assassinated the master. - Maybe, but I''m not here because of the master. - Then why are you here? - The hit squad that was sent to kill you... My younger brother was in it. - They left me no choice. - Your words means nothing to me. Draw your weapon. - Don''t start what I''ll finish. - It''s too late now. (fight) - Yet again you''re leaving me no choice, excatly like your brother and the others did. - Dont even talk about him - Don''t be a fool, you won''t find peace at yourself within own death. If you want to avange your brother help me to find the person who casued it all. The one who killed the master and the one who stained my hands with blood. - I''ve already decided, I won''t change my mind. - <sigh> I''m sorry then... (fight->death)
 5. korinek2

  Kącik Tłumaczy: Angielski i inne języki. [M]

  Cześć. Znowu przychodzę bo jestem w trakcie tworzenia kolejnej animacji i ponownie potrzebuje kilku rad ;) A więc tło animacji wygląda tak, że jest zakon ninja, w którym ktoś zabił mistrza. Niesłusznie oskarżony został jeden z członków zakonu. Oskarżony postanowił uciec i szukać prawdziwego sprawcy na własną rękę. Zakon wysyłał kilka grup, która miała zabić niesłusznego oskarżonego ale jako, że główny bohater bardzo umiejętnie ciosa mieczem, zdołał odeprzeć wszystkie ataki. I w zasadzie tego wszystkiego będzie się trzeba domyśleć bo animacja startuje ze sceną, gdzie główny bohater spotyka się z jednym z członków zakonu (którego wcześniej nie znał). Wywiązuje się dialog: -Whom sent the order this time ? (brak odpowiedźi) Whoever you are, you need to know that you''ve got the wrong guy, I''m not the one who killed the master -Maybe, but I''m not here because of the master -Then what brings you here ? -The hit squad which were sent to kill you, my younger brother was in it. -They left me no choice, -Your words means nothing to me, pull out your weapon -This no need to end like this <walka> Potem w czasie walki będzie jeszcze jeden dialog, ale na ten moment nie mam obmyślonych dokładnych kwestii. Cała animacja ma mieć melancholijny klimat, kwestie będą wypowiadane powoli, a całości będzie przygrywała smutna muzyka. No i teraz prośba do Was: Jak Wam się to wszystko widzi, zmienilibyście coś w rozmowie ? Czy całość wydaje się być naturalna ? No i oczywiście błędy językowe, jeśli jakieś są, proszę o wypunktowanie. Wszelkie sugestie mile widziane :)
 6. Traktuje to jako przyjęcie zakładu ! :) Stawiam, że na pierwsze cięcia pójdą tekstury i ilość cząsteczek. A z dwójki to mogli jedynie taki wniosek wyciągnąć, że tą samą grę można sprzedawać 2 razy i nieźle na tym zyskać bo gracze i tak kupią...
 7. Kto idzie o zakład, że będzie downgrade w stosunku do tego co teraz jest na tym gameplay''u ? :P
 8. Dosłownie z ust mi to wyjąłeś. Z początku po zobaczeniu trailera pokładałem nadzieje w tej produkcji, ale po spojrzeniu obiektywnym okiem na gameplay''e z alphy, to poza wypaśną grafiką, cała rozgrywka prezentuje się po prostu nudno i causalowo :<
 9. korinek2

  LOL - League of Legends

  Jacyś chętni z tego tematu do złożenia team''u ? <osoby z golda i powyżej> http://www.gram.pl/news/2015/09/07/gram-pl-cup-2-league-of-legends.shtml
 10. korinek2

  Windows 10 - temat ogólny

  Odkąd zaktualizowałem system do W10 doskwiera mi dziwny problem. Klawiatura nigdy się nie włącza przy starcie systemu. Pierwsze co muszę zrobić przy włączeniu komputera to uruchomić go ponownie, bo w innym razie klawiatura nie daje oznak życia. Miał ktoś podobną sytuacje ?
 11. korinek2

  LOL - League of Legends

  Bez urazy, ale tak mówią tylko osoby, które nie poznały głębiej mechaniki Azir''a. Na jego knock up''ie opierały się niemal wszystie jego zagrania. Teraz kontruje go niemal każdy assasin. Knock''up był swoistym combo break''erem i z ofiary, przemianiał Cie w łowce. Po usunięciu knock''up''a zagrałem dwie partie i w każdej doliczyłem się "xNAŚCIE" sytuacji gdzie w razie nie usunięcia jego podrzucenia, przeciwnik byłby nie żywy. Imo, usunięcie knock'up'a na E, to nerf na miare tego, który dawno temu dostał zed, na czas rzucania zaklęc i ult'a. I wiem co mówie. Mam na Azirze 230 gier na rankedach, winrate 58%, który nawiasem mówiąc i tak jest zaniżony bo kiedy byłem zmuszony grać jako support, to też go pickowałem, bo za zwykłymi supportami nie przepadam :P
 12. korinek2

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Pytałem o to samo kilka postów temu i wygląda na to, że ten składnik dropi w zbyt małych ilościach. Z tego co wiem, czasami leci on z południc i sam robiąc wszystkie zadania poboczne, uzbierałem tylko jeden przez całą grę. Podobnie jest ze skórą ekimmy.
 13. Gdyby ten system walki zrobiliby na wzór XIII to chyba bym się załamał :/ Popieram zdanie poprzedników i nie wydaje mi się żeby owa zmiana była konieczna dla remake''u :(
 14. korinek2

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Quest z którym masz problem jest zbugowany. Mój kolega miał identyczną sytuacje.
 15. korinek2

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Czy ktoś wie jak mogę pozyskać cienisty pył i skóre ekkimy ? To drugie to zapewne z ekkimy, ale gdzie one się respią ? :v Szukam także ulepszonego i wyśmienitego "północnego wiatru".
 16. Nieprawda, dla nich to wciąż jest/było dostosowanie produktu do współczesnych komputerów i jeszcze jako grafik 3d mogę im dać wiarę, że było to konieczne, to patrząc z poziomu konsumenta, mało mnie to obchodzi. Na trailerach nie było napisane, że gra nie prezentuje finalnego stanu rozgrywki, a to właśnie na nich zbudowali większość hype''u. Dlatego też, pomimo tego, że gra i tak prezentuje się bardzo ładnie, nie powinniśmy o tym zapominać, bo było to kłamstwo takie samo jak przy Watch Dogs''ie i pstryczek w nos IMO "czerwonym" się należy.
 17. Po tytule już myślałem, że się przyznali do downgrade''u oprawy graficznej xD
 18. korinek2

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Hehehe, miałem dokładnie tak samo. :D
 19. korinek2

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  czyli prawdopodobnie zajrzałeś tam "nie popołudniu", bo moje pierwsze spotkanie z tym stworem obyło się bez żadnych śledztw, dopiero potem, jak dostałem wciry pomyślałem o tym, żeby spróbować podejść do questa o innej godzinie. :)
 20. korinek2

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  SPOILER ALERT - QUEST POŁUDNICY
 21. korinek2

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Aby zadać jakiekolwiek sensowne obrażenia tej południcy, musisz złapać ją w ten fioletowy znak-pułapkę, wtedy pójdzie o wieeele lepiej. I tak na marginesie, zanim zabijecie tą południce, polecam przejść się w to miejsce o północy, naprawdę warto ! ;)
 22. korinek2

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Wy się w tego wieśka tak nie zagłębiajcie, bo ja chciałbym wpierw od redów jeszcze Cyberpunka zobaczyć :F
 23. korinek2

  Manga i Anime - temat ogólny

  texhnolyze, niemniej jednak jest to utwór dość ciężki w odbiorze więc możesz się od niego odbić. Ale jak niestraszne Ci tytuły, które są wypełnione symboliką i gdzie ogólny przekaz musisz wyłapać sam, to gorąco polecam.
 24. korinek2

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Hmm, to ja się jednak wstrzymam z pre-orderem i zastanowię się nad kupnem, kiedy zobaczę jak wygląda wszystko na Ultra.