bogus2020

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  61
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O bogus2020

 • Ranga
  Przodownik
 1. Reality Pump to dobra firma. Two Worlds II i dodatek o piratach są świetne, co prawda Iron Sky im się nie udał, ale robili go tylko 7 miesięcy (czy 8), to cudów człowiek się nie spodziewał. Ciekaw jestem czy uda im się coś poskładać z tej gry, no i ciekawi mnie jak dawno przejęli projekt, bo z tego co pamiętam gra powstaje z licznymi problemami już kilka dobrych lat. Może być już więc za późno, żeby zrobić z tą grą coś dobrego, przypomnijmy sobie sytuację Duke Nukem Forevere, nawet Gearbooks nie pomógł. Swoją drogą mam pytanie do autora tekstu, nie wiecie co dzieje się z tym Reality Pump, z pół roku temu ostatnio coś wspominali o Sacrel..... i wszystko się urwało, żadnych wiadomości filmów, strona nie aktualizowana, fb też nie . Mają jakieś problemy czy zaszyli się na Wawelu czy w podobnym miejscu i "przebudowują" swoje gry
 2. Ja czekam na kontynuacje mojej ulubionej części czyli Prince of Persia 2008. W końcu to miała być trylogia czyż nie? Niech tylko trochę utrudnią akrobacje i poprawią walkę, a wtedy zanurzam się w baśniowy klimat. Ale jakby co to nie pogardzę klasycznym księciem w nowych odsłonach. Oby to nie było coś na iOSy lub stare wersję HD, ja ograłem sobie trylogię w zeszłym roku i gra mocno się nie postarzała. Ja czekam na kontynuacje losów Eliki i Księcia i już! Assasinom taśmowo produkowanym mówię nie, nowemu PoP TAK.
 3. Lubie pudełka na półce, traktuje je jak trofea/pamiątki gier, które przeszedłem. więc dopóki istnieje tradycyjna dystrybucja ja z niej korzystać będę.
 4. Naprawdę, przydało by się trochę fajnych dużych tytułów na PSVita. Planuje kupić we wrześniu PSV, żeby mieć w co pogrywać na studiach(znaczy w wolnych chwilach), a na razie to kilka fajnych tytułów na krzyż i tyle.
 5. Ja ukończyłem przedwczoraj to the moon z tej serii, no i naprawdę trzeba przyznać, że to gierka o naprawdę dobrej fabule, dobrych dialogach, żartach i ze świetną muzyką, gameplay jest rzeczywiście taki tam, ale naprawdę to nie przeszkadza. 4-5 h "obcowania ze sztuką".
 6. Tytuł nieco podobny do Dying Light, to będą mieli dodatkową reklamę.
 7. Lubię gry Techlandu, czekam na Dying Light, i tyle mam do powiedzenia.
 8. Może oni optymalizacji nie zrobili. No wiadomo oszczędność.
 9. O nawet w miarę. Na zalecanych powinna pójść na laptopie, a to oznacza, że na studiach będzie w co pograć. Na stacjonarnym to pewnie na full pójdzie.
 10. Gram na PC, ale możliwe, że zainwestuje w PS4, zadecydują gry na tą konsolkę.
 11. Gratuluje i życze dalszych sukcesów i wybitnych gier chłopaki z CDPR.
 12. Gratuluje ekipie i życzę kolejnych sukcesów, w tym konwersji na inne platformy dobrej sprzedaży i kolejnych dobrych i sprzedających się gierek.
 13. No przyznać trzeba, że pierwsza część na PC była zrobiona na odwal. Gram sobie teraz w tą to jest prawdziwa mordęga.