Brol1y

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Brol1y

 • Ranga
  Obywatel
 1. Brol1y

  Konsulat ekipy gram.pl - gry cyfrowe

  Witam Właśnie zakupiłem cyfrową wersję gry Far Cry. Wybrałem metodę zakupu bez rejestracji. W otrzymanym mailu mam klucz i link do pobrania gry. Problem w tym ze gdy klikam w link przekierowuje mnie na stronę FTP jednak zamiast rozpoczęcia ściągania prosi mnie o podanie loginu i hasła. Co mam w tej sytuacji zrobić?
 2. Witam Zakupiłem grę Far Cry w wersji cyfrowej. Wybrałem opcje zakupu bez rejestracji i w linku do pobrania gry na mailu odnosi mnie do serwera FPT jednak każe mi wpisać login i hasło. Jak mam teraz pobrac gre?
 3. Zabawne :D W moim przekonaniu jeśli ktokolwiek kupi ten sh1t to będą to "młode łepki". Moja kopia MW 3 leży w szufladzie i tylko szukam okazji by jej się pozbyć :D Oprócz kampanii ta gra nie oferuje niczego. Pewnie wiele osób się ze mną zgodzi, że Multi w COD 4 rządzi a późniejsze wersje łącznie z najnowszą są coraz gorsze. I tak przy okazji zarówno do BF jak i COD jestem nastawiony neutralnie. Grałem w obydwie gry i pomimo strasznie dennego singla to Multiplayer w BF wypada lepiej (pomijając kilka wad) na tle części poprzednich . A tak btw. co jest złego w dawaniu tych samych map jako DLC ?? Ktoś kto grał w 2 część gry i był jej fanem jestem w 100% pewny, że z chęcią zagra ponownie na odświeżonych i co najważniejsze lubianych mapach np. ja sam grając w coda 6 żałowałem,że nowymi giwerami nie mogę pobiegać na moich ulubionych mapach z 4 : crash czy Backlot . Osobiście wolał bym 5 starych sprawdzonych i świetnych map niż 5 zupełnie nieklejących się do rozgrywki. A do tych co psioczą, że dodatek to stare mapy to hmm było coś takiego jak edycja limitowana kupiłeś? to dodatek masz za free czego nie można powiedzieć o Codzie.
 4. Moim zdaniem obranie jednego miejsca w którym miał by sie toczyć konflikt było by nudne. Twórcy powinni zainspirować sie motywem wywoławczym do III wojny światowej. Bardzo fajnie gdyby za nimi stały jakieś ataki terrorystyczne. Akcja powinna być pokazana w wielu państwach takich jak Rosja , Usa , Korea , Afganistan czy Niemcy. Zmienność środowisk , kultur , języków zapewniła by wspaniałą widowiskowośc . Rozgrywanie calej akcji w jednym i tym samym , że tak powiem ''''krajobrazie'''' bylo by nudne.