Samowar

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Samowar

 • Ranga
  Robotnik
 1. Samowar

  Portal znów za darmo!

  Warto dodać dlaczego Portal jest za darmo: http://www.learningwithportals.com/ Też chcę takie lekcje :(
 2. Samowar

  Jaka to broń - gra

  Dobra to będzie łatwe.
 3. Samowar

  Jaka to broń - gra

  Nawet nie wiedziałem, że macie tutaj taki quiz. Broń ze zdjęcia to Zastava M93. Zgadłem?
 4. Samowar

  DOTA 2.0 od Valve

  Pff już ze 2 minuty jest lag. Fajnie. O, a teraz w ogóle wyłączyli.
 5. Jak potrzebujecie wiarygodnych źródeł informacji to proszę: http://www.reddit.com/r/IAmA/comments/jgehv/iama_guy_who_spend_the_day_at_valves_headquarters/ - AMA jednego z kolesi, którzy biorą udział w testach http://www.eseanews.com/index.php?s=news&d=comments&id=9969 - obszerny artykuł napisany też przez jednego z testerów.
 6. Po ogłoszeniu nowego cs''a miałem dylemat na co przeznaczyć pieniądze. Cóż... Dzięki panowie z EA, że podjęliście tę decyzję za mnie.
 7. Nie pochwalam wyrzucania z serwerów nowych graczy, ale z drugiej strony jak ktoś ma prywatny serwer to może robić co mu się podoba. Inna sprawa, że część nowych graczy to naprawdę ciężkie przypadki. Ja rozumiem, że taka osoba nie będzie od początku znać map czy dobrze ogarniać, ale pytania w stylu "jak ukryć się szpiegiem" ? No kurde Valve po coś ten trening do gry dodało, a przyjdzie taki na serwer i pyta się o wszystko czego by się z treningu dowiedział.
 8. Mi zawsze się podobała Twierdza za jej siłę ataku.
 9. Samowar

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Jeśli macie problem z wywalaniem do pulpitu to spróbujecie obniżyć budżet pamięci na tekstury (druga opcja od góry w konfiguratorze po prawej). Co prawda może to zabrać kilka fps (ale nie musi), ale to chyba lepsze niż crash co 15 minut.
 10. Samowar

  Garry''s mod

  Ad 1. Do działania Gmoda potrzebujesz jakiejkolwiek gry na silniku Source (CS:S, TF2, HL2). Czym więcej gier, tym więcej masz propów (modeli, przedmiotów) w gmodzie. Ad 2. Najpopularniejszy jest WireMod ( potrzebny do większości serwerów), a także PHX, czyli ogromny zestaw propów do tworzenia konstrukcji. No i jeszcze gm_mount2. Taki addon dzięki, któremu będziesz mieć przedmioty z np. L4D. PS. Mój pierwszy post więc witam :)