kujot2

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  193
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O kujot2

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Co on zrobił bo jakoś nie słyszałem? Dał społeczeństwo zyski z ropy. Wykształcił ich, dał mieszkania, zgromadził wielką ilość pieniędzy na przyszłość, która podczas "rewolucji" wyparowała. Wiem, że dla ludzi biała flaga dla, ludzi którzy mordowali cywili, może nic nie znaczyć ale tu podobno jest cywilizacja. No chyba że jesteś z tych, co wieżą propagandzie.
 2. Szkoda że nie zrobią zabicia Kadafiego facet jedzie do was z białą flagą, a ty strzelasz do niego. Może też z całą kampanią z rozstrzelaniami czarnymi mieszkańcami po przejęciu władzy, lub też nakierowanie bombardowania na supermarket. Pomysł z Hitlerem jest trochę oklepany.
 3. Ja tam nie rozumiem tego narzekanie. Przecież jest napisane Hideo Kojima człowiek legenda w branży od ponad 25 lat. Tworzący gry akcji z przerywnikami filmowymi którego obejrzenie wymaga więcej czasu niż sama gra(przynajmniej od 10 lat, na nes miały nieco inne proporcje). Przecież ten news jest niszowy i nie wymagajmy do newsów zbyt wielu bo każdy news będzie miał po 3 strony i więcej.
 4. W licencji Starcraft 2 też jest klauzura, że też mogą wyłączyć użytkownika bez podania przyczyny więc czemu ludzie się bulwersują. Czas wolności w realnym świecie się kończy, a wy chcecie wolności w wirtualu?
 5. Ciekawe jakie książki poleca? Facet który jednym podpisem morduje setki tysiące ludzi. Main kampf, Nowy wspaniały świat, czy jakaś inna książka mówiąca że nasz świat jest zły i trzeba go zburzyć.
 6. kujot2

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Może się wyrobią ale chce, ale 18 nie chce widzieć tej paczki. Już raz dostałem paczkę z grą premierą z 11 dni roboczych od gram.pl. Wiesz jakie to uczucie? Raz może się omsknąć nie więcej!!!!
 7. kujot2

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Ja napisałem, że z racji nie wysłania w zapowiedzianym terminie chciałbym zerwać umowę. Ciekawe co napisze obsługa klienta.
 8. kujot2

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Podwójny post :/
 9. kujot2

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Mi się wydaję że jeszcze nie wysłali, no ale właśnie mamy taki problem że zamówienie mówi "nie" a kategoria mówi "tak".
 10. kujot2

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Ja mam problem logiczny: Zamówienie w którym w statusie jest pakowanie i przygotowanie do wysyłki jest w dziale zamówienia wysłane. Czy tylko mi się wydaje to nielogiczne?
 11. kujot2

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Kiedy wyjdą standardowe preordery?
 12. Soul Edge moja ulubiona bijatyka z psx. W Soul Calibur brakuje elementu taktycznego związanego z wyborem broni :/