Dawid96

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Dawid96

 • Ranga
  Obywatel

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dawid96

  The Settlers 3 : złota edycja - Vista

  Kurcze nigdy nie próbowałem otwierać jako administrator. Teraz otworzyłem i wszystko jest okej. Najmocniej Cię Assurubalit przepraszam za stratę czasu przez moje niedopatrzenie
 2. Dawid96

  The Settlers 3 : złota edycja - Vista

  Ah sorry mój błąd z tą instalacją . Chodziło mi o to że jak wpisuje cd key to wyskakuje error który od razu wyłącza gre : windows error #80070005 ( odmowa dostępu.) occured at error chec file E:\Siedler3\Win32\Registry.cpp line 48 To jest właśnie ten error z wpisywaniem klucza Jeszcze raz przepraszam za wczorajszą pomyłkę bo byłem trochę zmęczony .
 3. Dawid96

  The Settlers 3 : złota edycja - Vista

  Witam Od wielu lat próbuje na nowo zainstalować The Settlers 3 na moim komputerze ,za każdym razem nie wychodziło.Kupowałem kolejne płyty z tą grą lecz to nie pomogło. Mam windowsa viste , dziś znalazłem na gram.pl tę oto stronę http://www.gram.pl/pliki_lista.asp?pt=p&g=62 lecz nie wiem czemu ale nic nie moge pobierać tych paczów . Proszę o pomoc ponieważ nie wiem co mam robić dalej Ps. próbowałem pobierać na wielu przeglądarkach lecz wyskakuje coś w tym stylu Strona internetowa pod adresem ftp://ftp4.gram.pl/pub/eng/settlers_3/patch/settlers_3_eng_patch_old_159.zip może być tymczasowo niedostępna lub została na stałe przeniesiona pod nowy adres internetowy. Błąd 601 (net::ERR_FTP_FAILED): Nieznany błąd.