Casprov

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1666
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Casprov

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. Casprov

  Minecraft

  Pobieram z czystej ciekawości, zobaczymy jak długo będzie mi się to wszystko generowało ;O
 2. Casprov

  Zbieramy kasę

  44 927,20 zł
 3. Casprov

  Minecraft

  No tak, a jeśli zapełnimy całą będzie możliwość zrobienia nowej ;)
 4. Casprov

  Minecraft

  Ta mapka to jest epicki pomysł, nie chcę nic kopiować przeczytajcie sobie ludzie tutaj ile ona daje możliwości: http://mycraft.pl/o-update-1-6-notch-przemowil Gdy przeczytałem moment gdzie piszę że "Możemy dzielić się mapką z kolegą i pokazać mu nasze odkryte tereny" Prawie narobiłem w zbroję ..
 5. Offer, pisałem że ceny dość niskie ze względu iż już przeszedłem gier nie kolekcjonuje, a napaliłem się na PSP. Po prostu co łaska, dodam tylko że wspierasz szczytny cel jakim jest zakup mojej nowej konsolki, a co za tym idzie będzie to powodowało uśmiech na mej twarzy przez bardzo długi czas ;)
 6. Casprov

  Zbieramy kasę

  44 871,10 PLN
 7. Casprov

  Minecraft

  Na jaki serwer i czy posiadasz oryginalną wersję Minecraft''a ?
 8. Casprov

  Trine

  5 godzin na normalnym poziomie trudności, szału nie ma. Ale ta fizyka zawarta w tej grze jest po prostu wspaniała ^^.
 9. Casprov

  Minecraft

  Chodzi ci o serwer serwera do gry. Czy o łączność z serwerem minecraft.net Jeśli chodzi o to drugie to czasami też mam takie problemy, np. przez to nie wczytuje mi czasami mojego skinu. Po jakimś czasie to mija ^^. (Lub możliwe że coś robią na serwerach)
 10. Casprov

  Wesołych Świąt Wielkanocnych!

  Dzięki i wzajemnie ; ) Jak miło że gram.pl pamięta o świętach :D I dodaje takie sweetaśne logo <3
 11. Casprov

  Minecraft

  W takim razie ci wybaczam (też w przenośni), w końcu coś tam z tej owcy w Geralcie jest :P Mam też nadzieje, że w najbliższym update zwiększą rate pojawiania się brązowej i różowej owcy. ^^.
 12. Casprov

  Minecraft

  Chyba o to ci chodziło: Noclip: http://www.xboxmb.com/forum/77-tech-section/25700-how-noclip-minecraft.html OneHitDestroyBlock: (Nie wiem czy to akurat to bo nie testowałem, ale radzę sprawdzić) http://www.minecraftforum.net/viewtopic.php?f=25&t=112778 PS. Przepraszam z góry za dwa posty pod sobą, jednak chciałem aby oboje z panów powyżej otrzymali moje wiadomości. PS2. Na drugi raz "WSZYSTKO" znajdziesz na http://www.minecraftforum.net
 13. Casprov

  Minecraft

  Hmm .. nie widać wersji gry. I nie wiem też kiedy robiliście ten projekt. Ale brązowa wełna została już dodana do gry, i można ją pozyskać z: http://www.minecraftwiki.net/wiki/Cocoa_Beans Czyli: "As of Beta 1.4, Cocoa Beans were formally brought into the game as a reward found in dungeon chests[1]. (80% Chance) Also as of Beta 1.4, brown sheep naturally spawn which made obtaining brown wool easier. " W wersji 1.4 nasionka kakaowca zostały zaimplementowany w grę, i można je znaleść jako nagrodę w dungeonach jest na to również (80% szansy) naturalnie dodano też brązowe i różowe owce, czyli można je znaleźć również bez potrzeby eksploracji jaskiń. Także nie ma rzeczy niemożliwych ^^. PS. Przetłumaczyłem to z tego względu iż nie chciałem wyjść na ćwoka który podrzuca linki do angielskich tekstów których sam nie potrafi przeczytać ^^. Pozdrawiam!
 14. Sprzedam XBox''a 360 na części lub do naprawy: RRoD 3 czerwone diody - kod błędu 0020 (Posiadam dwie takie sztuki) / Cena + wysyła do uzgodnienia. Mam również do zaoferowania trochę gier na X''a. Project Gotham Racing 4 (X360) Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City (X360) Fable II PL (GOTY) (X360) Gears of War (X360) Dead Rising (X360) Alone in the Dark (X360) Dragon Age: Origins PL (X360) Sprzedam, również po dość fajnych cenach. Wszystko naturalnie do uzgodnienia ;) PS. Lub oddam to wszystko + dopłacę za przerobioną sprawną konsolkę PSP. Kontakt GG: 7842850 Mail: olejnik.kacper@gmail.com PS2. Naturalnie, wszystko mogę wystawić na allegro po wcześniejszej rozmowie.
 15. Casprov

  Minecraft

  Powiem szczerze że gdybyście zrobili to bez wspomagaczy, skłonny byłbym przyznać najwyższą ocenę. Nie jestem zwolennikiem wspomagaczy i stąd moja ocena tego pomniku jest tak niska. Jednak praca, całkiem .. niczego sobie ^^.