Driftwood

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  249
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Driftwood

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Driftwood

  Pokemon GO oficjalnie debiutuje w Polsce!

  To Galaxy S3 tego nie pociągnie? Rzeczywiście jest napisane urządzenie jest niekompatybilne. A gdzie można zobaczyć, jakie są?
 2. Driftwood

  Pokemon GO oficjalnie debiutuje w Polsce!

  Mhmm, nie mogę znaleźć tej aplikacji.
 3. Poprawienie hitboxów: OK. Ale nerf m4a1s mnie nie pocieszył.
 4. Driftwood

  gram.pl Cup 2 - League of Legends!

  Może jakiś turniej gramowy w csa? :P
 5. > Trochę to wkurzające, co chwilę takie mini-dodatki :) Fajnie, że za darmo ale to takie > pitu-pitu. Czekam na wersję GOTY i wtedy kupuję :) Ja kupiłem i czekam własnie, aż te wszystkie dlc powychodzą i wtedy zacznę grać. :D
 6. Driftwood

  Sklep: This War of Mine w cenie 29,00 zł!

  Najlepszy survival, w jakiego miałem okazję grać. Grzech sprzedawać w tak niskiej cenie.
 7. To chyba w inne gry graliśmy. Świat Gothic właśnie od Risenów odróżniało to, że nie byłeś w stanie zwiedzić całego świata ze względu na występowanie silnych potworów w niektórych miejscach. W Gothic na poczatkowych poziomach nie zadawałes nawet obrażeń silniejszym potworom.
 8. @up Nie ponad dekady, tylko niecałej dekady. Jak kolega wcześniej napisał: G1 i G2 działały na starym Zenginie. Na potrzeby G3 stworzono Genome engine, który jak mówią PB, po wieloletnich pracach nad nim, ma niewiele wspólnego z jego pierwowzorem. Co do gry, to mam nadzieję, że nie będzie to kolejna produkcja na jeden raz, jak w przypadku R2, czy R3.
 9. Driftwood

  Batman: Arkham Knight - recenzja

  > ....a wiedźmin 3 dostał 8.5 ;/ > Moim zadaniem klimat wiedźmina wsysa batmana nosem, no ale co kto lubi.. prawda? Podpisuję się. :)
 10. > Ok a co z tekstami Gaba że Windows niszczy rynek gier i w ogóle jest złem wcielonym i > dlatego zrobili Steam OS/Steam Machines? Czyżby jednak projekt nie wypalił tak jak oczekiwali? Jak można mówić, że nie wypalił projekt, który nie miał jeszcze nawet swojej premiery? Najzwyczajniej w świecie ta współpraca jest Gabenowi na rękę. Gaben zawsze był za tym, by umożliwić granie na każdej platformie i ta współpraca właśnie temu ma służyć.
 11. > > Patrzcie patrzcie. Obsidian uwalnia się od wydawcy i jaki tego skutek? Dobre gry, > brak > > głupich dla, wsparcie produktu długo po premierze i gratisy. > > szkoda tylko że skupiają się na pierdołach dla głośnej mniejszości :s to unity, to małe > studio developerskie, to mały budżet i tylko patch, ta gra nigdy nie będzie wyglądała > jak Star Citizen w rzucie izo, a zamiast skupić się na dodaniu wyciętego contentu (którego > jest dość sporo) ich największym zmartwieniem jest sprawienie by gra wyglądała jak tytuł > z 2008 zamiast 2003 oraz dodanie perków, które do obecnej mechaniki niespecjalnie pasują > :X > (celowania w konkretne części się nie czepiam, bo to faktycznie urozmaiciłoby starcia). A co jest złego w Unity?
 12. @wszyscy up Redaktorowi po prostu nie chciało się przytoczyć fragmentu o tym, że ci uczniowie będą mieli normalne lekcje, jak w każdym innym technikum informatycznym. Będą mieli zajęcia z podstawowych przedmiotów typu język polski, czy matematyka, ale również programowanie, grafika itp. Co oznacza, że absolwenci wraz z ukończeniem szkoły otrzymają tytuł technika informatyka. Będą również podchodzić do matury. Dla mnie nie ma tu nic dziwnego, czy bezsensownego. Co więcej, myślę, że taki zabieg przyciągnie wielu chętnych.
 13. Szkoda, że tak krótka ta relacja. :)
 14. > Remastering gry z 2010 roku ? Naprawdę ? Niedługo będą robić odświeżenie gier rok po > premierze. Też nie mogłem uwierzyć. Absurd.