xzcasdqweasdc

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O xzcasdqweasdc

 • Ranga
  Obywatel
 1. BF4 i druga wojna światowa? To kompletna pomyłka.Rozgrywki w czasach współczesnych są bardziej dynamiczne. BF4 powinno być kontynuacją 3 ze względu na kapanie i wątek.
 2. xzcasdqweasdc

  Battlefield 4 potwierdzony!

  Gz dla tych co zakupili bf3 premium.Jeszcze nie zostały wydane wszystkie dodatki zapowiedzianie dodatki do bf3 a tu już zapowiadają między wierszami 4!Jaką macie pewność że praca na dodatkami nie zostanie wstrzymana? Po za tym nie uważam żeby bf4 wyszedł tak szybko przecież to nie miała to być seria typu cod''a. Choć bf3 był robiony dla konkurencji mam nadzieję że ten błąd się nie powtórzy.Battlefield 4 powinien być zrobiony porządnie i rzetelnie.Gry robione konkurencyjnie są słabe i jedynie dobra reklama powoduje ich sprzedaż(Choć bf3 to kawał dobrej roboty ale polowanie na portfele graczy tak bezczelnie to gruba przesada).Mimo że cod wychodzi co roku nie jest robiony dla konkurencji i to jest jego przewaga.
 3. Dark side żądzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 4. Battlefield 3 to tylko to i nic więcej gra roku która nas miło zaskoczy. P. Wyeliminujcie lagi i bugi w Becie bo się nie da grać!!
 5. Gram mi się świetnie.Ogólnie gra jest całkiem niezła nawet na okrojoną grafikę to i tak sporo.Jedyne co mnie drażni to snajperzy ale grze nie mam co zarzucić.Jak ktoś chce zapraszam do gry mój nick orgin i bf: Milyex
 6. O widzę że i mój kolega się wpisał prawie taki sam nick.Moja rasa to przystań lubię ją bo łatwo się nią gra
 7. Moja rasa to akademia mają magię i to mi wystarcza.
 8. Mam nadzieję że otrzymam beta klucz