jakubkonicki

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O jakubkonicki

 • Ranga
  Obywatel
 1. CD Projekt Red to producent, Af:I wydaje CD Projekt.
 2. Czyli przypadkowo wyszło na jaw Wasze kłamstwo - premiera przełożona na Q4 ze względu na to, że chcieliście wydać grę równo na wszystkich platformach. W tej chwili jednak twierdzicie, że premiera PC jest niezagrożona, a Xbox360 i PS3 nastąpi w 2012. Rozumiem to, że zerwaliście umowę - ale równie dobrze mogliście wydać grę w Q1. Chociaż, tak na prawdę nie mogliście, bo po prostu nie była na to gotowa. Według mnie nie powinniście tutaj kręcić, okłamywać ludzi, którzy są z Afterfallem od samego początku zrodzenia się pomysłu na niego. Marketing marketingiem, ale zaufanie graczy chyba jest ważniejsze? Kto ma kupować grę, gracze prawda? Pomimo tego, trzymam za Was kciuki i liczę, że rzeczywiście w czwartym kwartale zagram w InSanity.
 3. Większość screenów w mniejszym lub większym stopniu jest dopieszczanych w photoshopie, co nie zmienia faktu, że AF:IS coraz lepiej wygląda.
 4. CD Projekt, ale Nicolas wcześniej zajmował się dystrybucją.
 5. Afterfall: InSanity zbliża się już do premiery, następnym Waszym produktem będzie Czarnobyl 2011. A co z Afterfall RPG, na którego czekają wszyscy fani uniwersum AF?