Oxygar

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1216
 • Dołączył

 • Ostatnio

Oxygar ostatnio wygrał w dniu: 3 Marzec 2018

Oxygar miał najwięcej polubień!

Reputacja

5 Neutralna

O Oxygar

 • Ranga
  Delegat
 1. Niemożność uśmiercenia npca nie robi na mnie wrażenia. Szkoda natomiast, że to nie ma znaczenia dla świata.
 2. Myśleli, że polecą na nostalgii? Jak już muszą to niech zrobią to porządnie. Niższa cena, więcej gier, solidniejsze wykonanie, a nie włożenie tam zwykłego emulatora.
 3. Kolejna seria, która dla mnie jest już przekreślona. Ciekawe ile jeszcze gier zostanie skażonych mikrotransakcjami. Nawet jeśli to tylko kosmetyka, niedobrze mi się robi jak widzę, że gra, którą trzeba najpierw kupić za niemałe pieniądze umożliwia płacenie również po zakupie.
 4. Niech ta gra legnie w gruzach. Za mojego paragona! 
 5. Taaa... To nie wiem jak rozbudowane by to watch dogs byc musiało 
 6. To jedyna gra, ktora należy do moich ulubionych, a w którą grać nie mogę i nie zamierzam już. Zbyt czasochłonna jeśli chce się szlifować postać(już nie mówiąc o kilku) do jak najlepszego stopnia, robić najnowsze dungeony, grać w gildii, bawić w pvp.  Jeśli już muszę wybierać to wow < inne gry... 
 7. No, białas by czegoś takiego nigdy nie zrobił. Byłby zajęty trzymaniem bata. 
 8. Widzisz, pierwszy wskoczylem na arenę xd miłego widowiska 
 9. Uhh.. Nie napawa to optymizmem. Znowu będzie drewniane granie.  Chciałbym by to były potężne gry pod innym wzgledem niż tylko w ilosci powtarzalnych zadań i wtórnych lochów.  Jak narazie niczego innego się nie spodziewam. Szkoda, liczyłem, że kiedyś ujrzę.. Jakieś większe potyczki albo nawet male bitwy w Tesie. Oblężenie tego miasta gromowładnych w Skyrimie to był śmiech na sali i zmarnowany potencjał.   
 10. Trochę mnie dziwi, że tak krytykowany BFV przybiera już nagle wizerunek hitu, za multiplayer przede wszystkim. Że kampania jest słaba to wiadomo. O ile rzeczy krytykowane w mp mogli i mogą zmieniać pod wpływem opini, o tyle nie zmienią nagle założeń misji w sp. Dziewuszka wyrzynająca w pień nazistów, szusując na nartach to nie wojenna opowieść tylko kpina.  Jednak jak zawsze przy tak "wielkich", a na pewno głośnych i oczywiście drogich produkcjach jakimi są Battlefieldy widać marnowany potencjał. Bo w grze mogło by się pojawić tak wiele zawartości jeśli chodzi o mapy, armie, pojazdy, a tego nigdy nie ma. Jeśli dodadzą ZSRR to już będzie szał. No trudno.
 11. Dokładnie. Boziu, pamiętam multi w halo 4 i jak tracilem zdrowie już w samym lobby bo nudziarze wybierali jedno i to samo. W bf było by podobnie. 
 12. Dobrze rozumiem? Twórcy dali możliwość stworzenia op postaci. Jeśli gracz taką pójdzie do multi to może dostać bana? 
 13. Geralt ok. Tylko o moją ukochaną Triss się martwię.