M1k3

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1031
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O M1k3

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Aż się zalogowałem po X latach olewania tego portalu, ale Jezu, dawno nie widziałem takiego infantylnego podejścia do świata i polityki. Mam nadzieję, że nie uczysz tej historii w żadnej szkole. " To co jest przykre, to że PiS sprowadził Polskę do roli członka drugiej, albo i trzeciej kategorii w strukturach unijnych. Nikt z nami nawet rozmawiać nie chce" Idź pan uprawiac politykę wstydu na GW bo fakty mocno przecza temu co się dzieje, ale nie, zaraz, przecież za pomocą typowego lewackiego dwójmyślenia wystarczy stwierdzić, że prezydent USA się nie liczy, rodzina królewska z UK też nie, bo w końcu występują przeciwko jedynej słusznej UE, która przecież sama z siebie jest bardzo średnio na jeża z tą demokracją, chyba, że tylko jako hasłem do wycierania sobie mordy. Pamiętasz głosowanie nad traktatem lizbońskim w Irlandii? A raczej głosowania? Jakoś wtedy nie produkowałeś takich wypocin w internety. Swoją drogą, kraj który w Europie Universalis kręci suwakami raz w lewo raz w prawo to raczej za dużych szans nie ma. " U nich są zamachy i u nas też. Tylko że u nas to są zamachy na demokratyczne instytucje. " Czy ty właśnie porównałeś żniwo chorej polityki multikulti do przepychanek o władzę? Nie wiem po co ja to wszystko pisałem, ty jesteś po prostu debilem.
 2. Z tego co pamiętam powiedzieli, że skupiają się na pomaganiu przy Dark Millennium zamiast na grzebaniu przy Space Marine, bo stwierdzili że DM to będzie po prostu to samo co SM i więcej.
 3. A jakby cię wrzuciło do 2x mocniejszych graczy to pewnie byś płakał, że cię do takich wrzuca. Poza tym, mnie w ogóle nie droppuje, może masz coś z netem bo chyba tylko ty tutaj o to tak jęczysz. W wowie albo starcrafcie 2 też jest kiepski balans, to nie tylko przypadłość Relica. Innych gier WH niestety nie ma, zostaje kochać to co jest :P
 4. Nie mam pomysłu jak rozpocząć jako eldar przeciwko gwardii która spamuje sentinele. Nim zrobię rangersów żeby mu zabić sentinela to on ma kontrolę nad 3/4 mapy i gg. Banshee się nie nadają, bo jeden sentinel kiteuje a drugi zabija, a z guardianów robią kotlety.
 5. Heh, fajny byłby edytor na kształt tego z Mark of Chaos, gdzie można było sobie poszczególnych żołnierzy customizować. Ale i tak pewnie nawet w dawn of war 3 im się nie będzie chciało ;)
 6. Oneshotująca snajperka? :F
 7. Gdyby LR był rzeźnikiem porównywalnym do Baneblade to do tego Assault Terminatorzy i mógłbym równie dobrze sam sobie bazę rozwalić i oszczędzić Speesh Maheens kłopotu. Równie dobrze mogę ci po marudzić, że Avatar nie ma szans z LR bo wystarczy, że będziesz zasuwał na wstecznym i strzelał mu w twarz.
 8. Ktoś na globalu miał ten problem. To chyba jest spowodowane automatycznym przyciszaniem dźwięku aby ułatwić voice chat. Nowy feature w steamie czy coś :P Nie wiem, czy trzeba to wyłączyć w windowsie (tak jak ze ściszaniem w skajpie) czy gdzieś w grze.
 9. Szybkie pytanie, jak kontrować Assault Terminatorów jako eldar? Bo narazie to udaje mi się ich załatwiać zacloackowanymi brightlancami + wściekłe banszety gryzące ich po plecach gdy próbują do nich dojść. @up Nie zrozumiałem ani słowa z tego posta.
 10. Więcej bloomu! Czemu patrząc na to mam wrażenie, jakby nagle popsuł mi się wzrok?
 11. Na 100%, nie miałem poprzednich dodatków i gram sobie Eldarami ;)
 12. Taa, tylko że to taki All In, albo wygrywasz pulę albo odchodzisz od stołu :P