Ekonochrist

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  816
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

-2 Słaba

O Ekonochrist

 • Ranga
  Brygadzista

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Nocna mapa? Raczej popołudniowa. Nawet do takiej Death Valley z Battlefield 3 jej daleko.
 2. Ekonochrist

  Far Cry 5 - pierwsza grafika promocyjna gry

  Szykuje się kolejna odsłona "Kopiuj-Wklej". Kolejny psychodeliczny łotr trzęsący okolicą którą będziemy musieli wyswobodzić. Nie kupuję tego. 
 3. Mnie zupełnie multi w tej grze nie interesuje. Najważniejsza jest historia opowiedziana w kampanii.
 4. Kolejna część powstać musi bo w zakończenie Rozłamu na to dobitnie wskazuje. Pytanie tylko kiedy? Rozłam Ludzkości jest też jedną z tych gier których zakończenie przedstawione jest w najgorszy możliwy sposób - nie dający złudzeń, że historia została po chamsku ucięta w najbardziej interesującym momencie i należy wypatrywać kontynuacji.
 5. Widzę, że nie tylko ja odnoszę takie wrażenie. Cóż najwyżej będę katował starą trylogię do porzygu.
 6. Zrobili by w końcu jakąś fajną Action RPG w stylu Wiedźmina a nie następne MMO..
 7. Dziwi mnie to, że EA wypuściło to za darmo w ramach aktualizacji a nie zrobiło pełnoprawnego rozszerzenia na którym mogło by dodatkowo zarobić. Starzeją się.
 8. O widzę, że macie świetny (jak to u mnie w pracy ładnie się nazywa) - Przepływ informacji - bo powielacie już istniejące newsy. Brawo!
 9. "Pitolenie o Szopenie". Za to zdecydowanie gdyby Naughty Dog było niezależnym studio ich gry były by wydane na innych niż Sony platformach. A takie pieprzenie, że gdyby nie Sony to "Ooo hooo hooo!!" to mogą se między bajki wsadzić. 
 10. Ta gęba to wygląda bardzo zabawnie a czytałem, że jest jedną z kilkunastu losowanych pysków.  Gorsza sprawa animacje wspinaczki. Przecież to jakaś kpina! Wygląda jak gimnastyka paralityka. .
 11. Sapkowski powinien się nauczyć pokory i szacunku do innych od Głuchowskiego.
 12. Autor newsa powinien dostać bana za ten tytuł. Minimum czasowego. I mówię tu zupełnie poważnie bo kiedyś JA dostałem za coś podobnego na miesiąc. Potem się musiałem prosić by mi odwieszono konto i moderatorom zajęło to kolejny miesiąc. Dzięki przy okazji za to łaskawcy. Żądam sprawiedliwości.
 13. Czas pokaże. . nauczyłem się nie łykać wszystkiego jak młody pelikan.