Richmond94

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  667
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Richmond94

 • Ranga
  Delegat
 1. Polskie wersje gier niepolskich to rak :/
 2. Nie rozumiem jak można być takim debilem, żeby przesuwać premierę (oraz platformę, na którą gra wyjdzie) z PS3 na PS4 tylko dlatego, że futro tego stwora nie było odpowiednio szczegółowe graficznie... Na litość boską, gdyby ludzie wybili sobie z głowy niepotrzebnie piękną grafikę byłoby o wiele łatwiej i taniej!
 3. Jakiekolwiek remake''i to rak toczący biznes growy. Chcesz zagrać? To do cholery graj zamiast płakać o remake, chyba w gry gra się dla fabuły, nie dla grafiki, co? A jeśli gra się dla grafiki to współczuję.
 4. Tylko że jest na abonament, niestety.
 5. Richmond94

  4chan sztucznie zaniża oceny No Man`s Sky

  Obwiniaj swoją głupotę. Mechanizm "multi" w tej grze już dawno został przedstawiony przez Murraya, nie wiem gdzie tu niespodzianka :v
 6. Richmond94

  20 lat minęło: Crash Bandicoot

  Tak ładnie zwracacie uwagę, że Crash to jamraj, a nie lis, a jednocześnie idiotycznie mówicie o owocach wumpa per "jabłka"... Trochę wstyd, nie?
 7. No Man''s Sky na sierpień i całą resztę życia <3
 8. Paliwo jest potrzebne do lotu międzyplanetarnego oraz lotu między systemami gwiezdnymi. Wytwarza się je samemu ze zdobytych na planetach lub, jeśli brakuje go w przestrzeni kosmicznej, z asteroid, ewentualnie można je zakupić na stacjach kosmicznych. Nie będziesz więc zawiedziony ^^
 9. Richmond94

  Remaster Darksiders już niedługo?

  Jedno pytanie... po cholerę? Remastery nie mają w ogóle sensu.
 10. Hahaha, co za żenada! Rock, te dorosłe dziecko, które złodupców wyzywa od "niecnych, podstępnych rzezimieszków" oraz Rojo, który drze japę jak jakiś gimbus, który poznał nowe wulgaryzmy. Brawo, EA, brawo!
 11. Richmond94

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  W Białym Sadzie, na wybrzeżu, występuje u mnie taki oto bug. Nie jest on jedynym, wzdłuż tego wybrzeża jest parę takich miejsc. Mogę przez to swobodnie przechodzić i przejeżdżać. Ktoś wie jak się tego pozbyć, bo rani me oczy? http://i.imgur.com/HsfvoEZ.jpg
 12. Richmond94

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Nie mam pojęcia dlaczego powstało cokolwiek innego od Steama, ale mam problem z Galaxy Gog. W menu Aktualizacje Wiedźmina 3 nie mam zaznaczonego ani jednego zainstalowanego dodatku, mimo iż wchodząc do gry Serca z Kamienia i Krew i Wino są pokazane jako dostępne. Jedyne co by się zgadzało to pakiet 16 DLC, którego nie mogę zainstalować bo wg instalatora wersja gry się nie zgadza (mam 1.2.2 czy jakiekolwiek numerki przy sobie ma najnowsza). Zaznaczając ptaszka przy SzK i KiW dodatki te zaczynają się pobierać, co nie ma sensu skoro są zainstalowane. Co mam zrobić żeby zainstalować 16 DLC (na pewno ich nie ma, bo w menu głównym gry nie widzę żadnej Zawartości Dodatkowej) i czy na pewno widząc w menu dodatki jako "Dostępny" są one zainstalowane?
 13. Richmond94

  Matematyka

  Czy ktoś z forumowiczów zna się na programie Ansys Fluent? Jeśli tak to proszę o kontakt na gg: Chodzi o zamodelowanie wymiennika ciepła rura w rurze, w moim modelu ciepło za nic nie chce płynąć przez ściankę między wodą a spalinami, solid ścianki zachowuje się wręcz jakby był źródłem ciepła...
 14. Da się w jakiś sposób otrzymać klucz steamowy jeśli jest się posiadaczem fizycznej kopii gry, która takowego nie posiada?
 15. Richmond94

  CD-ACTION

  Dlaczego No Man''s Sky jest na stronie 11 oznaczony jako PS4 skoro wychodzi też na PC?