Skwark

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  148
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Skwark

 • Ranga
  Przodownik
 1. Klimatyzacja, pal licho dodatkową amunicje, trzeba zrobić miejsce na klimatyzacje.
 2. Skwark

  Komputer Świat Gry znika z rynku

  Wiele perełek znikneło już z rynku niestety. Te wspomniane w newsie akurat były raczej jednymi ze "słabszych". Osobiście najbardziej brakuje mi mojego "Świata Gier Komputerowych"... na tym czasopiśmie się wychowałem... pozdrawiam byłą redakcję ŚGK! Sprawialiście, że 14-to letni chłopiec wstawał o 6 rano w wakacje aby jak najszybciej dobić do kiosku.
 3. trudny wybór, ale stawiam na kołkownice :P
 4. Skwark

  Diablo III - temat ogólny

  Ehhh, zamówiłem i opłaciłem klucz z kontagier 2 maja i dopiero po napisaniu maila do sklepu dowiedziałem się, że mam małe szanse na otrzymanie klucza przed premierą... nie polecam :/
 5. Skwark

  Diablo III - temat ogólny

  Jeżeli ten mail ma niezmienioną treść w żaden sposób przez Ciebie to -jako "sidenote" z mojej strony- wygląda na pisany przez jakąś niekompetentą osobę, która z obsługą klienta nie powinna mieć nic wspólnego. Bałbym się zamawaić cokolwiek ze strony prowadzonej przez takich ludzi i nie chodzi mi tu o fakt braku kluczy ale o sformuowania i język użyty w tym mailu, ot tak pomyślałem, że się doczepie :} Anywho, ja zamawiałem z kontagier - który był tutaj przytaczany dość często, sami ostatnio wycofali możliwość składania pre-ordera, zastanawiam się czy nie wytną czegoś podobnego...
 6. Skwark

  Diablo III - temat ogólny

  No prosze, a myślałem, że taniej samego klucza nie znajde, thx.
 7. Skwark

  Diablo III - temat ogólny

  Tak, raz jedyny dziś koło 12 udało mi się zalogować na około godzinke, potem zostałem kicknięty z powodu "utraty połączenia" i od tamtej pory nie moge się drugi raz zalogować...
 8. Skwark

  Wiedźmin 3 jeszcze nieprzesądzony?

  Prooosze... przecież to jest raczej oczywiste.
 9. Skwark

  Mass Effect 3

  Teraz jedynie interesuje mnie jak to wszystko wyjaśnią i czy teoria indoktrynacji znajdzie w tym wyjaśnieniu swoje miejsce ;)
 10. Skwark

  Mass Effect 3

  Hah, świetne, myślałem, że będą rzucać w budynek ;) BW wybrnął z tego w bardzo "dyplomatyczny" sposób.
 11. Skwark

  Mass Effect 3

  Nie z innym zakończeniem a "wyjaśnieniem" tudzież pociągnięciem dalej fabuły :P. Na tweecie ME3 pojawił się ciekawy wpis odnośnie stwierdzenia jednego z graczy, że zakończenie nie ma zbytniego sensu (to chyba pierwszy taki tweet na który odpisali :). W odpowiedzi gracz uzyskał enigmatyczne "Jeszcze nie :)"
 12. Skwark

  Mass Effect 3

  Moja logika? Przynajmniej próbuje coś z tego wydumać zamiast płakać jakie to zakończenie jest fuj i narzekać na forach. Osobiście nie widze problemu z zakończeniem które pozostawia niewiadome w które każdy może wstawić "swoje", w szczególności, że po ostatniej części serii oczekiwania są dość spore, co jest złego z tym zamysłem? Nie mówie o wykonaniu ale o samym pomyśle. Poza tym, to tylko moja interpretacja, pewnie gdyby BW wiedział o tym, jak zostanie to odebrane to by coś zmienił....albo i nie. @Odin123 Według teorii indk? Zakładając, że jest prawdziwa, to nawet przewyższa (nawet biorąc pod uwagę konieczność pobrania DLC). Patrząc rzeczowo na to co widzimy na ekranie? Myśle, że zdecydowanie trzyma poziom do chwili pojawienia się . Jeżeli go wytniemy i przejdziemy od razu do wyboru jednej z trzech opcji, to przyznam, że czuje w nim epickość. Wyciąłbym jednak fragment i zakończył wszystko śmiercią głównego bohatera, . Tak jak wspomniałem wcześniej jednak, nie wierze, że to zakończenie jest tak "proste" i nie wierze, że BW zrobiłby tyle błędów w teoretycznie najlepszym momencie gry.
 13. Skwark

  Mass Effect 3

  Wcale nie napisałem, że im to wyszło :P ale sądząc po ich komentarzach i tym, że sami zdaje się gdzieś przyznali, że zachęcają do tego, aby każdy sobie dopowiedział to co uzna za stosowne, mogło to być zamierzone działanie. Faktem jest, że jakie by zakończenie nie zrobili, znajdą się tacy, którym się to nie spodoba... może chcieli temu zapobiec. Natomiast co do samej fabuły to nadal uważam, że jeżeli to ich świat to mogą z nim zrobić co chcą, nawet jeżeli będzie to coś głupiego. Jeżeli fanowi się to nie spodoba to powinien wyciągnąć wnioski przy następnym fabularnym produkcie od BW a nie rzucać w ich siedzibe ciastkami ;}. A samo zakończenie, patrząc na nie całkowicie bez żadnych teorii (chociaż to trudne w tym przypadku :P) według mnie epickość ma, jest tylko troszeczkę... chaotyczne.
 14. Skwark

  Mass Effect 3

  Nie słyszałem o takowym. Wielu też gadało o DLC "The Truth" czy wspomniany przeze mnie wcześniej "Terminator" - które zostały ostatecznie obalone przez BW. Nie bądż takim pesymistą. Ludzie przywiązali się do świata ME i do Sheparda, który stanowi jego większość - przynajmniej dla tych, którzy głównie grali w gry z tego uniwersum - i chcieliby uzyskać jakieś jednolite zakończenie z happy endingiem, ja ich rozumiem, ale nie ma się co irytować.
 15. Skwark

  Mass Effect 3

  Nikt na chwilę obecną chyba nie wierzy w "zmianę".... raczej w "podanie więcej szczegółów" (co zostało zapowiedziane przez BW na kwiecień). ME to świat Bioware, mogą sobie go zakończyć jak chcą. To tak jakby prosić Sapkowskiego czy Rowling aby zmienić zakończenie ich książek.