Joorg

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  59
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Joorg

 • Ranga
  Robotnik
 1. I jak tam z nowymi GSami? Coś się rusza czy całkiem to już umarło?
 2. Tytuł: gameLOG - Wstęp Temat: Nowy projekt na moim gramsajcie Link: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=907559&n=88
 3. Joorg

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Tłumaczenie, że "przez błąd systemu" bym zrozumiał, ale Wojman wiedział od razu, że Revanchist został zbanowany, bo napisałem o tym tutaj na forum, za co też dostałem bana. Wojman już wtedy mógł mi odpisać, że całą sytuacja zaszła przez pomyłkę, ale nagle okazało się że jestem prowokatorem, którego należy zbanować, po tym jak poprosiłem o wyjaśnienie (a skoro sytuacja zaszła przez pomyłkę to już kompletnie ciężko jest mówić o jakiejkolwiek prowokacji). Na drugi dzień zostałem odbanowany, ale w mejlu od Wojmana wyjaśniającym całą sprawę, dalej zarzuca mi się prowokację, za co zostałem ukarany degradem. Następnie Wojman kasuje swojego GSa jak i niektóre komentarze (w tym jeden na moim gramsajcie). Cała sytuacja z daleka brzydko pachnie, niby wszystko wróciło do normy, ale ja dalej zostałem z moim degradem. Oczywiście dalej domagam się jego cofnięcia i oczekuję wiadomości od administracji. Ktoś może powiedzieć, że jeden status można szybko odrobić, zwłaszcza z Robotnika, ale w tej sprawie głównie chodzi mi o niesłuszne potraktowanie mojej osoby.
 4. Joorg

  Problemy techniczne z gramsajtami [M]

  Moje życie jest tak bezproblemowe, że ten "duperel" to aktualnie mój jedyny problem. Dziękuję jednak za troskę :)
 5. Joorg

  Problemy techniczne z gramsajtami [M]

  Dziękuję wszystkim za pomoc i zainteresowanie się całą sprawą. Już samo miejsce w topce się nie liczy, tylko geneza tego problemu, bo cała sprawa brzydko pachnie. Jak tylko dostanę jakieś informacje to od razu Was poinformuję :)
 6. Joorg

  Problemy techniczne z gramsajtami [M]

  O to właśnie chodzi, zostałem odbanowany, byłem w topce i nagle zniknąłem... Czekam na odpowiedź od administracji.
 7. Joorg

  Problemy techniczne z gramsajtami [M]

  Dzisiaj zauważyłem pewną rzecz. Otóż jeszcze rano widniałem gdzieś mniej więcej w połowie Topki gramsajtów, a teraz mnie tam w ogóle nie ma. Tak jakby ktoś wymazał mnie z listy. Co więcej sprawę przetestowałem podbijając trochę wizyt i nic. Czy to jakiś błąd czy ktoś manipulował przy moim GSie tak bym się tam nie pojawiał? Z góry dzięki za pomoc!
 8. Joorg

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Okej, pozostała jeszcze jednak kwestia mojego tajemniczego degrada, ale w tej sprawie już się skontaktowałem z administracją. Mam nadzieję, że sytuacja szybko się wyjaśni. Niepokoi mnie jeszcze inna kwestia, bowiem nagle zniknąłem z Topki gramsajtów, a jeszcze rano się tam znajdowałem. Sprawę nawet przetestowałem i mimo odsłon po prostu tam się nie pojawiam. Tak jakby ktoś przy tym manipulował (przez mój nowy wpis?), a wiemy dobrze że jest taka możliwość. Mam nadzieję, że i ta kwestia zostanie wyjaśniona.
 9. Joorg

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Można wiedzieć jak się o tym dowiedziałeś? Dzisiaj dostałem mejla od moderacji, w którym widnieje, że moderatorzy odpowiadają jedynie użytkownikowi, którego cała sprawa dotyczy. Poza tym całą sprawa z tymi moderatorskimi narzędziami śmierdzi, bo Revanchist mimo wszystko dostał początkowo degrada, więc były to celowe działania. @Isildur - Będę za to niezmiernie wdzięczny :) @Pietro87 - Jeśli mój wyraz pogardy zostałby uznany za obraźliwy, to naturalnie bym to zrozumiał (Wojman jednak o tym nie wspomniał). Motywacja bana i degrada jest taka, że prowokowałem na tym forum, gdy starałem się wyjaśnić całą sprawę (co oczywiście jest nieprawdą, piszę o tym na moim gramsajcie). Co do reszty to się zgadzam w stu procentach.
 10. Joorg

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  No niestety, dostałem wczoraj bana ale po wysłaniu kilku mejli/formularzy zostałem odbanowany. Dostałem jednak degrada, ale i w tej sprawie się odwołuję. Dziwność całej sytuacji w mojej opinii jest taka, że moderator zamiast zablokować użytkownika na GSie (bo spam lub inne niewłaściwe dla niego komentarze - nie było tutaj jednak mowy o bluzgach) od razu wlepił mu bana. A przynajmniej tak wynika z działań Wojmana. Moje pytanie jest jednak takie: czy maile które dostaję od moderatorów, w których uzasadniają oni swoje działania względem mojej osoby, mogę upublicznić? Z góry dzięki za odpowiedź.
 11. Joorg

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Prowokuj? W jakim sensie? Od wielu lat jestem użytkownikiem gram.pl i z czymś takim jeszcze się tutaj nie spotkałem. Chcę również wyjaśnień w sprawie usunięcia screena z mojego poprzedniego postu, bez żadnej motywacji czy ostrzeżenia. Poniżej jeszcze raz wrzucam screena wcześniej wspomnianego komentarza, oraz screena screena z poprzedniego postu, który z niewyjaśnionych powodów został usunięty.
 12. Joorg

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Od kilku godzin prowadziłem małą dyskusję na gramsajcie Wojmana. Udzielał się w niej również Revanchist, którego komentarze były systematycznie usuwane. Dodatkowo Wojman tłumaczył to tym, że nie wnosiły one nic do dyskusji... Na screenie poniżej można zobaczyć, czy faktycznie był to nachalny spam, czy po prostu zwyczajna rozmowa na temat. Po ostatnim komentarzu, tym ze screena, gdzie Revanchist odpowiada na komentarz Pietro (więc nie było nawet potrzeby jego usuwania), Wojman całkowicie go zbanował. Jaki jest powód tej decyzji? Jakieś osobiste wyżywanie się? Nie mógł po prostu zablokować go na swoim gramsajcie? Od razu ban za nieprzychylną dyskusję na GSie?
 13. Joorg

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Bo są nieprzychylne, ot co. ;)
 14. Tytuł: Go Go Power Rangers! (Kopniak na start #2) Temat: Kilka słów o grze Chroma Squad. Link: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=907559&n=85
 15. Tytuł: Justice League: The Flashpoint Paradox - Krwawa bajka Temat: Recenzja filmu animowanego Justice League: The Flashpoint Paradox. Link: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=907559&n=82