kirta

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O kirta

 • Ranga
  Obywatel
 1. Tak, bo by jak na szpilkach!!!
 2. Ja też, czekamy na kolejność :-))))))))
 3. Acha....rozumiem... czyli konkurs polegał naprawdę tylko "na zanotowaniu sobie" po kolei liter i cyfr , które pojawiały się przez kilka dni... w takim razie po co ta farsa "z językiem leet"? Jaki cel miało podawanie cyfr 5,5,3 skoro nie należało ich zamieniać na SSE - tylko w formularz należało wpisać dosłownie to co się znalazło, nie wiem co ten zabieg miał "utrudnić" - jak pisał Lucas. Naprawdę: kolejny konkurs na gram.pl który mnie ZADZIWIA. Nie wiem czy ja "jestem jakaś dziwna", a wszyscy inni widzą ten świat inaczej?
 4. Może choć od Ciebie dowiem się jakie było to hasło, bo dla gram.pl to wciąż jakaś wielka tajemnica, dzień po zakończonym konkursie.... więc jeśli można wiedzieć co wpisałaś w formularz ?
 5. nie ja już wymiękam, jak to czytam... w opisie konkursu pisze: "Na dodatek część liter zamieniliśmy w cyfry, będące ich odpowiednikami w języku Leet. W związku z tymi utrudnieniami postanowiliśmy nie mieszać kolejności liter i cyfr,..." To wreszcie co trzeba było wpisać w formularzu w te 10 miejsc: -TUDDRUSSEL czy -TUDDRU553L czy jeszcze coś innego ? myślę, że "ja rozumieć język polska" użyty w opisie konkursu i wg mnie należało te cyfry 553 (z języka leet) zamienić na litery z polskiego alfabetu... i wtedy to co wyszło wpisać, czyż nie? Czy choć jeden regulamin konkursu na gram.pl mógłby być napisany wprost i po polsku? Poza tym zdziwiło mnie, że pierwszą odp. wysłała osoba, która założyła konto dzisiaj, gdzie podziali się wytrawni konkursowicze znający gram.pl Może by tak dopuszczać do konkursów osoby , które mają konto choć z 1 tydzień ? (dla przyzwoitości)
 6. może i jestem daleko w tyle, ale nie rozumiem nadal.... ciąg moich liter to TUDDRUSSEL (10 znaków) skąd 1337
 7. no ja nie mogę sobie pozwolić na "odświeżanie" NEWSÓW przez kilka godzin.... Można poznać właściwe hasło i co ono znaczy?
 8. po co pisać w regulaminie : Konkurs trwać będzie od 14 października (9:00) do 20 października (23:59) 2013 roku. skoro kończy się go o 21.13 ? spodziewałam się końca około północy...., poza tym w formularzu było miejsce na 10 znaków, ale kto miał mieć pewność że wszystkie te miejsca mją być wykorzystane?