Headbangerr

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1883
 • Dołączył

 • Ostatnio

Headbangerr ostatnio wygrał w dniu: 26 Kwiecień

Headbangerr miał najwięcej polubień!

Reputacja

5 Neutralna

O Headbangerr

 • Ranga
  Przewodniczący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Zaczyna mnie się to podobać. Wreszcie. Pytanie tylko, dlaczego dopiero teraz. 
 2. Chciałbym tylko zauważyć, że czasami ilość sprzedanych egzemplarzy nijak się ma do jakości produktu ;)
 3. Czasami myślę, że gatunek ludzki też ma taką literówkę w kodzie. 
 4. Headbangerr

  Gran Turismo Sport z 5 mln graczy

  Swego czasu najtańszą opcją na zakup nowego PS4 Pro w mojej okolicy była wersja z dołączoną Gran Turismo Sport. Sam skorzystałem. W/w gra była mi zupełnie obojętna, jednak skoro już ją - siłą rzeczy - nabyłem, to trzeba było wypróbować. Gra powędrowała "do szuflady" po kilku godzinach. Jednak grono nabywców powiększyłem. Pytanie więc, ile podobnych mojemu przypadków nabiło twórcom statystyki. 
 5. Nie. Chodzi o to, że gry so zue XD I że niektórym nie mieści się w głowach, że teraz dzieci już nie tylko mogą patrzeć na przemoc i seks (nad czym większość przechodzi do porządku dziennego), ale też "brać w tym udział", choćby wirtualnie. 
 6. Ciekawe, że ta sama przemoc i te same cycki w filmach już nikogo nie rażą, ale jak ktoś taką grę zrobi, to od razu zlinczować, zakazać i zamknąć. 
 7. Headbangerr

  Film Mortal Kombat z 14-letnim Raidenem

  Gorzej, niż w "Mortal Kombat: Annihilation" i tak już być nie może, więc czekam z nadzieją XD
 8. Czy ja mam już tak źle z głową, że drugi raz to samo czytam? 
 9. Headbangerr

  W Skyrima wciąż grają "miliony ludzi"

  Wszystko pięknie, tylko to nie do końca zasługa Bethesdy. Pośrednio tak, bo umożliwiają łatwy modding, ale to właśnie dzięki modom da się do tej gry wrócić po raz n-ty i pograć inaczej, niż ostatnio. Start w losowym miejscu mapy, nowe rasy, czary, dopracowany system rozwoju postaci, tysiące nowych lokacji i questów. Oczywiście, spora część z tego to śmieci, ale od czegoś jest Google, żeby wybrać dobrze ;). Gdyby gra od premiery stała do dziś "goła", w niezmienionej postaci, nie byłoby takich wyników.
 10. Cóż, nie wszystko poszło dobrze. Po aktualizacji wielu (w tym ja) potraciło postępy w zakładce "podróży" i wszystkie znaczniki na mapie. Gra u mnie również częściej spada poniżej 60 FPS w sytuacjach, w których wcześniej chodziła bez zająknięć.
 11. Na Ark też masa ludzi "psy wiesza", tylko często okazuje się potem, że ci sami ludzie spędzają w tej grze po kilka godzin dziennie ;) Ja na Conana też trochę bluzgam, jednak jest to dalej jeden z najciekawszych, najprzyjemniejszych i najbardziej zróżnicowanych survivali dostępnych obecnie. 
 12. Dokładnie. Gdyby twórcy Wiedźmina 3 ogłosili, że - niestety - wydadzą kolejne DLC 3 miesiące po ogłoszonym terminie, bo muszą sobie zrobić wakacje, to jeszcze by im ludzie miłego odpoczynku życzyli. Ale jeśli wystawia się na sprzedaż bubla i każe za niego słono płacić, to lepiej nikogo nie drażnić bardziej, niż to konieczne. 
 13. Dla własnego dobra mogli nie podawać takich informacji. 
 14. O, DLC robią. A może by tak jakieś dungeony i smoki?