Headbangerr

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2065
 • Dołączył

 • Ostatnio

Headbangerr ostatnio wygrał w dniu: 26 Kwiecień 2018

Headbangerr miał najwięcej polubień!

Reputacja

6 Neutralna

O Headbangerr

 • Ranga
  Przewodniczący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. "15 razy tyle, niż pierwotnie zakładali". Poza tym może warto się zastanowić nad różnicami między erotyką a pornografią, zamiast stosować te określenia losowo lub naprzemiennie. 
 2. Pewnie, nie róbmy remasterów w ogóle, bo nie ma na to czasu i nikt o nie nie prosi. Co do wstecznej kompatybilności - zobaczymy jeszcze, jak to zostanie rozwiązane i jak się będzie sprawdzać w praktyce.
 3. Można topornąć wroga pierdołkiem. Biere.
 4. Jak dla mnie, do tej pory combo: Pc + PS4 sprawdzało się wyśmienicie. Na PC mam wszystkie tytuły multiplatformowe w najwyższej jakości i framerate, do tego Forzę i Gearsy. Na PS4 - wyłącznie tytuły exclusive.
 5. Nie pogniewałbym się za zbiorcze wydanie tego na PC, lub chociaż remastery Uncharted 4 i Lost Legacy na PS5 - miło byłoby to ograć wreszcie w 60fps ;).
 6. Lewactwo jak zwykle mówi pięknie, brakuje tylko logiki i kontaktu z rzeczywistością. Tolerować mogę każdy kolor skóry, religię czy orientację, ale nie toleruję głupoty. Nie toleruję bzdurnych oskarżeń o rasizm, które działają tylko w jedną stronę - kiedy to biali są be. Nie toleruję wciskania na siłę różnorodności i poprawności w każdą grę czy film, w miejscach, w których nie ma to najmniejszego sensu. Oglądając seriale na Netflixie w ciągu kilku ostatnich tygodni natrafiłem na więcej LGBT i kolorowych, niż sam spotkałem na ulicach przez całe swoje życie. Nie toleruję prób wybielania zachowań chamskich, agresywnych, czy nieprzyzwoitych tylko dlatego, że są elementem innej religii lub kultury. Nie toleruję przepisu, który gwarantuje kobietom określoną minimalną ilość miejsc w ławach sejmowych, dopóki identyczny przepis nie obejmie mężczyzn. Na to, że lewactwo kiedyś przejrzy na oczy, nadziei raczej nie mam. Ale niech sobie zachowają swoją kulawą logikę dla siebie i nie próbują "naprawiać" świata" już więcej.
 7. https://www.youtube.com/watch?v=Fj7Ejp1yfB4
 8. Wow. Ładne te ławki i kosz na śmieci przed zamkiem. 
 9. Wreszcie da się w to pograć po ludzku. Kto w 2019 chce grać w 30 fps...
 10. ... a ty oczywiście nie rozumiesz, że żadne z nich nie zachowało się wówczas tak bezczelnie, jak obecnie pan Anderson i że mój komentarz miał uwypuklić pewien problem. Ale nie szkodzi, nie będę wymagał od ciebie zbyt wiele ;).
 11. Bardzo dobrze. Niektóre klasyczne tytuły aż się proszą o godny remake. Dobre wyniki sprzedaży zachęcą kolejne studia.
 12. Wersja PC musi wyglądać na dużo ładniejszą od konsolowej, kiedy zostanie zaprezentowany zwiastun ;) Śmiejcie się, ale podobny zabieg już stosują producenci niektórych smartfonów przed premierami nowych modeli, zwłaszcza Apple. Kolejno wypuszczają aktualizacje, które spowalniają działanie starszych modeli, żeby najnowszy sprawiał wrażenie szybszego.
 13. Studia, które nie robią syfu, nie muszą się obawiać dyskusji z graczami.
 14. Ja - póki co - Metro Exodus, Assassins Creed Odyssey i marcowe premiery mogę spokojnie ominąć ;)