Headbangerr

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2060
 • Dołączył

 • Ostatnio

Headbangerr ostatnio wygrał w dniu: 26 Kwiecień 2018

Headbangerr miał najwięcej polubień!

Reputacja

5 Neutralna

O Headbangerr

 • Ranga
  Przewodniczący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Lewactwo jak zwykle mówi pięknie, brakuje tylko logiki i kontaktu z rzeczywistością. Tolerować mogę każdy kolor skóry, religię czy orientację, ale nie toleruję głupoty. Nie toleruję bzdurnych oskarżeń o rasizm, które działają tylko w jedną stronę - kiedy to biali są be. Nie toleruję wciskania na siłę różnorodności i poprawności w każdą grę czy film, w miejscach, w których nie ma to najmniejszego sensu. Oglądając seriale na Netflixie w ciągu kilku ostatnich tygodni natrafiłem na więcej LGBT i kolorowych, niż sam spotkałem na ulicach przez całe swoje życie. Nie toleruję prób wybielania zachowań chamskich, agresywnych, czy nieprzyzwoitych tylko dlatego, że są elementem innej religii lub kultury. Nie toleruję przepisu, który gwarantuje kobietom określoną minimalną ilość miejsc w ławach sejmowych, dopóki identyczny przepis nie obejmie mężczyzn. Na to, że lewactwo kiedyś przejrzy na oczy, nadziei raczej nie mam. Ale niech sobie zachowają swoją kulawą logikę dla siebie i nie próbują "naprawiać" świata" już więcej.
 2. https://www.youtube.com/watch?v=Fj7Ejp1yfB4
 3. Wow. Ładne te ławki i kosz na śmieci przed zamkiem. 
 4. Wreszcie da się w to pograć po ludzku. Kto w 2019 chce grać w 30 fps...
 5. ... a ty oczywiście nie rozumiesz, że żadne z nich nie zachowało się wówczas tak bezczelnie, jak obecnie pan Anderson i że mój komentarz miał uwypuklić pewien problem. Ale nie szkodzi, nie będę wymagał od ciebie zbyt wiele ;).
 6. Bardzo dobrze. Niektóre klasyczne tytuły aż się proszą o godny remake. Dobre wyniki sprzedaży zachęcą kolejne studia.
 7. Wersja PC musi wyglądać na dużo ładniejszą od konsolowej, kiedy zostanie zaprezentowany zwiastun ;) Śmiejcie się, ale podobny zabieg już stosują producenci niektórych smartfonów przed premierami nowych modeli, zwłaszcza Apple. Kolejno wypuszczają aktualizacje, które spowalniają działanie starszych modeli, żeby najnowszy sprawiał wrażenie szybszego.
 8. Studia, które nie robią syfu, nie muszą się obawiać dyskusji z graczami.
 9. Ja - póki co - Metro Exodus, Assassins Creed Odyssey i marcowe premiery mogę spokojnie ominąć ;) 
 10. Wiwat Polska, kolejny raz. Tylko u nas można wziąć kasę z góry, a na koniec poprosić o więcej i wygrać.
 11. Headbangerr

  Anthem już przecenione w Niemczech

  Miałem właśnie napisać, że zastanawiam się, kto jest w tej mniejszości, która jednak tą grę kupiła, ale już wiem, dzięki XD Oczywiście, większość g"""" wie (jak zwykle) a ty jesteś mądrzejszy, bo sam sprawdziłeś, jak ci się gra podoba. Tylko widzisz - większość zapoznawała się z materiałami przedpremierowymi, obecnie widzi różnice i zdaje sobie sprawę z tego, jakiego wała próbuję się z niej zrobić. A ty... powiedzmy, że na takich jak ty właśnie Bioware liczy i dzięki takim jak ty dostajemy coraz słabsze gry.
 12. Cycki na gram.pl, olaboga XD
 13. Właśnie sobie wyobraziłem, jak zmienili miejsce akcji na bliżej nieokreślone "gdzieś na zadupiu Europy lub Azji, gdzie wśród zasp śniegu, w drewnianej chacie, nieogoleni mężczyźni siedzą razem przy stole i chleją wódkę ze szklanek". Wtedy to by dopiero mieli problem, bo by wszystkie słowiańskie kraje poczuły się dotknięte XD
 14. Plany rozwoju? Spalić, zakopać i zatrzeć wszelkie ślady istnienia.