Headbangerr

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2048
 • Dołączył

 • Ostatnio

Headbangerr ostatnio wygrał w dniu: 26 Kwiecień 2018

Headbangerr miał najwięcej polubień!

Reputacja

5 Neutralna

O Headbangerr

 • Ranga
  Przewodniczący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Cycki na gram.pl, olaboga XD
 2. Właśnie sobie wyobraziłem, jak zmienili miejsce akcji na bliżej nieokreślone "gdzieś na zadupiu Europy lub Azji, gdzie wśród zasp śniegu, w drewnianej chacie, nieogoleni mężczyźni siedzą razem przy stole i chleją wódkę ze szklanek". Wtedy to by dopiero mieli problem, bo by wszystkie słowiańskie kraje poczuły się dotknięte XD
 3. Plany rozwoju? Spalić, zakopać i zatrzeć wszelkie ślady istnienia.
 4. Słyszeliście, twórcy gier? Od dzisiaj nie wykorzystujecie żadnych istniejących naprawdę miejsc, postaci, ani wydarzeń w swoich grach. Bo jak niet, to nu, pagadi!
 5. Headbangerr

  Hymn, który nie brzmi dumnie - recenzja Anthem

  Casiege zwyczajnie nie wiesz, o czym piszesz. Anthem w wielu miejscach nie oferuje jakości prezentowanej na przedpremierowych pokazach i stąd się bierze rozczarowanie. Jest najsłabszym dziełem BioWare ze względu na gówniane wykonanie, a nie brak fabuły. 
 6. Odnoszę wrażenie, że jest to kolejny film, który bardzo "stara się" być oscarowy. Zbiera mnie się na mdłości, podobnie, jak podczas przemówień kandydatek na Miss Świata, które chcą ratować chore dzieci i walczyć o pokój na świecie, lub podczas show American Idol, gdzie - jeśli nie jesteś bezdomny, niewidomy i schorowany - nie masz szans na wygraną.
 7. O, ktoś tu odpisał. Wolę się chwilę pouŻerać z każdą grą na starcie i później cieszyć się rozgrywką w 60fps na najwyższych detalach, niż grać w większość tytułów w 30fps.
 8. PUBG grą roku. Mam 35 lat, a właśnie poczułem się jak 70-latek, który na najnowsze trendy patrzy z obrzydzeniem i smutkiem. Chociaż z drugiej strony... "gra roku" nic nie znaczy. Podobnie, jak "prezydent". Każdy idiota może nim zostać.
 9. Andrzej Sapkowski w 2021: "Byłem głupi, że załatwiłem sprawę polubownie. Chcę więcej kasy. Idę do sądu." 
 10. Niektóre gry starzeją się ładnie, inne paskudnie. Zwłaszcza tym drugim przydałby się remake. Podobnie, jak grom, w których stosowano wiele rozwiązań, które w dzisiejszych czasach są już bardzo archaiczne i wkurzające, jak np. dziwne sterowanie, opcja zapisu jedynie w zbyt rzadko pojawiających się checkpointach itp.  Moimi typami są: Gothic 1 i 2+NK, Test Drive Unlimited Kingdom of Amalur: Reckoning TES III: Morrowind (nie, nie online, dziękuję bardzo).
 11. Sam kupiłem PS4 w 2018, żeby ograć wszystkie tytuły exclusive, a następnie sprzedałem po paru miesiącach, bo tylko do tego była mi potrzebna - na co dzień mam PC ;).
 12. Meh, to ja już wolę Conan Exiles ;)
 13. ... i w MK9. Jak również Injustice 2. A wcześniej Injustice. Kwestia podejścia. Ja pewnie kiedyś MK11 ogram. Ale nie za premierową cenę.