Headbangerr

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2065
 • Dołączył

 • Ostatnio

Posty napisane przez Headbangerr


 1. Illidian_Stormrage napisał:

  P.S. A co do remasterów na PS 5 o których wspomniał kolega w powyższym komentarzu to lepiej niech się devowie skupią na nowych markach, poprawieniu AI i fizyki a nie remasterowaniu gier.

  Pewnie, nie róbmy remasterów w ogóle, bo nie ma na to czasu i nikt o nie nie prosi. Co do wstecznej kompatybilności - zobaczymy jeszcze, jak to zostanie rozwiązane i jak się będzie sprawdzać w praktyce.


 2. Lewactwo jak zwykle mówi pięknie, brakuje tylko logiki i kontaktu z rzeczywistością. Tolerować mogę każdy kolor skóry, religię czy orientację, ale nie toleruję głupoty. Nie toleruję bzdurnych oskarżeń o rasizm, które działają tylko w jedną stronę - kiedy to biali są be. Nie toleruję wciskania na siłę różnorodności i poprawności w każdą grę czy film, w miejscach, w których nie ma to najmniejszego sensu. Oglądając seriale na Netflixie w ciągu kilku ostatnich tygodni natrafiłem na więcej LGBT i kolorowych, niż sam spotkałem na ulicach przez całe swoje życie. Nie toleruję prób wybielania zachowań chamskich, agresywnych, czy nieprzyzwoitych tylko dlatego, że są elementem innej religii lub kultury. Nie toleruję przepisu, który gwarantuje kobietom określoną minimalną ilość miejsc w ławach sejmowych, dopóki identyczny przepis nie obejmie mężczyzn. Na to, że lewactwo kiedyś przejrzy na oczy, nadziei raczej nie mam. Ale niech sobie zachowają swoją kulawą logikę dla siebie i nie próbują "naprawiać" świata" już więcej. 


 3. 1 godzinę temu, zadymek napisał:

  Tak, każde z tych studiów ma jakiś syf na sumieniu, i zbierało za to baty (no ja myślę). A już zwłaszcza Netherrealm i Rockstar. Studio idealne istnieje tylko w głowach fanboy-ów ;)

  ... a ty oczywiście nie rozumiesz, że żadne z nich nie zachowało się wówczas tak bezczelnie, jak obecnie pan Anderson i że mój komentarz miał uwypuklić pewien problem. Ale nie szkodzi, nie będę wymagał od ciebie zbyt wiele ;).


 4. Wersja PC musi wyglądać na dużo ładniejszą od konsolowej, kiedy zostanie zaprezentowany zwiastun ;) Śmiejcie się, ale podobny zabieg już stosują producenci niektórych smartfonów przed premierami nowych modeli, zwłaszcza Apple. Kolejno wypuszczają aktualizacje, które spowalniają działanie starszych modeli, żeby najnowszy sprawiał wrażenie szybszego.


 5. DzikiDzik2123 napisał:

  Anthem jest genialne!!! Oderwać się nie mogę . 

  (...) żadnej sensownej krytyki, i merytorycznej wypowiedzi na temat dlaczego Anthem jest ujowe. Wszystkie są identyczne,  ale nikt nie napisał dlaczego.

  Miałem właśnie napisać, że zastanawiam się, kto jest w tej mniejszości, która jednak tą grę kupiła, ale już wiem, dzięki XD Oczywiście, większość g"""" wie (jak zwykle) a ty jesteś mądrzejszy, bo sam sprawdziłeś, jak ci się gra podoba.

  Tylko widzisz - większość zapoznawała się z materiałami przedpremierowymi, obecnie widzi różnice i zdaje sobie sprawę z tego, jakiego wała próbuję się z niej zrobić. A ty... powiedzmy, że na takich jak ty właśnie Bioware liczy i dzięki takim jak ty dostajemy coraz słabsze gry.


 6. casiege napisał:

  Mam wrażenie, że większość fanboyów Bioware, każde studio za to, że nie zrobili kolejnego dragon age'a lub mass effecta czyli pełnopreanego RPG. (sam przeszedłem i uwielbiam obie trylogie - jedne lepsze części jedne gorsze)

  Od początku wiadomo, że to mmo shooter a nie rpg z elementami strzelania, więc o co biega?

  Casiege zwyczajnie nie wiesz, o czym piszesz. Anthem w wielu miejscach nie oferuje jakości prezentowanej na przedpremierowych pokazach i stąd się bierze rozczarowanie. Jest najsłabszym dziełem BioWare ze względu na gówniane wykonanie, a nie brak fabuły. 


 7. zbiku12 napisał:

  Wszystkie gry będą dostępne na Win10 PC te nadchodzące również :) Ale dla swiętego spokoju lepiej kupić konsole Xbox niż się urzerać z (Microsoft Store na PC aktualnie) 

  O, ktoś tu odpisał. Wolę się chwilę pouŻerać z każdą grą na starcie i później cieszyć się rozgrywką w 60fps na najwyższych detalach, niż grać w większość tytułów w 30fps.