Headbangerr

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2065
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Headbangerr

 1. "15 razy tyle, niż pierwotnie zakładali". Poza tym może warto się zastanowić nad różnicami między erotyką a pornografią, zamiast stosować te określenia losowo lub naprzemiennie. 
 2. Pewnie, nie róbmy remasterów w ogóle, bo nie ma na to czasu i nikt o nie nie prosi. Co do wstecznej kompatybilności - zobaczymy jeszcze, jak to zostanie rozwiązane i jak się będzie sprawdzać w praktyce.
 3. Można topornąć wroga pierdołkiem. Biere.
 4. Jak dla mnie, do tej pory combo: Pc + PS4 sprawdzało się wyśmienicie. Na PC mam wszystkie tytuły multiplatformowe w najwyższej jakości i framerate, do tego Forzę i Gearsy. Na PS4 - wyłącznie tytuły exclusive.
 5. Nie pogniewałbym się za zbiorcze wydanie tego na PC, lub chociaż remastery Uncharted 4 i Lost Legacy na PS5 - miło byłoby to ograć wreszcie w 60fps ;).
 6. Lewactwo jak zwykle mówi pięknie, brakuje tylko logiki i kontaktu z rzeczywistością. Tolerować mogę każdy kolor skóry, religię czy orientację, ale nie toleruję głupoty. Nie toleruję bzdurnych oskarżeń o rasizm, które działają tylko w jedną stronę - kiedy to biali są be. Nie toleruję wciskania na siłę różnorodności i poprawności w każdą grę czy film, w miejscach, w których nie ma to najmniejszego sensu. Oglądając seriale na Netflixie w ciągu kilku ostatnich tygodni natrafiłem na więcej LGBT i kolorowych, niż sam spotkałem na ulicach przez całe swoje życie. Nie toleruję prób wybielania zachowań chamskich, agresywnych, czy nieprzyzwoitych tylko dlatego, że są elementem innej religii lub kultury. Nie toleruję przepisu, który gwarantuje kobietom określoną minimalną ilość miejsc w ławach sejmowych, dopóki identyczny przepis nie obejmie mężczyzn. Na to, że lewactwo kiedyś przejrzy na oczy, nadziei raczej nie mam. Ale niech sobie zachowają swoją kulawą logikę dla siebie i nie próbują "naprawiać" świata" już więcej.
 7. https://www.youtube.com/watch?v=Fj7Ejp1yfB4
 8. Wow. Ładne te ławki i kosz na śmieci przed zamkiem. 
 9. Wreszcie da się w to pograć po ludzku. Kto w 2019 chce grać w 30 fps...
 10. ... a ty oczywiście nie rozumiesz, że żadne z nich nie zachowało się wówczas tak bezczelnie, jak obecnie pan Anderson i że mój komentarz miał uwypuklić pewien problem. Ale nie szkodzi, nie będę wymagał od ciebie zbyt wiele ;).
 11. Bardzo dobrze. Niektóre klasyczne tytuły aż się proszą o godny remake. Dobre wyniki sprzedaży zachęcą kolejne studia.
 12. Wersja PC musi wyglądać na dużo ładniejszą od konsolowej, kiedy zostanie zaprezentowany zwiastun ;) Śmiejcie się, ale podobny zabieg już stosują producenci niektórych smartfonów przed premierami nowych modeli, zwłaszcza Apple. Kolejno wypuszczają aktualizacje, które spowalniają działanie starszych modeli, żeby najnowszy sprawiał wrażenie szybszego.
 13. Studia, które nie robią syfu, nie muszą się obawiać dyskusji z graczami.
 14. Ja - póki co - Metro Exodus, Assassins Creed Odyssey i marcowe premiery mogę spokojnie ominąć ;) 
 15. Wiwat Polska, kolejny raz. Tylko u nas można wziąć kasę z góry, a na koniec poprosić o więcej i wygrać.
 16. Headbangerr

  Anthem już przecenione w Niemczech

  Miałem właśnie napisać, że zastanawiam się, kto jest w tej mniejszości, która jednak tą grę kupiła, ale już wiem, dzięki XD Oczywiście, większość g"""" wie (jak zwykle) a ty jesteś mądrzejszy, bo sam sprawdziłeś, jak ci się gra podoba. Tylko widzisz - większość zapoznawała się z materiałami przedpremierowymi, obecnie widzi różnice i zdaje sobie sprawę z tego, jakiego wała próbuję się z niej zrobić. A ty... powiedzmy, że na takich jak ty właśnie Bioware liczy i dzięki takim jak ty dostajemy coraz słabsze gry.
 17. Cycki na gram.pl, olaboga XD
 18. Właśnie sobie wyobraziłem, jak zmienili miejsce akcji na bliżej nieokreślone "gdzieś na zadupiu Europy lub Azji, gdzie wśród zasp śniegu, w drewnianej chacie, nieogoleni mężczyźni siedzą razem przy stole i chleją wódkę ze szklanek". Wtedy to by dopiero mieli problem, bo by wszystkie słowiańskie kraje poczuły się dotknięte XD
 19. Plany rozwoju? Spalić, zakopać i zatrzeć wszelkie ślady istnienia.
 20. Słyszeliście, twórcy gier? Od dzisiaj nie wykorzystujecie żadnych istniejących naprawdę miejsc, postaci, ani wydarzeń w swoich grach. Bo jak niet, to nu, pagadi!
 21. Headbangerr

  Hymn, który nie brzmi dumnie - recenzja Anthem

  Casiege zwyczajnie nie wiesz, o czym piszesz. Anthem w wielu miejscach nie oferuje jakości prezentowanej na przedpremierowych pokazach i stąd się bierze rozczarowanie. Jest najsłabszym dziełem BioWare ze względu na gówniane wykonanie, a nie brak fabuły. 
 22. Odnoszę wrażenie, że jest to kolejny film, który bardzo "stara się" być oscarowy. Zbiera mnie się na mdłości, podobnie, jak podczas przemówień kandydatek na Miss Świata, które chcą ratować chore dzieci i walczyć o pokój na świecie, lub podczas show American Idol, gdzie - jeśli nie jesteś bezdomny, niewidomy i schorowany - nie masz szans na wygraną.
 23. O, ktoś tu odpisał. Wolę się chwilę pouŻerać z każdą grą na starcie i później cieszyć się rozgrywką w 60fps na najwyższych detalach, niż grać w większość tytułów w 30fps.