Tobi88Pl

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  127
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Tobi88Pl

 • Ranga
  Przodownik
 1. dpowiedz mi jeszcze na jedno pytanie. . Czy to prawda że po roku konto sie samo usunie jak nieloguje sie do niego?
 2. Tobi88Pl

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Witam. Wiem że nie w temacie, ale PYTAŁEM KONSULTANTA gram .pl ALE NIKT MI NIEODPISAŁ.A moje pytanie jest takie. Jak wysłac wiadomość do battelnetu że chce usunac trwale konto ze wszystkim co tam jest? Nie ma do nich e-maila? 2. Czy to prawda że po roku konto sie samo usunie jak nieloguje sie do niego? Ktoś wie????
 3. Witam. Wiem że nie w temacie, ale pytałem konsultanta gram .pl ale nikt mi nie odpisał.A moje pytanie jest takie. Jak wysłac wiadomość do battelnetu że chce usunac trwale konto ze wszystkim co tam jest? Nie ma do nich e-maila? 2. Czy to prawda że po roku konto sie samo usunie jak nieloguje sie do niego?
 4. Witam. Wiem że nie w temacie, ale pytałem konsultanta gram .pl ale nikt mi nie odpisał.A moje pytanie jest takie. Jak wysłac wiadomość do battelnetu że chce usunac trwale konto ze wszystkim co tam jest? Nie ma do nich e-maila? 2. Czy to prawda że po roku konto sie samo usunie jak nieloguje sie do niego?
 5. Witam. Wiem że nie w temacie, ale pytałem konsultanta gram .pl ale nikt mi nie odpisał.A moje pytanie jest takie. Jak wysłac wiadomość do battelnetu że chce usunac trwale konto ze wszystkim co tam jest? Nie ma do nich e-maila? 2. Czy to prawda że po roku konto sie samo usunie jak nieloguje sie do niego?
 6. Tobi88Pl

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Witam. Wiem że nie w temacie, ale pytałem konsultanta gram .pl ale nikt mi nie odpisał.A moje pytanie jest takie. Jak wysłac wiadomość do battelnetu że chce usunac trwale konto ze wszystkim co tam jest? Nie ma do nich e-maila? 2. Czy to prawda że po roku konto sie samo usunie jak nieloguje sie do niego?
 7. Witam. Sorry że nie na temat ale mam pytanie. Jak wysłac wiadomość do battelnetu że chce usunac trwale konto ze wszystkim co tam jest? Nie ma do nich e-maila? 2. Czy to prawda że po roku konto sie samo usunie jak nieloguje sie do niego?
 8. Witam. Sorry że nie na temat ale mam pytanie. Jak wysłac wiadomość do battelnetu że chce usunac trwale konto ze wszystkim co tam jest? Nie ma do nich e-maila? 2. Czy to prawda że po roku konto sie samo usunie jak nieloguje sie do niego?
 9. Tobi88Pl

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  Wydaje mi się ze z gniazdka sieciowego. Ładuje ta ładowarka co jest dodawana z konsola psv . pewnie Leżała rozładowana bo jak przyszła do mnie, to była całkowicie rozładowana, ze nawet nie można było jej włączyć bo migała ta dioda na pomarańczowo. (kupiłem ja na allegro z 3 grami za 650 zeta.) A teraz nie miga tylko świeci się na pomarańczowo. Co do grania to nie gram jak się ląduje i nic nie ściągam nawet powyłączałem te wi-fi, blutcza, dźwięk systemowy i dałem nawet tryb samotny. Teraz jest na ta chwile z 78 %. co jest nie tak . Czytałem na jednym forum coś podobnego ale czy to samo co ja mam ;/ http://www.psvitaforum.pl/threads/problem-z-%C5%81adowaniem-psv.2475/ nie wiem co jest nie tak z ta konsola
 10. Tobi88Pl

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  Witam. może nie w temacie. Mam do was pytanie . Mam ps vite i nie wiem czemu mi długo ładuje baterie ok 10 godzin a jest tylko połowa naładowanej baterii 50%. Dlaczego tak powoli ładuje. Powiem ze konsola była rozładowana i przez 2 dni nie była ładowana
 11. Tobi88Pl

  Dark Souls - temat ogólny

  Witam. może nie w temacie. Mam do was pytanie . Mam ps vite i nie wiem czemu mi długo ładuje baterie ok 10 godzin a jest tylko połowa naładowanej baterii 50%. Dlaczego tak powoli ładuje. Powiem ze konsola była rozładowana i przez 2 dni nie była ładowana.
 12. Tobi88Pl

  DOTA 2.0 od Valve

  Mam pytanie może ktoś będzie wiedział z was. Pobierałem Dote 2 ze steama . Miałem już 95 % pobranej gry ale na drugi dzień miałem 0% . Lol Bo w czwartku na piątek była aktualizacja. I musze jeszcze raz pobierać. Trochę żal. Jak patrzyłem jest coś takiego w steamie że można włączyć żeby nie robiło aktualizacji automatycznie. Czy to pomoże jak to włączę ?
 13. Mam pytanie może ktoś będzie wiedział z was. Pobierałem grę ze steama, jest to Dota 2 . Miałem już 95 % pobranej gry ale na drugi dzień miałem 0% . Bo w czwartku na piątek była aktualizacja. I musze jeszcze raz pobierać. Trochę żal. Jak patrzyłem jest coś takiego w steamie że można włączyć żeby nie robiło aktualizacji automatycznie. Czy to pomoże jak to włączę ?
 14. Tobi88Pl

  Diablo III - temat ogólny

  Widziałem Diablo III u kuzyna , i muszę powiedzieć że jestem zawiedziony tą grą. Wole stare Diablo II niż to nowe. Diablo III ma tylko ładna grafikę i muzykę. Te drzewko umiejętność jest do bani. Co do postaci to najgorszy to mnich, nie podoba mi się ta postać w ogóle . Reszta postaci jest fajna. W sumie to parę pomysłów wzięli od twórców Titan Quest, ten portal,zapisywanie stanu gry, barwniki, porównywanie itemów. Naprawdę wole starsze Diablo II niż to nowe.I dalej gram w Diablo II. Stare Diablo II ma to coś czego nowe Diablo III nie ma.Klimat i to że jest wyjątkowe.
 15. Tobi88Pl

  DOTA 2.0 od Valve

  ''''Valve i Blizzard zawarły porozumienie" http://www.cdaction.pl/news-26473/dota-valve-i-blizzard-zawarly-porozumienie.html http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=68045 W sumie to było wiadome od samego początku że blizzard nic nie zdziała. xD HAHAHA. Lubie grac w gry blizzarda ,ale w tej sprawie to panowie z blizzarda zachowali się jak małe dziecko '''' Bo on zabrał mi lizaka''''. I co za tłumaczenie "że koniec końców gracze chcą tylko grać w gry, na które czekają, jesteśmy więc szczęśliwi osiągnięciem porozumienia'''' Żal, to by na samym początku nie robili takiej afery o nawę Dota. Tylko się przejechali na tym. Dobrze im tak .xD