Pudzilla

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  110
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Pudzilla

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. Pudzilla

  LOL - League of Legends

  Czy można dostać bana za celowe blokowanie champów (tych którymi chcą grać inni) w Draft Mode? Bo to całkiem dobra zabawa. A już jakiś koleś mnie straszył reportem.
 2. Pudzilla

  Deus Ex 3: Human Revolution - Bunt Ludzkości

  Tak to jest instalacja gry. Po prostu tak już działa Steam. Szczerze mówiąc, to nie wiem co on ściąga, ale tak to właśnie wygląda.
 3. Co i tak nie jest dowodem na to, że ten masowy włam to wina Blizzarda. A co jeśli każdy token generuje inne klucze?
 4. I dlatego konsola tak dobrze się sprzedaje, ze względu na silne exclusivy.
 5. Pudzilla

  Deus Ex 3: Human Revolution - Bunt Ludzkości

  Steam to platforma która obsługuje dużą ilość gier, tzn żeby aktywować grę z systemu steam musisz wklepać w tym programie kod. Zazwyczaj okno aktywacji uruchamia się po włożeniu płyty, i po wpisaniu kodu program steam automatycznie instaluje grę z dysku. Nie wiem dlaczego tobie pobiera się Deus Ex, powinien się instalować z płyty jeżeli jest taka możliwość.
 6. Pudzilla

  Diablo III - temat ogólny

  Możliwe, że zrobią "Hero Class" tak jak w Wowie. Brakuje mi klasy podobnej do Rouge z Wowa.
 7. Error występował, bo serwery były przeciążone. Normalka. Sam Blizzard potwierdził, że "nie doszło do włamania na żadnym z kont, do których był przyłączony token". Więc kto tutaj jest winny? Na pewno nie Blizzard. Zresztą są ludzie, którzy grają w WOWA 7 lat i jakoś nikt im do dzisiaj nie okradł konta. Są również tacy, którzy utracili je po kilku dniach. Czyżby pech? Niezupełnie. Po prostu głupota i brak ostrożności.
 8. Nie twierdzę, że zabezpieczenia Blizzarda są nie do złamania, jednak większość tych włamań dzieje się z winy właścicieli kont. Tak to jest, jak się nie dba o swoje dane, podaje mejla byle gdzie, dzieli konto z inną osobą, nie zabezpiecza się go odpowiednio (token). Wyjaśnij mi, dlaczego zawsze największe problemy mają ci, którzy przykładowo podają swoje dane do konta jakiejś obcej osobie w celu "otrzymania większej ilości złota"? Dla mnie to jest po prostu naiwność. No ale przecież jak ktoś już zostanie w taki sposób okradziony, to nie przyzna się do winy, tylko zacznie krzyczeć na forum, że zabezpieczenia są słabe.
 9. Dla mnie esencją Metro 2033 było to, że mogłem przejść misje na kilka różnych sposobów. Nawet nie zaalarmowałem przeciwników, skradając się po tych ponurych, tajemniczych stacjach metra. Ten klimat, te napięcie + te wszystkie pułapki na które mogliśmy się natknąć... ach, bardzo dobra gra. Dlatego dziwie się, że dostała tak słabe noty.
 10. I co, myślisz, że uwierzę w te bajeczki? Pewnie ludzie którzy teraz lamentują podali swoje dane komuś, na jakiejś stronce, lub złapali keyloggera. Ty chyba sobie żarty robisz z Blizzarda. Tysiące postawionych serwerów, fachowa obsługa klienta, ogromna ilość sprzedanych gier - myślisz, że oni dopuścili by do takiego błędu? Dobre sobie Co do tego wpisywania kodu, to źle zinterpretowałem twój post L33T.
 11. Tzn masz na myśli to, że nie musisz wpisywać kodu z tokena za każdym razem? Jeśli o to ci chodzi, to musisz ustawić taką opcje w koncie battlenet, żeby za każdym razem gra prosiła o kod z tokena.
 12. Może jeszcze niech Blizzard opłaci wszystkim okradzionym abonament na rok, da milion kasy i stworzy im postać, która od razu będzie miała 85 level (+ da wyżej wspomniany token). Za głupotę i nieudolność się płaci, i tutaj te wszystkie "hacki" (hahahaha) są tego najlepszym przykładem. Jak sam napisałeś dzielisz z kimś konto, więc gdy ktoś by cię okradł, to jesteś sobie sam winny.
 13. Pudzilla

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  To lipa, takie kupowanie kota w worku. A nóż gra będzie słaba jak SWTOR. Myślałem, że wygląda to inaczej, ale cóż, tą kolekcjonerkę sobie podaruję. W dodatku nawet nie wiadomo kiedy gra wyjdzie.
 14. Pudzilla

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  W jaki sposób działa Pre-Pucharse? Tzn kupię to teraz, i muszę zapłacić 500 zł, czy dopiero będę musiał zapłacić tę kwotę, gdy wyjdzie Guild Wars 2 EK?