FirenEx

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  84
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O FirenEx

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. Jeśli będzie chociaż w połowie tak grywalny jak L4D to zrobi miazgę.
 2. Rozumiem, że mówisz o gameplay-u W3 na X1, czyli KONSOLI, która jest jak powiedzieli Redzi: MOCNO ograniczona jeżeli chodzi o możliwości sprzętowe (jak zresztą PS4).
 3. > WD też podobno było tworzone pod PC HAHAH Ubi jechało na 5 frontów PC, PS3, PS4, X360, X1, Wii U PC mieli tak samo w dupie jak resztę (wystarczy spojrzeć na model jazdy)
 4. > w takich chwilach mam ochote powiedziec: morda. jak maja nas szanowac, jesli sami siebie > nie szanujemy > > tak. dajcie ostrzezenie. Mam nadzieję, że każdy kto pisał "ale na konsoli sobie nie pograsz w gta5 HAHAHA" ma teraz duży ból dupy bo właśnie stracił on (i większość konsolfagów) główny "argument" w dyskusji. PS: Nie mam nic do konsolowców PSS:Stwierdzam fakty
 5. > Szczerze powiedziawszy ten gameplay wzbudził we mnie mieszane uczucia. Przede wszystkim... Przede wszystkim to jest konsola a jak wszyscy wiemy, ta się słabo nadaje na otwarte światy.
 6. > Wydawało mi się, że widziałem Obamę i Kim Dzong Una... To dobrze Ci się wydawało :D
 7. > Po optymalizacji Wiedźmina 2, można sądzić, że nie będzie genialnie. Redzi nie są mistrzami > optymalizacji kodu i zapewne w W3 będzie to widać. Wymagania oczywiście pójdą do góry > względem W2. Dlatego też sam mogę sobie odpuścić ten tytuł, bo szkoda grać na średnich > lub niskich detalach. Zero frajdy. Ktoś się pospieszył. Byli świadomi słabej optymalizacji i się do niej przyznawali (np.:woda generowana pod całym lądem). Wszystko wskazuje na to, że tym razem będzie inaczej
 8. > Akurat ten aspekt znacząco poprawili, ale i tak nie widzę specjalnych różnic względem > TS3. Właśnie budowanie budynków i tworzenie postaci jest największa zmianą. Trzeba się spodziewać ulepszeń ale gameplay pozostanie ten sam, bo jaki miałby być?
 9. Same lokacje wyglądają ciekawie...
 10. > Jedno jest pewne jakie by Dragon Age III nie było to graficznie będzie na 100% najlepiej > wyglądającą grą rpg wydaną w 2014 roku. Dziki Gon. LOL
 11. Bardziej boli brak tych itemów co są na konsoli niż coin guna.
 12. Tu nie chodzi o sprzęt a o deklaracje, że "taką grę robimy" i w dniu premiery ta gra powinna wyglądać tylko lepiej. Wyjaśnienie dlaczego zaszły zmiany rozumiem ale mydlić ludziom oczy marketingowym bełkotem jak to zrobiło BNG z wersją DS2, która wyjdzie na PC(downgrade- uzasadniony bełkotem), jest po prostu chamskie ze strony wydawców/twórców. Powtarzam - nie chodzi o to czy gra wygląda/jest słaba, tylko o to że wygląda/ jest gorsza niż na filmikach, którzy prezentowali.
 13. A co z tymi którzy posiadają tak mocny sprzęt? Prezentacja gry na E3 to spora deklaracja i tak trzeba ją traktować. Przez ludzi takich jak ty, dojdzie kiedyś do momentu gdy wydawcy będą puszczały filmiki/gameplaye na konferencjach, prezentacjach, w sieci a niedługo przed premierą nagle downgrade grafy i ni słowa wyjaśnień. Co jeśli pójdą o krok dalej i zaczną bajerować ludzi nie tylko grafiką? Zdajesz sobie sprawę co by było jakby ich nikt nie pilnował?(nie mówię o wszystkich)
 14. > Taki był lament że grafika jest słaba, ale zastanawiam się ile osób posiada sprzęt który > udźwignie te wszystkie wodotryski i jednocześnie móc grać komfortowo... Rozchodzi się nie o to tylko o to żeby nie robić ludzi w [m]. Rozumiesz?