HerMetic

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  758
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O HerMetic

 • Ranga
  Delegat
 1. HerMetic

  Gothic 3 Brak napisów

  Napisy włączasz w opcjach dźwięku (hehe).
 2. Zwracam honor Rojowi i Rockowi, jedynie Izak wyraźnie odstaje (bije sztuczność).
 3. HerMetic

  Splinter Cell (2003) General Protection Fault.

  Dobra przeinstalowałem grę i jakoś ruszyło. Doszedłem do poziomu "Centrala CIA" i... znowu to samo, lecz tym razem reinstall nie pomaga.
 4. Widzę, że EA idzie za ciosem po ostatnim newsie z dubbingiem do pożal się Boże Infiniti Warfare.
 5. "Dobre wieści" hehehe. Bardziej chyba już dobić się tej marki nie da.
 6. "Dobre wieści" hehehe. Bardziej chyba już dobić się tej marki nie da.
 7. Witam, szyba piłka po odpaleniu gry i wybraniu szkolenia gra wyrzuca z błędem "General Protection Fault History:". Wina komputera to nie jest gdyż misje dodatkowe odpalają się poprawnie. #EDIT:Znowu do złego działu mi dodało temat :d
 8. Pod AMD Phenom''a II X4 965 BE 3,4Ghz byłby dobry?
 9. Co sądzicie o Radeonie R9 370? Mam plus minus 700zł i bardzo mnie zainteresowała ta karta jednak nie mam za bardzo pewności co do AMD.
 10. Przy sterach nic nie robiłem, teraz wyjąłem kartę i przełączyłem się na integrę i jakoś to działa tzn. gier nawet nie odpalam, ale artefaktów nie ma.
 11. Witam, któregoś dnia zaczęło mi wysypywać artefakty- najpierw podczas gier(jakichkolwiek) a potem już zaczęło sypać nimi non stop.Zabrałem komputer do serwisu gdzie stwierdzono uszkodzoną płytę główną więc wymieniono ją razem z zasilaczem, który też był podobno do niczego.Po odebraniu komputera uruchomiłem pierwszą grę z brzegu (CS Global Offensive) i znowu to samo, artefakty wywalają do pulpitu i wywala powiadomienie, że "sterownik kernel mode driver przestał działać, ale odzyskał sprawność" po czym mogę wrócić do gry tylko po to by za jakiś czas znowu doszło do tego samego. Komputer: Płyta główna:ASUS M5A78L-M LX3 GPU:MSI GeForce 560 1GB DDR5 CPU:AMD Phenom II X4 965 BE 3.4Ghz RAM:2x4GB DDR Kingston HDD:WD Caviar Blue 1TB Zasilacz:Modecom Feel I 500W
 12. HerMetic

  Quiz Gothic 3 [m]

  To, że mają wydrążone ostrza przez co przypominają trochę takie foremki.
 13. HerMetic

  Quiz gothic :)

  Gumisiek2 +1
 14. HerMetic

  Quiz Gothic 3 [m]

  Temat stanął do go spróbuję rozruszać. W grze można znaleźć dwie sztuki potężnej broni, które są "powycinane". Jak się one nazywają?
 15. HerMetic

  Quiz gothic :)

  Pytanie z Gothic 2 NK. W jaki sposób (sposoby) można zostać przyjętym w szeregi nowicjuszy klasztoru ognia?