MadMojo

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  15
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O MadMojo

 • Ranga
  Robotnik
 1. Tylko panowie gdzie ja go na koncie mam wpisać, bo pierwszy raz biorę udział w beta testach?
 2. Nie, ale ktoś już wyżej pisał kiedy mają się za to zabrać. Myślę, że do 15 będą już na skrzynce.
 3. Też jeszcze oczekuję, ale mam nadzieję, że nie potrwa to długo gdyż zaraz muszę wyjść i załatwić kilka spraw.
 4. Było tyle ludzi, że aż strona się wysypała. Jednak udało mi się dodać komentarz jako #15. P.S. Za ewentualne duble moich postów przepraszam, ale nie zależało to ode mnie :-)
 5. Według mnie najlepsi są orkowie, którzy posiadają swój niezwykły klimat, a gram nimi w dodatku od samego początku istnienia Warcrafta.
 6. Na pewno wezmę w tym udział, gdyż chcę na własne oczy zobaczyć czy warto wrócić.
 7. Byłem na poważnie zainteresowany kupnem edycji Freedom, ale nie mam zamiaru płacić 80 zł za przesyłkę kiedy norma to około 15 zł. Według mnie to jakaś kpina, więc zadowolę się edycją Join or Die.
 8. Czy w sklepie gram.pl dostępna będzie edycja Join or Die, bądź Freedom?
 9. Mam pytanie odnośnie tego kiedy głowna strona portalu przestanie wyglądać jak Battlefield 3 ponieważ stało się to nudne. Wiem, że macie z tego korzyści, ale dalibyście sobie już z tym męczącym reklamowaniem tej gry spokój.
 10. Fakt, te ciągłę wiadomości oraz design strony wzorowany na BF3 jest już dosyć męczący. Nie mówię tu tylko o gram.pl, ale także o kilku innych stronach. Czy nie uważacie, że należy już przystopować? Nie każdy zachwyca się tą grą na tye, aby codziennie oglądać ją po kilkanaście razy.
 11. Przyznam szczerze, że nie chcę zobaczyć żadnego z miast, które występowało w poprzednich odsłonach serii. Na miejscu twórców wycofałbym się z USA i zawitał do Europy. Myślę, że Londyn albo Paryż mogły by być dobrym rozwiązaniem. Natomiast kreatorowi postaci mówię kategorycznie - nie!
 12. Cóż, według mnie ciężko określić jest, który z członków drużyny jest najważniejszy, dlaczego? Myślę, że ta ekipa została stworzona tak, aby każdy z członków specjalizował się w czymś specjalnym i unikalnym. Tak więc na przykład specjalnością czarodziejki jest wspomaganie drużyny z dystansu, a krasnoludzkiego wojownika zadawanie śmiercionośnych ciosów przeciwnikom w walce wręcz swoim niezastąpionym toporem. Dlatego też ''''usuwając'''' jeden z ''''filarów'''' zespołu można zburzyć jego ład, w wyniku czego w niektórych sytuacjach może stać się on bezsilny. Jednakże jeśli musiałbym wybierać bez chwili wahania powiem, że prawdziwa ekipa z uniwersum Władcy Pierścieni nie może istnieć bez krasnoluda z krwi i kości - Farina. Zarówno ekranizacje dzieł Tolkiena, jak i książka pt. ''''Hobbit'''' były by inne i według mnie gorsze, gdyby nie charakterystyczny humor Gimliego czy krasnoludów z drużyny Bilba. Nie zapominajmy też o silnym ramieniu przedstawicieli tej dosyć niskiego wzrostu rasy, które w wielu sytuacjach wybawiło drużynę z opresji i zapewne nie jeden raz wspomoże ją w grze Władca Pierścieni: Wojna na Północy. Pozdrawiam!