SikorQ

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  14
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O SikorQ

 • Ranga
  Obywatel
 1. Gram od wielu lat .. od czasów Commodore 64. Uważam, że każdy płacąc za grę powinien doznać satysfakcji, która z niej płynie. Więc dlaczego jak mam czasu, ze 2 godziny mordować się te 2 godziny z jednym bossem? Gra powinna zaoferować easy mode. Lepsza flustracja czy satysfakcja?Dodam, że jestem gdzieś w połowie gry i już mam dosyć. Nie mam nerwów. Każdy człowiek jest inny, każdego nie zadowolisz, ale każdy powinien mieć własny wybór. Tego i wam życzę. 
 2. Nagle wszyscy gracze płaczą, że tpp nie zobaczą.                                Nie płacz graczu mój malutki, bo Ci bardzo wyjdą sutki.                      Wnet tpp zobaczyć możesz i ci Lara w tym pomoże.
 3. Ekhm..może w końcu przestaniecie biadolić? Gra jeszcze nie wyszła, a wy już sobie na niej zęby ostrzycie. Czy ważna jest perspektywa? Widok z 3 osoby nie uratuje g.... gry i na odwrót. Myśle, że Redzi po mistrzowskim Wieśku pokażą klasę. 
 4. Nie mów, że cię dziwi zabugowany i odgrzewany kotlet jakim jest BF4. Mnie powoli już to zaczyna w.....k.., bo jak z filmami h... z fabułą, ważny jest efekt 3d. A EA to jeden wielki wyzyskiwacz kasy, jakby wcisnęli gówno i nazwali COD to i tak, każdy by to łykał jak młody pelikan ziarno.....
 5. > Grę kupiłem zaraz po premierze, pograłem z 50 godzin, ale zniechęcony problemami technicznymi > stwierdziłem, że wrócę do gry za jakiś czas, jak już większość błędów naprawią. Kilka > dni temu wróciłem do gry i niestety, problemy, które mnie tak denerwowały występują nadal. > Co więcej, pojawiły się też nowe :D > Miałbym problem z tą grą - z jednej strony sama rozgrywka bardzo mi się podoba. Z drugiej > - gra jest tak zabugowana, że mniej cierpliwe osoby by sobie od razu z nią dały spokój > :D > W każdym razie mam nadzieję, że następną odsłoną serii będzie Bad Company 3 - mniejsze, > ale ciekawsze mapy, powrót w wielkim stylu trybu Rush (który w BF3 i BF4 trochę został > zmarginalizowany), więcej dżungli ;) ..
 6. no nic tylko sciagac z torrenta ;)
 7. DragonCon niesamowite . Dishonored 6 kills, dno, nic trudnego, sztuka przejść grę bez zabicia kogokolwiek, oczywiście o ile fabuła pozwala ;)
 8. Gdzie doom 3 bfg, assasin napewno, a tak to nic ciekawego.
 9. DLC, DLC i DLC. Dopłacać kolejne 60-120 zł do okrojonej gry. Podziękował.
 10. SikorQ

  Artykuł: Borderlands 2 - recenzja

  Giera wspaniała.Jak dla mnie GOTY.
 11. SikorQ

  Artykuł: Mass Effect 3 - recenzja

  Kupiłem mam już 10 h kampani i dużo więcej multi. Giera fajna. Jak sie rozczaruje strasznie wezmę i je.... przez okno i bede czekał na diablo 3.
 12. SikorQ

  Artykuł: Syndicate - recenzja

  Krótka i prosta, nic nowego nic ciekawego.
 13. Jak dla mnie halo 1 i 2 to była potęga. Przechodziło sie po 8-9 razy, a te nowsze części to cóż..... żal