Adamantium

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  284
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Adamantium

 • Ranga
  Przodownik
 1. Adamantium

  LOL - League of Legends

  Czy to prawda, że ta gra uzależnia? Jestem studentem i uzaleznienie od kompa jest niewskazane, a kiedyś byłem uzależniony od Tibii ;D
 2. Jestem. Jeśli miałeś na myśli "grom" jako przeinaczoną wersję rzeczownika "gra" w formie "grą" w celu ironizowania na jej temat, tudzież poniżenia jej na łamach forum, to i tak należałoby to w cudzysłów wpisać. :) Pozdrawiam.
 3. Taa, ale wypuszcza grę, przy której zaiste Warcraft II to next gen i rewolucja... ale to XXI wiek, rok 2012...
 4. Po co piszecie, jak już od 335 wiadomości kodów się nie dostaje?
 5. Przeglądając różne let''s playe zobaczyłem coś takiego: http://www.youtube.com/watch?v=ZUmlDGJipcE I pytanie: co to jest, mod czy gra? za ile można kupić? i czy polecacie mi to jako fanowi CoD, który nie lubi nawalanek zombie, ale zaintrygowała go ta gra?
 6. Adamantium

  Koniec rasizmu w World of Warcraft

  No niestety... Ale czasem zmiany są ohydne. Mam 26 lat. :P
 7. Adamantium

  Koniec rasizmu w World of Warcraft

  Rasizm? Chyba raczej dyskryminacja. To mnie to uwala jako frajera, który kupował te dodatki, żeby wbijać max lvl nowymi rasami po obu stronach... pff już dawno chciałem rzucić tę grę, teraz przelała się czara goryczy.
 8. Adamantium

  Shogun II: Total War

  Hehe ja klimatami japońskimi to się interesowałem w wieku 16 lat, a to było dawno temu. :P Co do nazw to rozumiem. Z tego jednak co piszesz wynika, że nie ma jakiejś wielkiej filozofii w strategii - w Napo tak samo trzeba wiedzieć, że szaserzy to lekka piechota, która może ostrzelać wrogą liniową lub kawalerię, a woltyżerowie mogą na dodatek wytworzyć anticav. Tak samo elitarne jednostki, artyleria, rodzaje kawalerii ... W tej grze też się liczy taktyka i znajomość jednostek - bez niej można pomarzyć o dobrej szarży czy udanym ataku na linie wroga. Obczajania taktyki w Shogunie 2 się nie boję, ale tak jak mówiłem - nie mam głowy do zapamiętywania nazw dość egzotycznych. PS Sądzę, że chwalenie taktycznych możliwości z Shoguna 2 pochodzi bardziej z sentymentu z "jedynki", a wielu tej części fanatyków jest, którzy ubzdurali sobie, że broń palna nie pasuje do serii Total War.
 9. Adamantium

  Shogun II: Total War

  Nie grałem w pierwszą część - nie jarają mnie klimaty japońskie oprócz tych od unowocześniania kraju wzwyż (do końca II WŚ mniej więcej). Nie lubię dziwnych nazw jednostek i nie chce mi się analizować po kolei, co która robi - nie wątpię, że to super zabawa, tylko mój styl życia powoduje, że mam mało czasu na to, a praca zajmuje mi głowę bardziej od gry. Czy multi w FotS jest żywe? Bo z tego co widziałem to dużo graczy gra w Napo i Shogun 2, z moich znajomych, nikt natomiast w FotS. Dzięki również za sytą odpowiedź.
 10. I fajnie. Jęczeli, że C2 to chłam z konsoli? No to będzie super gra z takimi wymaganiami, że sobie nie pograją... ale właśnie - gra będzie miała małą sprzedać pewnie.
 11. Pff... nie głosuję - 90% Polaków poznanych w grach (a w różne tego typu gry przez internet gram od 2000 roku) eksplodowało wręcz chamstwem. Nie, Polacy na to nie zasługują nawet ze względu na te 10%, w które ja się wliczam.
 12. Must-have, biorę w ciemno. :) Jak pierwszy raz usłyszałem, że robiony jest Fallout, ale po czerwonej stronie świata, od razu uznałem, że muszę to mieć. Teraz pozostaje czekanie i podniecanie się kolejnymi newsami.
 13. Ha! A moja laska chciała mi kupić na urodziny, a ja powiedziałem "ee kicha będzie, wolę tort". 8)
 14. Adamantium

  Shogun II: Total War

  Grałem w Napo i bardzo mi się spodobał, nawet dobry jestem i problem quitterów niestety dał mi się we znaki... Byłem wkurzony wiele razy, kiedy ktoś się rozłączył przegrywając etc. Słyszałem o wysokim poziomie w tej grze, tylko o co chodzi z tą ligą, zbieraniem terenów, gwiazdkami złotymi i srebrnymi? I tak, grę bym tylko do multi kupił. Jakoś nie ciągnie mnie do Japonii, bardziej już FotS bym kupił do singleplayera i multi. Polecasz?