Stood

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Stood

 • Ranga
  Obywatel
 1. > > > Lubię UbiSoft, nawet jeśli robią ostatnio ''bezpieczną copy-pastę'' to w każdej > > > z nich > > > odnajduję coś dla siebie, a teraz się to zmienia na naszych oczach. Wystarczy > spojrzeć > > > > > na ich kilka ostatnich tytułów - Assassin''s Creed Syndicate to jeden z najlepszych > > > Asasynów > > Heh dobre sobie :D, jeśli chodzi o fabułę to Syndicate ssie, jak ja grałem w Syndicate > > > czułem się jak bym grał w jakiegoś grindownika MMORPG a nie Singleplayera z ciekawą > fabułą... > > to już Unity bije na głowę fabułą niż Syndicate za to natomiast Unity jest mega > niedopracowane > > technicznie... a za to Syndicate jest mega dobrze zrobione technicznie :). > > Uwielbiam Unity, mój CPU 100% mocy oczywiście, ale to nic, gram aż pad się w ręce pali. > Jestem w połowię gry i chcę coraz więcej. Stąd imoUbi robi dobre gry, mają swoje minusy, > i to ogromne tak jak w przypadku pierwszego Watch Dogs i durnego zakończenia w PoP, które > pamiętam do dziś, ale robią dobre gry. EA również zaczyna otwierać się na ludzi, Origin > jest tego dobrym przykładem, niski abonament i świetne gry. Świat zaczyna się obracać > w drugą stronę, nie mam pytań :).
 2. > > > Lubię UbiSoft, nawet jeśli robią ostatnio ''bezpieczną copy-pastę'' to w każdej > > > z nich > > > odnajduję coś dla siebie, a teraz się to zmienia na naszych oczach. Wystarczy > spojrzeć > > > > > na ich kilka ostatnich tytułów - Assassin''s Creed Syndicate to jeden z najlepszych > > > Asasynów > > Heh dobre sobie :D, jeśli chodzi o fabułę to Syndicate ssie, jak ja grałem w Syndicate > > > czułem się jak bym grał w jakiegoś grindownika MMORPG a nie Singleplayera z ciekawą > fabułą... > > to już Unity bije na głowę fabułą niż Syndicate za to natomiast Unity jest mega > niedopracowane > > technicznie... a za to Syndicate jest mega dobrze zrobione technicznie :). > > Uwielbiam Unity, mój CPU 100% mocy oczywiście, ale to nic, gram aż pad się w ręce pali. > Jestem w połowię gry i chcę coraz więcej. Stąd imoUbi robi dobre gry, mają swoje minusy, > i to ogromne tak jak w przypadku pierwszego Watch Dogs i durnego zakończenia w PoP, które > pamiętam do dziś, ale robią dobre gry. EA również zaczyna otwierać się na ludzi, Origin > jest tego dobrym przykładem, niski abonament i świetne gry. Świat zaczyna się obracać > w drugą stronę, nie mam pytań :).
 3. > > > Lubię UbiSoft, nawet jeśli robią ostatnio ''bezpieczną copy-pastę'' to w każdej > > > z nich > > > odnajduję coś dla siebie, a teraz się to zmienia na naszych oczach. Wystarczy > spojrzeć > > > > > na ich kilka ostatnich tytułów - Assassin''s Creed Syndicate to jeden z najlepszych > > > Asasynów > > Heh dobre sobie :D, jeśli chodzi o fabułę to Syndicate ssie, jak ja grałem w Syndicate > > > czułem się jak bym grał w jakiegoś grindownika MMORPG a nie Singleplayera z ciekawą > fabułą... > > to już Unity bije na głowę fabułą niż Syndicate za to natomiast Unity jest mega > niedopracowane > > technicznie... a za to Syndicate jest mega dobrze zrobione technicznie :). > > Uwielbiam Unity, mój CPU 100% mocy oczywiście, ale to nic, gram aż pad się w ręce pali. > Jestem w połowię gry i chcę coraz więcej. Stąd imoUbi robi dobre gry, mają swoje minusy, > i to ogromne tak jak w przypadku pierwszego Watch Dogs i durnego zakończenia w PoP, które > pamiętam do dziś, ale robią dobre gry. EA również zaczyna otwierać się na ludzi, Origin > jest tego dobrym przykładem, niski abonament i świetne gry. Świat zaczyna się obracać > w drugą stronę, nie mam pytań :).
 4. Stood

  Fallout 4 - wymagania sprzętowe

  Jak zwykle wszystko pójdzie na ultra...
 5. Stood

  Prawo Jazdy

  Na moim egzaminie przed wejściem do samochodu dostałem propozycję " 500zł i ma pan zdane" na co gościa wyśmiałem i tak czy siak zdałem... @offtop Najgorsze jest szkolenie nie egzaminy. Gość po miesiącu czasu od zdania prawka wjechał we mnie na czerwonym świetle rozwalając pół mojego auta(podłużnica przestawiona itp itd.). Sytuacja taka: ruszam ze świateł (przejechałem 10metrów) na budziku było może 20-25km/h, a z prawej strony sunie we mnie alfa 159 (na czuja mogę powiedzieć 120km/h) + do tego trzeba dodać, że cholerna szklanka była na drodze to jego 120km/h to jakieś 200-240m hamowania. Typ przed samymy światłami noge na hamulec dał i stało się co się stało. Ja się pytam, czemu instruktorzy nie uświadamiają ludzią jakie zagrożenie mogą spowodować zapierniczając z taką prędkością...? Inna sprawa, że gość nie wiedział, że biegami też można hamować(pff...). Na moich kursach instruktor prawie w ogóle nie ingerował w jazdę tzn. nie hamował na stopach, jeśli przekroczyłem prędkość to musiałem zapłacić mandat itp. Teraz instruktorzy walą po hamulcach jak powaleni, a później świerzy kierowcy nie mają pojęcia o przepisach czy nawet jeździe lub podstawowej budowie samochodu, czy nawet manewrach na drodze podczas poślizgów itp. I do tego zdają te egzaminy za pierwszym razem, drugim razem...
 6. Androidy srandroidy a ja chciałbym zobaczyć VC w HD na PC
 7. Arcania: Fall of Setarrif, bo jestem zapalonym fanem Gothica. Reszta mnie nie interesuje, bo...: W2 już wyszedł ME3 będzię w przyszłym roku...