Gamer-Fox

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  33
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Gamer-Fox

 • Ranga
  Robotnik
 1. Renault i sportowe wersje... dobre
 2. > Najciekawszą premierą dla mnie jest oczywiście GTA, choć z zakupem się wstrzymam dopóki > ceny nie spadną. Na razie to jest wariactwo - 160 zł (230 zł wersja cyfrowa - powariowaliście? > Czemu jest o tyle droższa od pudełkowej?) za grę, która ma już 1,5 roku! Czemu narzekasz, że cyfrowa droższa skoro pudełkowa jest lepsza ?? Tak poza tym to ja zamówiłem przedpremierowo pudełkową wersję GTA V za 100zł. Trzeba umieć sobie radzić.
 3. Gdzie te demo na PC jest do pobrania ?
 4. Nie wiem co autor tekstu miał na myśli, ale jak dla mnie to jest ładne, a wręcz piękne. Poza tym chyba ktoś tu przysnął na lekcji chemii. Złoto jest świetnym przewodnikiem ciepła i w kilka chwil nagrzeje się od rąk, a już na pewno nie będzie się ślizgać w dotyku z dłońmi.
 5. Naprawdę świetna promocja - przecież używane GTA na stare konsolki można kupić za 60zł, a nowe za 140/150zł
 6. Przecież wychodzą 4 nowe postacie a nie dwie. Oprócz Jainy i Thralla to The Lost Vikings i Sylvanas. Jak redaktorzy gram mogli to przeoczyć ?
 7. Wersję Collection bardziej opłaca się kupić osobno niż w zestawie, wychodzi 1,04 zł taniej. Ehh ten gram.pl - myślałem, że zestaw robi się po to aby było taniej.
 8. Forza Horizon za 130zł, nigdy za taka cenę bym nie kupił. tą grę można mieć za 80zł
 9. Pół godziny ?? Przejście z jednego krańca mapy na drugi w lini prostej w Arenie albo Daggerfallu zajmuje 2 tygodnie nieprzerwanego chodzenia. To były gry.
 10. Wg Pachtera już od października zeszłego roku powinniśmy grać w GTA V
 11. Gamer-Fox

  Microsoft nie obniży ceny Xboksa One

  Czemu każdy mówi, że cena jest większa ale nikt nie zwraca uwagi na Kinecta który jest w cenie konsoli. Obecny Kinect kosztuje 400 zł, a ludzie narzekają na 400 zł różnicy za nowego Kinecta.
 12. Ten Patcher jest śmieszny, zawsze przewiduje różne rzeczy i tak jak sobie je przypomnę to sprawdziło się może z 10%. Ten koleś ciągle daje jakieś przewidywania chyba tylko po to, żeby zaistnieć i jeszcze dostaje za tu pełno kasy.
 13. Dwa pierwsze komentarze są poprawne co do ceny DayZ Kupujemy Alphę za przykładowo 10$ i mamy do niej dostęp jak i do wszystkich późniejszych wersji. Jeśli się nie zdecydujemy na Alphę i już wyjdzie Beta - będziemy musieli zapłacić przykładowo 20$ i będziemy mieli dostęp do Bety oraz do finalnej wersji. Jeśli jednak nie zdecydujemy się na żadną z tych wersji, a wyjdzie już finalna wersja będziemy już musieli zapłacić przykładowo 30$
 14. To niech wyłączają od gniazdka :P ale do końca nie wiadomo być może taką funkcję jaką jest włączenie konsoli będzie można zrobić w sposób standardowy lecz jeśli nawet będzie tak jak mówisz to i tak potwierdzili, że kamerę będzie można wyłączyć.
 15. Po pierwsze kto miałby śledzić ludzi i po co ?? Po drugie chyba nikt nie będzie robił jakiś dziwnych rzeczy przed Kinectem One, o których wiedza innych osób by im przeszkadzała. Po trzecie chyba nikt nie będzie miał tej konsoli włączonej 24h na dobę, a tylko wtedy kiedy będzie mu potrzebna. Po czwarte przy poprzednim Kinectcie jakoś nikt nie miał z tym problemu a teraz nagle wszyscy się boją o podglądanie czy przesyłanie danych (chociaż nie wiem jakie dane można pozyskać z człowieka widzianego przez kamerę)