XSky0

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  52
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O XSky0

 • Ranga
  Przodownik
 1. XSky0

  Mass Effect PC - temat ogólny

  W dodatki DLC mogę zagrać po przejściu głównego wątku ? Czy muszę to zrobić w trakcie jego wykonywania ?
 2. Co tam jakaś kolekcjonerka, tu macie prawdziwą relikwię http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=573377#photo
 3. XSky0

  CD-ACTION

  O co chodzi z tą literką M na grzbiecie CDA ?
 4. XSky0

  Gry roku 2011 - wyniki plebiscytu

  Zwycięzcy podobni do moich typów. Imo bieżący rok będzie lepszy od przeszłego.
 5. Czyli praktycznie zero konkretów i nowości.
 6. XSky0

  Forumowa Mafia

  Jak jak już wcześniej pisałem, mam 2 podejrzanych, na Avalona daje 80%, że jest w mafii, a na Asthariela 20%. Logiczne, że zagłosowałem na 2, bo mogę mieć, albo miałem jakieś szanse przeżyć.
 7. XSky0

  Forumowa Mafia

  Wysoki masywny chłop, lubi ciężkie brzmienie, rozumie początkujących graczy, a głównym tematem w którym się udziela jest zapewne forumowa mafia ;). Też coś od siebie dorzucę. Zawsze zanim pójdę do dentysty słucham tego. http://www.youtube.com/watch?v=t9VlkqGXVUU&feature=feedf Chyba nie grzech rozluźnić się przed śmiercią ?
 8. XSky0

  Forumowa Mafia

  Wygląda na Cocker spaniel lub coś pokewnego. Ładne psiaki tylko przez te uszy szybko infekcje łapią.
 9. XSky0

  Forumowa Mafia

  Ogólnie nie rozumiem sensu siedzenia na forum ponad 15 minut, tylko po to, aby na sam koniec oddać głos i rzucić kilka zdań. Lampka od dawna już się paliła. Ciężko za wami nadążyć, poza tym, może zabrzmi to dziwnie, ale żeby być w temacie gonie po schodach z góry na dół :).
 10. XSky0

  Forumowa Mafia

  Chodź wiele to nie zmieni LINCZ >> Asthariel Czemu ? Gubi się w swoich domysłach, za często zmienia zdanie, chciałby iść na ugodę. Chodź z drugiej strony gdy jest się oskarżanym przez większość, trudno zachować się inaczej. Mimo wszystko lincz przydałoby się wykorzystać. Gdyby przyszło mi dożyć, następnym typem byłby Avalon Miło się grało. Prawdopodobnie następne 2 edycje spędzę na czytaniu waszych postów, a dopiero później przystąpię do gry. Zendemion Chodź nie udziełame się zbyt gorąco w tej edycji dzięki za szanse :> .
 11. XSky0

  Forumowa Mafia

  >Nawet nie raczył dzisiaj zajrzeć. Zdziwiłbyś się drogi Prido. Nie każdy tuż po urodzeniu miał opanowane całki, poetycki język. Z jakiej racji miałbym się nie pojawić skoro jeszcze widniej na liście graczy ?
 12. XSky0

  Forumowa Mafia

  Kurczę czytam ostatnie 3 strony i nie mogę się dalej połapać, ale mniejsza oto, wygląda na to, że przeżyłem. Nie wiem czemu, zapamiętałem sobie że głosowanie jest do 22:31 i się spóźniłem ;/. @up Spóźniłem się, ale fakt faktem, nie dla tego, że olewam grę czy was.
 13. @up Chyba lepiej wyklepany kod w Delphi niż przeciętny w C++ :).
 14. XSky0

  CD-ACTION

  Ee, czepiasz się, przynajmniej ładnie kolorystycznie się zgrało ;).