Call_me_Kay

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  331
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Call_me_Kay

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Call_me_Kay

  World Of Tanks

  Wam też tak instalacja muli w końcówce?
 2. Call_me_Kay

  Wymagania sprzętowe FIFA 13 zaktualizowane

  Zawsze coś. Obecnie wszystko jest nadal strasznie sztuczne. Mało indywidualnych zachowań piłkarzy. A to czasem ktoś podwinie getry na kolanie, a to będzie bił prawo koledze za podanie... i to wszystko. A czy w ogóle obecnie w FIFIE piłkarze chodzą? Bo o ile mnie pamięć nie myli to chyba nie za bardzo.
 3. Call_me_Kay

  Wymagania sprzętowe FIFA 13 zaktualizowane

  Nie no no... Co jak co, ale lepsza publiczność to by się fifce przydała. Oczywiście wiadomo jakby to było. Od razu wymagania poszłyby w górę, ale chętnie oglądałbym porządne modele fanów na trybunach. A gdyby tak jeszcze ich zachowania były naprawdę porządnie odwzorowane względem sytuacji na boisku, to ich widok sprawiłby mi podczas gry na pewno wielką przyjemność i realia gry by się podniosły. Ale spodziewać się czegoś takiego możemy chyba dopiero za jakąś dekadę...
 4. Call_me_Kay

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  Rzeczywiście do tej pory tak nie było, ale moją tezę potwierdzają chyba najnowsze screeny, w których tym razem ukazał się bohater czarnoskóry/latynos, a więc może jednak :) Byłoby na pewno ciekawie grać dwoma bohaterami, jednak z drugiej strony fabułę będzie trzeba podzielić na 2, a więc i mniej czasu potrwa każda historia.
 5. W San Andreas Infernusem była Honda, ale lambo żadnego nie było - za to w IV lambo = Infernus, więć raczej tak. No na pewno nie Cheetah, bo na niedawnym screenie był :P
 6. Call_me_Kay

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  Który trzyma mnie do dzisiaj :D Liczę, że w kolejnym trailerze świat zostanie pokazany nieco inaczej. Teraz było na bogato: palemki, plaże, samoloty i w ogóle wszystko z najlepszej perspektywy + te screeny. A może teraz pokażą slumsy, biedne dzielnice itp. Mam nadzieję, że ten dziadzio nie będzie jedynym bohaterem w grze.
 7. Call_me_Kay

  FIFA 13 - Gra doskonała?

  A ja nawiąże sobie do tytułu tematu. Do doskonałości brakuje przede wszystkim: - dopracowania zmęczenia zawodników - dodania wielu nowych animacji, w tym dopracowania zachowania piłkarzy podczas meczu i... włosy :D Do tego, gdy nie będą już odejmować żadnych trybów a je dodawać oraz wykupywać nowe licencje, wtedy FIFA będzie doskonała. No, a najlepiej jakby w przyszłości wychodziła już tylko jako płatna aktualizacja.
 8. Racja z tymi wolnymi miejscami: http://www.rockstargames.com/V/ Ale z drugiej strony... Ok, dostaniemy jeszcze 3 screeny i to będzie prawdopodobnie wszystko na kolejnych kilka tygodni o ile nie miesięcy... ;/
 9. No weź przestań :D Przecież to będzie różnica typu III a IV, więc nie masz się o co martwić :)
 10. To najprawdopodobniej ten dziadek i nie ma się czym w sumie podniecać, a poznać można to łatwo: te zakola, garniaczek, rozpięta koszula - jak mężczyzna z trailera i nie wiem po co tu cokolwiek rozjaśniać, gdy dobrze to widać gołym okiem. A po za tym gdyby to był jedyny bohater w grze, to szczerze trochę bym się zawiódł. Grać jakimś kolesiem grubo po 40? >.< Nie zdziwiłbym się gdyby w kolejnym trailerze została przedstawiona krótka opowieść z ust zupełnie innego człowieka, co świadczyłoby o więcej niż jednym bohaterze od początku gry. Prawdopodobne moim zdaniem, choć oczywiście niepewne. Dla odmiany i kontrastu (wedle tego dzadzi-biznesmena) może ten gangsta-murzynek, który uciekał przed helikopterem również w pierwszym trailerze?
 11. Mi piękna grafika też nie jest potrzebna, ale ładne tekstury i owe wygładzanie krawędzi w grze, która ukaże się w 2013 roku jednak by się przydało. Sam pocinam w SA do dzisiaj, bo wcale nie wygląda tak źle - po prostu specyficznie, kanciato trochę, ale jest ok a przynajmniej SA jest bardzo dobrze wykonane. VC i III na pewno wyglądają gorzej :P
 12. Otwórz chociażby pierwszego screena z autkiem. Niby wszystko fajnie prócz aliasingu, drogi - generalnie z bliska słabe tekstury i wygładzanie krawędzi.
 13. Dla mnie już jest ciekawiej niż w przypadku IV, bo: - wracają samoloty - będzie duży obszar pozamiejski - plaża i palemki :D IV ma swój klimat i również od prawie pierwszych informacji jakie o niej słyszałem, czekałem tylko na wydanie. I na samym początku to rzeczywiście było coś: grafika, fizyka o której już wspominałem, model zniszczeń, ta mroczność - przypominała czasy trójki, ale w czwóreczce niestety kompletnie nie było co robić po zakończeniu głównego wątku gry. Nuda. V po trailerze zapowiada się o wiele ciekawiej. Wychodzi mniej więcej to wszystko tak jak VC po III lub SA po VC - zawsze jakiś postęp.
 14. Żartujesz sobie? Porównaj poziom rozrywki jaki mieliśmy w SA i w IV (którą uznaję za poważniejszą od SA). W czwórce zadowalająca jest jedynie fizyka, model zniszczeń... no i to by było na tyle. Gra ma być rozrywką, przy zachowaniu jeszcze (przynajmniej dla mnie) jakichś granic (czytaj: nie Saints Row) oraz typowych elementów dla całej serii i na szczęście V będzie prawdopodobnie powrotem do tego, co było naprawdę dobre. Po za tym czy rzeczywiście absurdem jest ukraść F-16? Może akurat nasz bohater jest pilotem wojskowym i po prostu wykonuje misję, w które gdzieś tam sobie leci - choć oczywiście tak nie jest, bo widzę, że w kadłubie siedzi dziadzina w garniturze (pewnie ta z trailera) :D, no ale mniejsza o to (może w przeszłości był pilotem? ;>).
 15. Graficznie - znów ciniutko, ale wierzę, że to screeny z konsol, a to by wiele tłumaczyło :)