PepsiCola

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  214
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O PepsiCola

 • Ranga
  Przodownik
 1. PepsiCola

  Ubrania i dzisiejsza moda

  Podoba wam się bardziej połączenie złota z białym czy z czarnym :) ? Ja zawsze lubiłam z białym ale ostatnio moja koleżanka była ubrana zzłoto-czarno i bardzo mi się spodobało.
 2. PepsiCola

  Koty (Te zwierzaki futerkowe)

  Ja mam 2 kotki. Jeden z nich jest czarnym dachowcem (chyba) i nazywa się Filip. Wołamy na niego Finio, Fifi albo Tulipan xD (bo jest panem, który lubi tulić). Jest dość żywym i fajnym kotkiem, ale grubym. Mój drugi kot to Bonifacy. Jest to kot birmański, kremowo-biało-szaro-czarny. Jest paranoikiem xD, gdy wejdzie w nieznane miejsce, lub głaska go obca osoba to zaczyna płakać, jęczeć, uciekać. Łatwiej jest zliczyć jakich on NIE MA fobii, niż te które ma xD. Dołączam zdjęcie Filipa.
 3. PepsiCola

  Ukryte emotikiony Skype

  Ostatnio przeczytałam artykuł dotyczcy robienia kota i złamanego ołówka. Bardzo mi sie takie rzeczy spodobały. Znacie jakieś ciekawe triki? (link do artykułu http://www.zaradni.pl/porada/3396,jak_zrobic_emotikone_kotka_i_rece_lamiace_olowek_na_skypie)
 4. PepsiCola

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Nie będę cytować, bo za dużo, ale ja nie mam nic do Janka Izdebskiego i nie rozumiem tego hejtu. 3majcie się !
 5. PepsiCola

  Zmyśleni przyjaciele

  Tak, pare latek temu, dawno ale nadal pamiętam co dostałam na moje słodkie urodziny C:
 6. PepsiCola

  Zmyśleni przyjaciele

  Mój zmyślony przyjaciel nazywa się Filip (po moim kocie) i... to trochę dziwne, ale nie ma stałego kształtu. O.o Ostatnio wyglądał jak postać którą zobaczyłam na koloni. xD Byliśmy w starym ośrodku w pobliżu którego znajdował się cmentarz. Brr.. Przejeżdżając obok kilka razy zauważyłam kobietę opiekującą się grobami. Potem Filip zmienił się w nią i przyszedł do nas w nocy, patrzył jak śpię. xD Udawałam, że go nie widzę bo co by pomyślały koleżanki (i tak śmieją się, że mam zmyślonego przyjaciela). Kiedyś zbudziłam się rano i naprawdę przeraziłam kiedy zobaczyłam, że jego twarz jest tym razem osmolona, czarna, pokaleczona. Nic nie mówił, tylko na mnie patrzył. On w ogóle rzadko coś mówi, czasem pokazuje mi jakieś gesty ręką. Już się tak nie boję bo czasem oglądam z bratem horrory, on chyba wie, że się kiedyś bałam i specjalnie zmienia się w tych brzydali co ich nie lubię lol xD Trochę dziwny z niego qmpel, w sumie to nie jest wcale takim prawdziwym przyjacielem :/ ale kiedyś jak byłam naprawdę smutna i płakałam w nocy to usiadł obok i zaczął mnie pocieszać - dlatego go trochę lubię. Bo normalnie to mnie straszy albo pokazuje jakieś dziwne rzeczy rękami (jak je ma xD). A wy, macie zmyślonych przyjaciół?
 7. PepsiCola

  Co jest na zdjęciu? - gra dla wszystkich

  Zalega dłużej niż 4 h. teraz mogę ja. Do jakiej postaci należy ten zarys?
 8. PepsiCola

  Zbieramy kasę

  50 077,00 PLN
 9. PepsiCola

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  O,o hej, jako że to chyba jest wątek o kawałach to mam super wiadomość. Na androida jest aplikazja dowcipy! Jest darmowa i nie pobiera internetu. Polecam, PepsiCola
 10. PepsiCola

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Hej, sorki, jeśli zły temat to mi powiedzcie ale... kiedyś było coś takiego jak statystyki (patrz : Mój podpis) no i potwem chyba zniknęły a dalej już nie wiem. Są jeszcze te statystyki?
 11. PepsiCola

  Palenie Skrętów - Legalne?

  Trzy słowa: Palenie jest głupie.