Krytyczny

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  216
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Krytyczny

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. Krytyczny

  Dark Souls - temat ogólny

  Taki mam właśnie plan - nie spieszy mi się z kupnem, do wakacyjnej wyprzedaży na Steamie wytrzymam, a do tego czasu Dark Souls może nawet pojawić się w CDAction, kto wie :)
 2. Krytyczny

  Dark Souls - temat ogólny

  Przyznam bez bicia, że ściągnąłem pirata, ale tylko dlatego, że nie ma żadnej wersji demo, a ja lubię testować produkt zanim wywalę na niego te 60zł (dla niektórych to grosze, dla mnie nie). Gra bardzo mi się spodobała, pirat wylądował w koszu, ale mam jeden problem przed zakupem. Czy jeśli DSfix mi nie działał (na samym początku "program stopped working") to będzie działał na oryginalnej wersji? Wina leży po stronie nielegalnej gry czy komputera?
 3. Krytyczny

  Bleach - Temat ogólny

  Czy ktoś mógłby prostymi słowami wytłumaczyć co się na koniec 578 stało? Nie ogarniam ;_;
 4. Krytyczny

  Diablo III - temat ogólny

  A jak to jest z dodatkiem? Warto kupić podstawkę + dodatek od razu czy można podstawkę odłożyć na później (fabuła dodatku rozpoczyna się po fabule podstawki)? Bo wiadomo, drogie to-to ^^
 5. Krytyczny

  Diablo III - temat ogólny

  Czy jeśli podobał mi się bardzo Torchlight (jedynka i dwójka) to mogę bezpiecznie kupować Diablo 3 z dodatkiem? Czy mechanizmy gry są bardzo różne, nie ma jakichś upierdliwych momentów/elementów/bugów?
 6. Krytyczny

  Bleach - Temat ogólny

  Bleach ch 569
 7. Krytyczny

  Steam Trading Cards

  Na markecie wystawiłem zafoliowanych i zwykłych Guardians z Trine, jeśli ktoś szuka akurat tej karty ma szansę ją zdobyć :)
 8. Krytyczny

  Jaka to piosenka?

  Dziś w radiu leciała piosenka, dość smutnawa. Jedyne co zapamiętałem to powtarzające się kwestie o ogniu, górze (ogień w górze, ogień pod górą? góra w sensie geograficznym). Ciężko znaleźć to przez google (dominują różne rzeczy z Hobbita), a niestety nie zapamiętałem żadnego fragmentu żeby wygooglować jakiekolwiek lyrics. Jest to być może śpiewane przez czarnego artystę, a przynajmniej taki ma głos. Jakieś sugestie co do tytułu piosenki?
 9. Krytyczny

  Bleach - Temat ogólny

  Zez rozbieżny Nodta (nawet jeśli to tylko niefortunne ułożenie "kratek") wygrywa dla mnie chapter 567 ^^
 10. Krytyczny

  DOTA 2.0 od Valve

  Zaryzykowałem i spróbowałem, item został non-tradable, gem jest tradable i już został spieniężony ^^
 11. Krytyczny

  DOTA 2.0 od Valve

  Mając z "lvlowej" skrzynki non-tradable Artificer''s Hammer i z takiej samej skrzynki non-tradable item kosmetyczny, w którym od razu był gem czy przy wyciągnięciu tego gema on także będzie non-tradable?