Balubalu

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  16
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Balubalu

 • Ranga
  Robotnik
 1. Witam, Chciałbym się zapytać jak wygląda sprzedaż Afterfall: Insanity, oczywiście zdaje sobie sprawę, że pewnie nie będzie Pan mógł podać konkretnych liczb ale chciałbym uzuskać chociaż informacje czy zgodnie z oczekiwaniami? Przy okazji chciałbym również zapytać jako, iż jesteście dystrybutorem na Polskę tej gry: dlaczego zniknęła ona z cyfrowej dystrybucji w sklepie EMPIK? Pozdrawiam,
 2. tutaj od dwóch na pb od ponad miesiąca brak odpowiedzi, może internet w firmie odłączyli za niepłacenie rachunku, a być może Panowie coś ukrywają :] tylko te dwie opcje wchodzą w grę
 3. Kampania dezinformacji dalej trwa. Konsul Hamerlak zapadł się pod ziemię podobnie jak prezes bo na pb na pytania też nie odpowiada od ponad miesiąca. Ehh, Panowie nie tędy droga.
 4. Co jest z waszą stroną internetową: http://www.nicolasgames.pl/ od paru dni nie działa? Troszkę mało profesjonalnie to wygląda i co nie którzy już teorie spiskowe rozgłaszają.
 5. Dlaczego zniknęło logo Amnesty ze stronki?
 6. Jestem podobnego zdania jak lukasy188, brak dema było w moim odczuciu największym błędem promocyjnymi, zaraz po hucznie zapowiadanej "kampanii wrześniowej", której to tak na naprawdę nie zobaczyliśmy w ogóle. Na brak dema mogą sobie pozwolić tylko i wyłącznie najwięksi na rynku (a i tak rzadko to się zdarza) z uwagi na markę jaką sobie wyrobili i oczywiście ogromne kampanie reklamowe. Myślę, że większość osób nawet w samym NEG doskonale sobie z tego zdaje sprawę bo ameryki nie odkryłem, jednak musi być powód takiego posunięcia i obawiam się najgorszego... :] Szkoda tylko, że przestaliście zachęcać graczy nawet drobnymi pokazami kolejnych elementów rozgrywki czy faktami dotyczącymi gry. Kompletna cisza zapanowała - to bardzo zły znak. Efekty widać gołym okiem licznik preorder 17k po takim czasie to nie ma co się oszukiwać - katastrofa, żal i rozpacz. Żeby osiągnąć 10m musiało by się sprzedawać 200k dziennie a do tej pory sprzedaje się ile dziennie - 10,20,50szt. Takiego wyniku nie przewidywali nawet najwięksi sceptycy. Do tego pozwolę sobie zacytować z zeszłego miesiąca pewien cytat: "Zaokrąglając liczby: proponuję zakład o to, że uzbieramy więcej niż milion zamówień na Afterfall (w pre-orderze)". Pomysł był dobry z 1$ preorder i można by było faktycznie prześcignąć produkt CDP jednak z uwagi na właśnie kompletną dezinformacje w temacie produktu pomysł poległ na dnie. Oczywiście nie mówię o wielkich nakładach finansowych na reklamę w największych telewizjach w czasie największej oglądalności, ale wrzucenie na stronkę informacji na prawdę nie kosztuje wiele, no chyba że nie ma co pokazać...
 7. 1) Jak ocenia Pan efektywność promocji biorąc pod uwagę, że licznik sprzedaży preorder praktycznie zatrzymał się w okolicach 16k? Jest Pan zadowolony? 2) Czy nie uważa Pan, że liczba 10mln jest za bardzo astronomiczną do osiągnięcia? 3) Utrzymywanie w tajemnicy nazwy instytucji charytatywnej, na którą mają być przekazane pieniądze (bo chyba nikt o zdrowych zmysłach nie sądzi o osiągnięciu 10mln sprzedanych preorderów, ba, w tym tempie sprzedaży ciężko będzie osiągnąć 100k) daje pożywkę na forach ogromnej liczbie osób, które rozpisują się o teoriach spiskowych i prawdopodobieństwie wielkiego oszustwa. Czy zatem nie lepiej było by wybrać instytucje, taką której nie przeszkadzało by poinformowanie opinii publicznej o takiej akcji? 4) Ponawiam pytanie na temat DEMA gry. Rozpoczęcie sprzedaży gry (preorder) w momencie gdy tak na prawdę nikt nie miał szansy zagrać w grę jest ewenementem na skale światową, czy zatem nie uważa Pan, że DEMO jest w tym momencie kluczowym elementem kampanii, od którego powinno się zacząć?
 8. Na stronie: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=14247 pojawiła się dzisiaj data premiery gry 25 listopada, czy zatem można prosić o potwierdzienie tej wiadomości?
 9. Nie ma co gadać, przeskok od ostatniego gameplaya jest ogromny. Wcześniej wyglądało to jak jakaś niskobudżetowa produkcja, która miała być dodawana za free do gazetki, natomiast teraz zobaczyliśmy kawałek porządnej gry. Nie jest to na pewno gra z ligi BF3 ale myślę, że zatkało sporą rzesze przeciwników Afterfala co widać po rankingu na gry-online.pl gdzie wskoczył na 21 pozycje najbardziej oczekiwanych gier, nieźle. Nasuwa się jednak kilka pytań: Na jakim etapie są prace z polską wersją językową? Co jeszcze zostało do zrobienia w grze? Czy nie ma jakiś opóźnień w związku z powyższymi pytaniami? No i ponawiam pytanie co z zapowiadaną kampanią wrześniową? Czy pokazanie nowego gameplaya to już start?
 10. Pozostał tydzień do końca miesiąca, czy zatem kampania wrześniowa już definitywnie przełożona na październik, czy dalej?
 11. Witam, W związku z informacją o braku Afterfall: Insanity na wrześniowej konferencji CDP czy można prosić o więcej szczegółów? Chodzi mi głównie o powody, dla których nie będzie prezentowany.
 12. Nie rozumiem z tego wszystkiego tylko jednego. Pół roku temu Prezes zapowiadał, że gra w wersji na PC jest już prawie skończona a premiera zostaje przełożona ze względu na chęć wydania gry w jednym czasie na wszystkie platformy. Mija pół roku, zapowiadanej kampanii reklamowej brak i do tego okazuje się, że nie ma nic do pokazania na konferencji wydawcy. Przecież wiadomo, że na tej konferencji nie oczekiwał nikt pudełka z pełną wersją gry lecz wszyscy czekali na dokładną datę premiery, która przecież miała być podana, na nowe screeny, trailer czy cokolwiek. O co zatem chodzi?
 13. Widać pytania trzeba zadawać w wątku CD Projekt, przynajmniej rzetelne i szczere odpowiedzi. Swoją drogą przypomnę kilka ostatnich cytatów konsula NEG, który zapadł się pod ziemię: [quote] Jesteśmy przygotowani do mocnego uderzenia we wrześniu. Nasza kampania z racji zawirowań będzie krótsza, ale intensywniejsza. [/quote] [quote] Niezależnie od tego czy będzie nowy wydawca czy self-publishing mamy przygotowany plan na promocję i (choć to mocno niefortunna nazwa) niedługo zaczniemy kampanię wrześniową:) [/quote] [quote] Plan był aktualizowany całkiem niedawno i jest aktualny. W przypadku ewentualnych zmian (o których nic mi nie wiadomo) plan zostanie zaktualizowany. [/quote] Połowa września i co? Gdzie to mocne uderzenie? Gdzie zapowiadana kampania wrześniowa? Nawet na 22 września nie będzie nic przygotowane? Czy planujecie aktualizację planu w związku z opóźnieniami?
 14. No to mamy czwartek, ciekaw jestem czy Pan Patryk odpowie na pytania dotyczące konferencji, czy jednak dostal zakaz.
 15. Kto będzie dystrybutorem gry (PC) poza granicami kraju?