vojak_2

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  22
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez vojak_2

 1. a można prosić o odpowiedzi do pytań?
 2. vojak_2

  Thief - już graliśmy

  Zaleciało mi Dishonored__2012.
 3. Obstawiam, że nad produkcją pracują jedynie zapaleni miłośnicy serii, stąd takie opóźnienia. Albo "B" nie chce angażować zewnętrznych wykonawców.
 4. Nawet i dobry soundtrack nie uratuje kiepskiej gry.
 5. vojak_2

  Konkurs Dead Island Riptide na długi weekend

  Graty wygranym. Dość sztywne poczucie humoru gram.pl, jeśli idzie o prace laureatów.
 6. a jak się napisze tytuł gry, a nie napiszę, że to jest np druga bądź inna w kolei cześć to odp bd uznana, czy nie?
 7. vojak_2

  Konkurs Dead Island Riptide na długi weekend

  Trzej Amigos - ich tryskające humorem teksty rozbawią każdego zatwardziałego faceta a u kobiet powodują obsuwanie się majteczek. Jako, że dżentelmen nigdy nie odmawia a w tym wypadku jest ich trzech, mając paluszki delikatne niczym kwiat przebiśniegu, za kulisami wynagradzają każdej nie zadowolonej pannie z życia. Pewnym nie fortunnym razem, za owe kulisy zawitała tajemnicza dziewico-emo-zombie o kapryśnej fryzurze i śniadej cerze. A, że jak to mężczyzna, traci głowę dla główki na widok roznegliżowanego ciała kobiety, podczas fikuśnych kuksańców, nagle gardło nieznajomej damy nie wytrzymało naporu jakże dobrej woli trzech panów. W nie wyjaśniony sposób następnego wieczoru, Trzej Amigos było już tylko zombie. Facet jak to facet, nigdy nie traci głowy ... noo, chyba, że na widok trzech urodziwych trzepiotek, którym nawet sami Amigos zombie nie byli w stanie odmówić.
 8. vojak_2

  Wargaming otwiera biuro w Tokio

  Jaka strzałka :P
 9. Czyli zagramy czarnoskórym żołnierzem. Jeśli będzie miał tak samo gadane jak ten z Protoype 2, to będzie gites.
 10. vojak_2

  Metro: Last Light - recenzja

  Fajnie się czytało.
 11. Mogliście dać Pana Marcina Dołęge :)
 12. Sorry za drugi raz, ale ja znalazłem info o 4 gigowym paczu ;)
 13. vojak_2

  Konkurs Crash Time 5 - mamy gry do rozdania :)

  Mój głos padła na policyjny "Suczkowóz" - dlaczego? ponieważ jest w 100% bezpieczny i nie przemakalny, zniesie trudy nie jednej kapryśnej Pani Mundurowej. Życie płynie nie ubłaganie szybko i bezpowrotnie niczym nurt rzeki a świat oferuje wszystko czego dusza zapragnie. Choć nowszej wersji tego kultowego wozu nie znajdziemy, więc cieszmy oko z tego co mamy.
 14. Minotaur na 6 pozycji, no no, to będzie miał ze sto życia i po 20 ataku obrony.
 15. Blood+ jest dobrym horrorem, Blood C nie jest taki zły, ciekawe rozwinięcie akcji, nietuzinkowe przedstawienie postaci, epicka muzyka. Wersja ocenzurowana jest słaba, nie ocenzurowana jest aż za brutalna. Zwłaszcza jak wsadzili ludzi w worek i mikserem ich heh. W tamtym roku wyszedł "Blood C: The Last Dark"
 16. Witam, Rok 2120, słońce grzeje jak oszalałe, temperatura zaczyna coraz bardziej doskwierać ludziom na większości kontynentach. Jako potomek wielkiego rodu i dziedzic ogromnej fortuny kilka lat temu przeniosłem się na Antarktydę, tak...Antarktydę. Prądy morskie były na tyle sprzyjające, że lody nie topniały, a słońce jedynie było miłym dodatkiem. Bogata w surowce mineralne, uran i kryształy Antarktyda była jedną z potęg ekonomicznych i partnerem handlowym ówczesnych mocarstw. Dodatkowo oazy ciepłych wód pośród chłodnych lodowców przyciągały seti-tysiące turystów, co znacznie zasilały budżet. Rewolty dopuszczają się osoby, którym władza odbiera ich ciężko zarobione pieniądze, wprowadza cenzurę i rygorystyczne przepisy, szereg zakazów i nakazów... - co było sprzeczne z moimi ideologiami. Dlatego Władza była sprawowana przez jedną osobę i dzięki szeregu specjalistów każdemu obywatelowi żyło się dostatnio - brak biedy, wolność, dostatek = minimalny odsetek przestępstw. Ewentualny System karny - wydalenie dożywotnio z wyspy, czego nikt nie chciał.