vervurax

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  218
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O vervurax

 • Ranga
  Brygadzista
 1. > Rozumiem, że to już przestało nazywać się demo tylko pilotażowa część gry? Demo się wycina z (prawie) ukończonej gry, często nawet po premierze, a tu chodzi o pilot czyli fragment gry we wczesnej fazie. Jak się nie przyjmie to projekt jest kasowany, a jak się przyjmie to za rok-dwa możesz się spodziewać premiery. Osobiście czarno to widzę, bo nakład pracy w przypadku dużych gier jest za duży, żeby dojść nawet do zrobienia samego pilota i to na takim poziomie, żeby graczom się spodobało. Chyba, że będzie rzesza ludzi, którzy tym się zajmują, coś jak recenzenci filmowi czy betatesterzy i na podstawie ich opinii będą podejmowane decyzje.
 2. > Też macie wrażenie że Ubi sam się zdziwił jak bardzo się publice spodobały bitwy morskie > i teraz dosłownie AC4 idzie na fali tego sukcesu :D > Nie że narzekam. Bo dobrych gier o piratach i bitwach morskich z tego okresu jest jak > na lekarstwo. Nie jestem zaskoczony, już przed premierą trójki się chwalili bez przerwy, że zrobili najlepszy "symulator" statków ever ;) Szkoda tylko, że cała reszta się zrobiła jakaś nijaka, do tej pory nie skończyłem trójki, a poprzednie części dosłownie pochłaniałem w moment.
 3. Aaa, to teraz rozumiem ;) Dzięki za wyjaśnienie. Fajny bajer swoją drogą.
 4. Kompletnie nie rozumiem. PS ma darmowy multiplayer, a ludzie przyjęli z radością info, że będzie "za darmo" za pieniądze? Podwójny WTF.
 5. > to w tym maja byc potworki ? omg... liczylem na mocna gre i przeciwnikow ludzi na granicy > czlowieczenstwa, degeneratow bez kontroli, a tu jakies zombiaki ktore pewno bedziemy > wykanczac setkami bez mrugniecia okiem... Spokojnie, będzie jedno i drugie. I wydaje mi się raczej, że walki z zombie lepiej będzie unikać zamiast się na nie pchać. Pociski są na wagę, a złota, a ty chcesz ich wykańczać setkami? Czym, scyzorykiem?
 6. Wydaje mi się, że to Firebase Goddess, a nie Jade. Na 100%
 7. Oby :) Aż tak obeznany nie jestem, ale w w SR 4 chciałbym sobie zagrać.
 8. Pierwsze słyszę o tych firmach, co wzbudza we mnie niepokój związany z finansami jakie będą przeznaczone na kolejne Saints Row, jeśli w ogóle powstaną. Jedyna nadzieja w tym, że skoro inwestycja musi się zwrócić, to jakoś się postarają.
 9. News wnoszący tyle, co stwierdzenie, że woda wrze w 100°C :) Mogę tylko życzyć im powodzenia.
 10. Z tego co widzę, to na Hearthfire nie ma obniżki. Tak czy inaczej obecna cena to 400, a nie 200 MSP.
 11. > Jezu, przecież ten pierwsze epizod dostępny jest od kilku dni. Rychło w czas gram.pl... Nie zagotuj się, pisali już o tym :> http://www.gram.pl/news/2012/12/25/pierwszy-epizod-the-walking-dead-za-darmo-na-xbox-live-marketplace.shtml
 12. Zapowiada się najbardziej epickie DLC do BF3. CTF to coś czego od zawsze mi w tej grze brakowało.
 13. vervurax

  Indiegram - Limbo

  Konkretna recka. Grałem i polecam, jedna z najlepszych gier indie w jakie dane mi było grać.
 14. vervurax

  Jak wypada polski dubbing w Crysis 3?

  > No nie gadaj, co było w nim tragicznego? Na początku też tak myślałem, ale w rzeczywistości > to kwestia przyzwyczajenia. Moim zdaniem ciężko byłoby go zrobić dużo lepiej. Inna sprawa, > że nie rozumiem sensu pełnych polonizacji w przypadku strzelanek. No i język polski jest > "poetycki" i "opisowy", że tak to ujmę, lepiej sprawdza się przy długich opisach i dialogach. > W przypadku np. gier FPS, jakieś krótkie komendy i tak dalej, często brzmią mało poważnie > w naszym języku. Po części to też kwestia przyzwyczajenia. Człek się osłuchał w setkach > gier, filmów i seriali języka angielskiego, więc wydaje się on bardziej na miejscu, bardziej > "kul" w takich przypadkach. Nareszcie ktoś prawdę powiedział. Mi tam Crysisowy dubbing się podobał więc i w trójce nie powinien mi przeszkadzać.