Apocryficum

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Apocryficum

 • Ranga
  Obywatel
 1. Szkoda zachodu na ten preorder pack - za 20 zł dostajemy jedynie możliwość pogrania w multi przeciw człowiekowi. Nie ma możliwości grania jedynie przeciw SI. Także nie mamy dostępu do 3 misji z prologu - te dopiero po zamówieniu pełnopłatnego preordera. Zamiast marnowania 20 zł pograj sobie w mapki z Legacy of the Void z salonu gier np. przeciw SI. Ja jestem mocno zawiedziony zmianami. Wszyscy tylko teraz Rushują - a przyjemność grania prawie żadna. Szkoda, że nie dali mozliwośći wyboru między klasycznym systemem przychodu surowców/ilości robotnikow a tym nowym.
 2. Apocryficum

  Artykuł: Anno 2070 - recenzja

  Lucas dzięki twojej recenzji zamówiłem dzisiaj grę w empiku. Jednostki podwodne, powietrzne i wodne to brzmiało świetnie a i grafika pieści oczy. Niestety w nią nie pogram bo na moim laptopie nie pójdzie. Jestem zły bo dowiedziałem się, że brat mi nie pozwoli jej zainstalować na jego komputerze bo nie lubi takich gier. Jakby ktoś chciał sprzedam zafoliowaną w cenie 84zł jak tylko odbiorę z empiku (tel [m] odbiór osobisty Gdańsk- Wrzeszcz) - dzwonić tylko do końca stycznia
 3. Apocryficum

  Konkurs - napisz tekst i wygraj Diablo 3!

  Bardzo proszę o informacje gdzie dodawać linki z tekstem na konkurs. Znalazłem dwie strony: link1 http://www.gram.pl/news.asp?id=33949 link2 http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=71316&tpage=1 Proszę organizatorów o wskazanie prawidłowego adresu - link1 czy link2 (nie chciał bym dodać tekstu na złej stronie).